Martola - kolejna wtopa

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Rudolf » sobota, 23 stycznia 2010, 10:51

Powiem tak, z handlem mam sporo do czynienia. Rozwiązanie zaproponowane przez Pana Daniela było nie tylko zgodne z prawem, ale również wyrazem wielkiej handlowej kultury. Osobiście jestem bardzo wyczulony na podejście do klienta. Odwiedziłem bodaj wszystkie sklepy modelarskie w stolicy i to Martola jest tym sklepem do którego latam po każdą pierdółkę, mimo że nie jest to sklep najbliższy mojemu miejscu zamieszkania.
Poza aspektem handlowym mogę dodac jeszcze tyle że jak mi dwa czy trzy razy "zdechł" samochód pod ich sklepem to Pan Tomek z uśmiechem na ustach pobiegł po swój samochód żeby mnie "z kabli" odpalic.
Rudolf
 

Reklama

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Pafko » sobota, 23 stycznia 2010, 11:33

W lutym 2009 zamówiłem u Pana Daniela model, który był niedostępny. W trakcie realizacji zamówienia pojawiły się komunikaty na stronie sklepu, że modele z Czech będą droższe. Czekałem więc..a cierpliwość popłaciła :) . Dostałem model w tej samej cenie, co na zamówieniu. I jak to nazwać? Tylko życzliwością i uczciwością oraz szacunkiem do klienta. Gdyby cena była wyższa...no cóż, kupiłbym go i tak. Ale wierzę, że i w tym przypadku znaleźlibyśmy z Panem Danielem kompromis. Jesteśmy przecież dorośli :D
Pozdrawiam, Paweł.
Avatar użytkownika
Pafko
 
Posty: 517
Dołączył(a): poniedziałek, 8 września 2008, 20:58
Lokalizacja: Oleśnica k/Wrocławia

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Mac Eyka » sobota, 23 stycznia 2010, 12:01

Chopy ale coś mi się wydaje, że osoba która rozpoczęła ten wątek już dawno poszła do piaskownicy na drugie podwórko, tam za tym szarym blokiem. Poczkajcie, rzuce okiem tylko. O a czyja ta czerwona łopatka co się w piasku zagrzebała. To nie jego?
Ostatnio edytowano sobota, 23 stycznia 2010, 12:02 przez Mac Eyka, łącznie edytowano 1 raz
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3032
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Ostach » sobota, 23 stycznia 2010, 12:02

Tutaj widzę, że normalnie jakoś jest, na Modelworku chcą spalić Martole.... Na szczęście nie wszyscy.
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Leszek Szopieray » sobota, 23 stycznia 2010, 12:34

Ostach napisał(a):, na Modelworku chcą spalić Martole.... Na szczęście nie wszyscy.

Pewno chcą spalić ci co tam nigdy nie kupowali, ale mają za to ochotę pojazgotać sobie na forum 8-)
Avatar użytkownika
Leszek Szopieray
 
Posty: 589
Dołączył(a): sobota, 14 czerwca 2008, 23:55
Lokalizacja: Poznań

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Pafko » sobota, 23 stycznia 2010, 12:41

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu. Dalsza dysputa nie ma sensu.
Pozdrawiam, Paweł.
Avatar użytkownika
Pafko
 
Posty: 517
Dołączył(a): poniedziałek, 8 września 2008, 20:58
Lokalizacja: Oleśnica k/Wrocławia

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 23 stycznia 2010, 12:44

a czemu zamykać? wystarczy nie pisać, skoro jest to pozbawione sensu..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez heihachi mishima » sobota, 23 stycznia 2010, 13:39

W Martoli kupowałem na razie tylko raz, a cała transakcja była wzorowa ( kupiłem w niedzielę, w poniedz. zapłaciłem, towar otrzymałem we wtorek około 10, czas oczekiwania: 1 dzień roboczy :shock: , super sklep), na pewno zrobię tam zakupy jeszcze nie raz.
Pozdrawiam:)
heihachi mishima
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 21:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez luck1985 » sobota, 23 stycznia 2010, 14:09

A po co zamykać , dyskusja może trwać dalej , nie schodzi poniżej pewnego poziomu oraz udzielają sie dwie strony - na modelworku jest tylko klient , tutaj dołączył sprzedający.
Jak już wspomniałem na modelworku i tak sklep wychodzi z tego obroną ręką .Przyznał się do błędu , przeprosil i zaproponował rabat. Klient , użytkowniko forum nie pozyskał aprobaty wśród innych i zmył interes , bo nie widać jego wypowiedzi.
Martola pokazuje jakimi jesteśmy leniami , bo nie czytamy regulaminu.
Osobiście moja współpraca układa się dobrze , jedynie przy blaszkach powinni mieć status NA ZAMÓWIENIE. Jak wkładałem do koszyka bylo DOSTĘPNE - czyli mają to fizycznie na stanie. Meil z pyt. szybka odp no i nic, trzeba czekać.
Avatar użytkownika
luck1985
 
Posty: 424
Dołączył(a): niedziela, 20 grudnia 2009, 19:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Robert P. » sobota, 23 stycznia 2010, 14:44

luck1985 napisał(a): Jak wkładałem do koszyka bylo DOSTĘPNE - czyli mają to fizycznie na stanie. Meil z pyt. szybka odp no i nic, trzeba czekać.

Rok temu zamówiłem 2 modele o takim statusie. Niestety chwilę później otrzymałem maila, że ich jednak nie ma. ok, trudno w końcu to były rarytasy. Nie robię awantury z tego powodu.
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Patterson » sobota, 23 stycznia 2010, 14:57

Dostał jeszcze rabat 7% , i narzeka, a po rękach i Gajowego powinien całować. :P

No ale tak to jest, internetowi mściciele znowu uderzyli. :lol:

Coby dwa słowa o Martoli, a za bardzo nie przysłodzić, bo tam jeszcze cukrzycy dostaną :mrgreen: , to najlepszą rekomendacją jest fakt, że ciezko mnie namówić na jakieś wypady „osobiście” do sklepów, nawet modelarskich, a z Martoli bym nie wychodził najlepiej. :D

I nie ma to nic wspólnego z podkopem prowadzonym w piwnicy. ;o)

Ps. Mam już ostre narzędzie. 8-)
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 23 stycznia 2010, 15:02

Patterson napisał(a): z podkopem prowadzonym w piwnicy


chowają go za składem ludzkich kończyn?
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Patterson » sobota, 23 stycznia 2010, 15:13

Musisz skręcić przy Chińczykach co to modele pakują.
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Stroju » sobota, 23 stycznia 2010, 15:18

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):
Patterson napisał(a): z podkopem prowadzonym w piwnicy


chowają go za składem ludzkich kończyn?


Oj... Aż strach myśleć co (lub kto) było w tym dywanie z piwnicy co go z Tomkiem na śmietnik wynosiłem... Ciężkawy był... To na pewno był jakiś awanturujący się klient... :lol:
Avatar użytkownika
Stroju
 
Posty: 526
Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2009, 11:10

Re: Martola - kolejna wtopa

Postprzez Krystian Ciechowicz » sobota, 23 stycznia 2010, 15:45

To jakieś chore, zamawiać towar niedostępny i mieć pretensje do garbatego, że dzieci ma proste.

Ja w Martoli robię zakupy od ...chyba 2004. Z różną częstotliwością. Robiłem, robię i będę robił tam zakupy. Polecałem i będę polecał. Osobiście bywam rzadko, ale wyprawa do Daniela to sama przyjemność.

Pozdrowienia !
K.
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do polskie sklepy internetowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości