Instrukcja do DEUTSCHLAND 1/720 Italeri

Tutaj piszemy w sprawie zagubionej instrukcji do modeli

Instrukcja do DEUTSCHLAND 1/720 Italeri

Postprzez kogel_model » wtorek, 27 stycznia 2009, 20:31

Dostałem od znajomego model Deutschlanda z Italeri 1/720, ale bez instrukcji. Jestem głównie "lotnikiem", a na łajbach nie bardzo się znam, trudno mi będzie bez instrukcji coś z tego zrobić, może przy okazji jakiś schemat malowania, bo i kalkomanii w pudełku nie było. Pomocy.
Rób swoje, a wszystko się uda. Nie słuchaj zazdrośników, którzy mówią, że jest już na coś za późno lub że w twoim wieku czegoś nie wypada.
Avatar użytkownika
kogel_model
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 27 stycznia 2009, 20:23
Lokalizacja: Dęblin

Reklama

Re: Instrukcja do DEUTSCHLAND 1/720 Italeri

Postprzez kogel_model » piątek, 20 lutego 2009, 20:44

Odnoszę wrażenie, że chyba nikt w naszym kraju nie klei okrętów, chyba, że mój Deutschland jest albo białym krukiem albo beznadziejnym kawałkiem plastiku i każdy kto go miał chciał chyba jak najprędzej o nim zapomnieć, dla tego nie ma nikt instrukcji od tej łajby. Minął prawie miesiąc od mojego posta i nic. Trudno, dalej będzie leżał na dnie szafy, aż ktoś się zlituje-może to będę ja i potnę go na "żyletki" albo przetopię.
Rób swoje, a wszystko się uda. Nie słuchaj zazdrośników, którzy mówią, że jest już na coś za późno lub że w twoim wieku czegoś nie wypada.
Avatar użytkownika
kogel_model
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 27 stycznia 2009, 20:23
Lokalizacja: Dęblin

Re: Instrukcja do DEUTSCHLAND 1/720 Italeri

Postprzez OldMan » sobota, 21 lutego 2009, 06:52

Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Obrazek
Avatar użytkownika
OldMan
 
Posty: 119
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Instrukcja do DEUTSCHLAND 1/720 Italeri

Postprzez kogel_model » piątek, 6 marca 2009, 18:53

Przepraszam, że od razu nie podziękowałem, ale dawno nie surfowałem, dopiero dzisiaj.
Pewnie, ze Italerka to nie Fujimi, ale z grubsza coś się przyda, a na pewno pomoże.
Serdeczne dzięki. Jak coś zlepię z tego to spróbuję pokazać fotki(oczywiście nie ma co liczyć na revelkę!).
Rób swoje, a wszystko się uda. Nie słuchaj zazdrośników, którzy mówią, że jest już na coś za późno lub że w twoim wieku czegoś nie wypada.
Avatar użytkownika
kogel_model
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 27 stycznia 2009, 20:23
Lokalizacja: Dęblin


Powrót do Zagubione instrukcje do modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości