Zamknięcie konta.

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Zamknięcie konta.

Postprzez xmen » sobota, 31 sierpnia 2019, 16:43

Pytanie do administracji forum.Czy jest jakiś sposób na zamknięcie konta na forum?Wiem że w regulaminie jest punkt że na prośbę użytkownika konto nie będzie zamknięte i usunięte.Czy jest jakaś inna opcja?
Na razie tylko pytam. ;o)
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1173
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Zamknięcie konta.

Postprzez paxarbolis » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:12

Jeśli jesteśmy przysłowiową „siódmą farbką po ulepku” nie będzie żadnego problemu jeśli po prostu wyjdziemy z forum nie robiąc wokół tego szumu.

Tylko po co pisałeś:

ochli napisał(a):
caughtinthemiddle napisał(a):
radoslaw6363 napisał(a):ja zaglądam tutaj coraz rzadziej


I całe szczęście, niech tak pozostanie.


Tak bardzo bym się z tego nie ciszył.Jak więcej osób pójdzie w ślady kolegi "radoslaw6363" to to forum zdechnie.


Więc wynika z tego, że chcesz aby FORUM zdechło. Na takie działanie ADMINISTRACJA na pewno znajdzie odpowiednie przepisy :mrgreen:

PS to nie jest forum randkowe. Stąd nie znikniesz. Twoi wielbiciele do końca świata będą mieli możliwość podziwiania Twych dzieł. Oraz wpisów o planowanych próbach samobójczych ;o)
paxarbolis
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2019, 22:15

Re: Zamknięcie konta.

Postprzez xmen » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:22

Broń Boże nie chcę żeby forum zdechło.Niech sobie będzie.Tak się zapytuje gdyby mnie naszła chęć na zakończenie obecności na forum.
"Prób samobójczych" też nie planuję :mrgreen:
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1173
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Zamknięcie konta.

Postprzez Thalgonis » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:27

paxarbolis napisał(a):Jeśli jesteśmy przysłowiową „siódmą farbką po ulepku” nie będzie żadnego problemu jeśli po prostu wyjdziemy z forum nie robiąc wokół tego szumu.
....
.....
PS to nie jest forum randkowe. Stąd nie znikniesz. Twoi wielbiciele do końca świata będą mieli możliwość podziwiania Twych dzieł. Oraz wpisów o planowanych próbach samobójczych ;o)


No nie wiem - jak czasami czegoś szukam np. w warsztatach to wyraźnie widzę, że tradiają się odpowiedzi na posty, których wcześniej w danym wątku nie ma :mrgreen: Domyślam się, że wraz osobą, która te brakujące posty pisała, wyleciały z forum także jego teksty :P
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1413
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 17:51
Lokalizacja: Kalisz


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości