Koniec sklepów modelarskich w Wlk. Brytanii

Re: Koniec sklepów modelarskich w Wlk. Brytanii

Postprzez Boogeyman » wtorek, 31 grudnia 2013, 10:51

HK napisał(a):O powrocie sklepu na Oxford Street w Londynie nie udało mi sie nic znaleźć. Skąd ta informacja?


Wczoraj przeglądałem sklepy partnerskie GW i pisało że w styczniu ma być otwarty właśnie jakiś w miejscu starego ModelZone. I dlatego myślałem, że to MZ wraca i będzie miał po prostu dodatkową półkę z produktami GW.

siara1939 napisał(a):Ja zawsze jak bylem w centrum, to robilem zakupy- glownie jakies drobne rzeczy na High Holborn w Modelzone, ale skoro piszecie, ze juz nie istnieje, wiec moge smialo polecic sklep na poludniu Londynu- Mick Charles Models na Kingston Road w Stoneleigh/ Chem/Ewel. Zalezy komu blizej z jakiej stacji. Sklep znajduje sie naprzeciwko ulicy Bradford Dr.
Duzy wybor modeli, chemii, ogromna oferta profili metalowych i plastikowych, rurek itp.
http://www.mickcharlesmodels.co.uk/


O i to jest informacja :D Ja od siebie polecam Hannantsa na Colindale obok RAF Museum(ale tam to chyba już każdy był :mrgreen: ). Jak będę w na majówkę to z chęcią się przejadę.
MDK Świdnica - Grupa Trzymająca Władzę - Królowie Lenistwa - Przerzeczyn
Boogeyman
 
Posty: 436
Dołączył(a): wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:39

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do sklepy poza granicami naszego kraju

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość