Wolfpak Decals

Wolfpak Decals

Postprzez morfeusz747 » poniedziałek, 26 listopada 2012, 22:44

Witam,

Czy ktoś zaopatrywał się tutaj???

http://www.millcreekconsultants.com/WolfPak_home.html

Mają ciekawe kalkomanie niedostępne w modelach i na rynku.

Macie jakieś doświadczenia? Może jakieś wspólne zakupy? :D

Pozdrawiam
morfeusz747
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2010, 17:52

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Wolfpak Decals

Postprzez donalyah00 » wtorek, 27 listopada 2012, 11:45

Tak, kupowałem już - poszło szybko i sprawnie (PayPal). Kalki kupiłem będąc na terenie Stanów Zjednoczonych - tam też zostały wysłane. Nie wiem jak u nich wygląda obsługa przesyłek międzynarodowych.
Pozdrawiam, Marek
--
La tête américaine.
Avatar użytkownika
donalyah00
 
Posty: 898
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2009, 13:54
Lokalizacja: WRO

Re: Wolfpak Decals

Postprzez morfeusz747 » wtorek, 27 listopada 2012, 11:58

No niby jak tam patrzyłem to 4$ czyli nie jest źle. A mam jeszcze takie dwa pytanka:
1. Gdzie się tam przy zamawianiu podaje adres do wysyłki? Oni adres biorą z PayPal czy jak to wygląda - jeszcze nigdy przez to nie płaciłem :oops:
2. Jeśli mają wyprzedane kalki to pojawiają się ponownie czy jest to produkcja jakby to nazwać jednorazowa? Pisałem do nich ale nie odpowiedzieli :/

Pozdro i dziękuję za odp
morfeusz747
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2010, 17:52

Re: Wolfpak Decals

Postprzez donalyah00 » wtorek, 27 listopada 2012, 15:26

morfeusz747 napisał(a):1. Gdzie się tam przy zamawianiu podaje adres do wysyłki? Oni adres biorą z PayPal czy jak to wygląda - jeszcze nigdy przez to nie płaciłem

Najwygodniej będzie jak wpiszesz sobie swój adres (ten do przesyłki) w PayPalu. W tym momencie gdy nie podasz żadnego innego adresu w korespondencji - wyślą na ten PayPalowy. Jeżeli Twój adres do rozliczeń jest inny niż przesyłki - w momencie wysyłania płatności pojawia się tzw. pole z notatką do odbiorcy - wpisujesz tam adres do wysyłki oraz prośbę aby użyć właśnie jego.

morfeusz747 napisał(a):2. Jeśli mają wyprzedane kalki to pojawiają się ponownie czy jest to produkcja jakby to nazwać jednorazowa? Pisałem do nich ale nie odpowiedzieli :/

Ciężko powiedzieć czy jest to jednorazowa produkcja. Kalki wykonane są techniką sitodruku co raczej wskazuje na większe nakłady (ale i też na dłuższe okresy pomiędzy dodrukami). Najlepiej będzie dopytać się u źródła. Niektórzy producenci odpowiadają od razu, czasami występuje trochę poślizgu, czasami zaś jest to niestety albo głuchy telefon (np. fündekals) albo mało kompatybilna osoba (Cobra Company).
Pozdrawiam, Marek
--
La tête américaine.
Avatar użytkownika
donalyah00
 
Posty: 898
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2009, 13:54
Lokalizacja: WRO

Re: Wolfpak Decals

Postprzez morfeusz747 » wtorek, 27 listopada 2012, 15:34

Dzięki wielkie za pomoc, bardzo mi pomogłeś.

Orientujesz się może ile idzie taka przesyłka z USA?

Pozdrawiam
morfeusz747
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2010, 17:52

Re: Wolfpak Decals

Postprzez donalyah00 » wtorek, 27 listopada 2012, 17:11

Nie ma sprawy.

Z czasem oczekiwania też niestety jest różnie. List polecony (a taka forma przesyłki powinna być w Twoim przypadku) może iść 1-2 tyg., maksymalnie 3. Zdarzyło mi się jednorazowo jednak, że zwykły list zza oceanu dostałem po... 4 dniach.

Aby być całkowicie pewnym - przyjmij 3 tygodnie (pamiętaj, że podczas okresu świątecznego USPS potrafi mieć również zatory, dokładnie tak jak nasza Poczta Polska ;o)).
Pozdrawiam, Marek
--
La tête américaine.
Avatar użytkownika
donalyah00
 
Posty: 898
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2009, 13:54
Lokalizacja: WRO

Re: Wolfpak Decals

Postprzez morfeusz747 » wtorek, 27 listopada 2012, 17:21

No tak to przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę.
A jeszcze mi się przypomniało....czy w adresie Paypay wpisać normalnie Polska czy Poland? :mrgreen: Bo nie wiem czy oni będą kumać o co chodzi jak zobaczą Polska. :)
Sorry, że takie głupie pytanie ale 1x raz coś zamawiam zza oceanu :)
morfeusz747
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2010, 17:52

Re: Wolfpak Decals

Postprzez donalyah00 » czwartek, 29 listopada 2012, 09:16

Poland :)
Pozdrawiam, Marek
--
La tête américaine.
Avatar użytkownika
donalyah00
 
Posty: 898
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2009, 13:54
Lokalizacja: WRO


Powrót do sklepy poza granicami naszego kraju

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości