Pierwszy temat

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Pierwszy temat

Postprzez michal.s » niedziela, 16 września 2007, 19:22

Pierwszy temat na forum, teraz już zamknięty i przeniesiony jako archiwum i miłe wspomnienia :)

------------------------

Witam wszystkich !

Jako że trzeba czekać na decyzję odnośnie bazy, a pewnie większość się już nie może doczekać nowego forum, HP otworzyliśmy dla gości :)

Nie można się jeszcze rejestrować, nie można zakładać postów w innych tematach, ale tutaj możecie pisać bez problemów. Wpisujcie tylko swoje nazwy użytkowników w odpowiednie pola żeby było wiadomo kto to :)

Zapraszam !
Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 kwietnia 2008, 21:24 przez michal.s, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Pierwszy temat

Postprzez To sem jo » niedziela, 16 września 2007, 19:50

To jestem drugi , próba mikrofonu , raz..., dwa .... trzy
To sem jo
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Michal Janik » niedziela, 16 września 2007, 19:54

Hmm, to chyba jeszcze się załapię na podium, śmieszne uczucie pisać post jako jeden z pierwszych na całym forum.
Michal Janik
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez draz » niedziela, 16 września 2007, 20:06

Fakt, uczucie dziwne, jak zmiana komputera po latach, albo zerwanie z dziewczyną. Niestety, stary, dobry PWM miom i nie tylko moim zdaniem zdechł. Nie mamy zamiaru tworzyć tutaj nic nowego, a jedynie kontynuować to wszystko, co dobre było w starym PWM'ie, ale z jakimiś bardziej ludzkimi zasadami gdzie użytkownik nie jest zdany na niepewny żywot forum.

Mam nadzieję, że uda się przenieść bazę na nowe forum bez żadnych strat i problemów. Martwi mnie tylko ten tydzień oczekiwania na jakieś wiadomości.

Póki co, chciałbym, aby dyskusja z PWM starego przeniosła się tutaj, na n'PWM (jak go już zwiemy :twisted: ) bo tam szczerze mówiąc, nie chce mi się już czekać na otwarcie tego jednego tematu.

Napisałem póki co do władz list intencyjny, a raczej post intencyjny, gdzie wyrażam nadzieję, że się przniosą razem ze swoimi uprawnieniami.

Chcemy nadal trzymać wysoki poziom, merytoryczny, kulturalny itd, razem z przestrzeganiem ortografii, dlatego też mamy nadzieję że Tomek M. się przeniesie do nas.

Przyznam, że byłem nieco sceptycznie nastawiony do przenosin forum i nie spodziewałem sie, że uzyskamy aż taki pozytywny odzew. A jednak. I teraz żałuję, że zabraliśmy sie za to tak późno, a nie po tym historycznym "padzie" forum. Może wtedy udałoby się pozstać w znacznie większym gronie. Teraz już wielu wspaniałych modelarzy przeszło na inne fora, a PWM poszedł w niepamięć.

Pozostaję w nadziei, iż uda nam się spokojnie i bez problemów kontynuować starą dobrą szkołę PWM'owską.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Pierwszy temat

Postprzez Jacek Bzunek » niedziela, 16 września 2007, 20:12

Dziń dybry :!:
Jak dobrze pamiętam pod koniec września 2003 ruszyło forum PWM a teraz prawie dokładnie cztery lata później ruszamy z nowym forum.
Jacek Bzunek
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Aleksander » niedziela, 16 września 2007, 20:44

Jak tu przestronnie i pusto :) aż echo niesie - trzeba tą przestrzeń czymś fajnym zapełnić i to jak najszybciej.
A jak śmiga - Bosshhh !
"Le PWM est mort, Vive le PWM"
Aleksander
Aleksander
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Aleksander Zielony » niedziela, 16 września 2007, 20:48

Błyskawica !!! mam nadzieję, że będzie tak dalej. Dołączamy z naszą ekipą modelarską.

Pozdrowienia
Olek
Aleksander Zielony
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez portalus » niedziela, 16 września 2007, 21:06

Obecny.
portalus
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Bigmodel » niedziela, 16 września 2007, 21:07

Witam.

No ładnie śmiga. :D

Trzeba będzie niedługo coś pokazać.

Pozdrawiam
Jacek
Bigmodel
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Jacek Bzunek » niedziela, 16 września 2007, 21:09

Aleksander napisał(a):A jak śmiga - Bosshhh !

Aż się chce sklejać :)
Jacek Bzunek
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Paweł Leszczyński » niedziela, 16 września 2007, 21:12

Melduję się! :mrgreen:
Paweł Leszczyński
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez c3p0 » niedziela, 16 września 2007, 21:22

No to i ja obecny!! Cieszycie się??
Czy wszystkie "czarne owce" ze starego "układu (tfu!! Tfu!!) mają open gate??
pozdrawiam
marcin :lol:
c3p0
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Paweł Leszczyński » niedziela, 16 września 2007, 21:26

Panowie skrobcie posty na wszystkich forach jakie znacie, że powoli rusza nowe PWM. Tak jak zauważył Draz wielu modelarzy porozłaziło się po różnych forach, trza bractwo zebrać do kupy (sorry za wyrażenie;))
Paweł Leszczyński
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez c3p0 » niedziela, 16 września 2007, 21:27

Śmiga superszybko! ALe test wunderwaffe musi przejść :
Achtung!!!
Obrazek
Ale zajebiś#@$@$e wstawia obrazki!
Moje uznanie Panowie
c3p0
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Bercik » niedziela, 16 września 2007, 21:29

Witojcie!
O rany, ale odmiana! Teraz faktycznie przyjemność pisać. No i mam nadzieję, że tym razem dyskusje będą upływać w atmosferze zrozumienia i spokoju :P

BTW - wybiera się ktoś do Gniezna?
Robert Wójcik
Bercik
 

Następna strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości