Modelarstwo -pierwotne

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Modelarstwo -pierwotne

Postprzez Jacek Kempiński » niedziela, 5 października 2014, 17:34

Może trochę tytuł przewrotny ale czy są jeszcze tacy co robią własne projekty (statki , samoloty , samochody ) i czy mógł by powstać taki dział może jacyś się ukażą .
Avatar użytkownika
Jacek Kempiński
 
Posty: 300
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2012, 12:53

Reklama

Re: Modelarstwo -pierwotne

Postprzez Grzegorz H. » niedziela, 5 października 2014, 18:52

takie lub takie :?:
;o)
Avatar użytkownika
Grzegorz H.
 
Posty: 498
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2007, 13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Modelarstwo -pierwotne

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 5 października 2014, 19:06

Ten model ma już ponad 3 lata i jest dla mnie wzorem jak powinno się takie sprawy robić :idea: :!:
viewtopic.php?t=11286
Obrazek
Wykonany od podstaw, materiały wyjściowe to kilka zdjęć :shock: Modelarstwo pierwotne kojarzy mi się z człowiekiem pierwotnym :-/
Nazwa jest hm. według mnie taka sobie :x
Modele budowane od podstaw , brzmi dla mnie pozytywniej :P
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2546
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Modelarstwo -pierwotne

Postprzez GUDMUNDUR » poniedziałek, 6 października 2014, 00:36

Jacek Kempiński napisał(a):czy są jeszcze tacy co robią własne projekty

:D Byli , są i będą . :D
Tylko na razie siła kolorowych pudełek jest niesamowita . Ale jak ktoś w końcu się zorientuje , że wymagają one nie mniej czasu pracy , wiedzy (czytaj wytrzeszczania "łoczów" w monitor) , pieniędzy i na pewno więcej nerwów niż model od podstaw : to wróci do korzeni prędzej czy później . Jeszcze skala może być do gotowych zestawów zachętą . Wydaje mi się jednak , że powoli tendecją jest odchodzenie od skali 1/72 w kierunku 1/32 , 1/24 . A więc już blisko gdzie kadłub i skrzydła są w zasięgu palców statystycznego modelarza . O drobiazgach nie wspominam bo to już widać po warsztatach , że nie stanowi problemu .
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 237 gości