Bigmodel wita forumowiczów.

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez BIG-MODEL » sobota, 27 stycznia 2018, 22:50

Witam serdecznie forumowiczów. Mam na imię Adam i mam przyjemność i zaszczyt przedstawić się na tutejszym forum. Nie wiem czy to dobre miejsce na taki wpis - jeżeli nie to proszę moderatora o przeniesienie go w odpowiednie miejsce. Reprezentuję nową firmę "Bigmodel" w branży modelarskiej. Może pokrótce co mamy zamiar robić. Biorąc pod uwagę bardzo ciężki rynek jakim jest modelarstwo i wiele na prawdę dobrych firm, nie będziemy się pchać przed szereg jak i tak z wielkimi nie wygramy. Dlatego postanowiliśmy z wielkimi współpracować. Co mamy w zanadrzu. Będziemy wydawać modele samolotów pasażerskich w limitowanych wersjach tzw. PROFI PACK. Skala oczywiście najpopularniejsza 1/144. Modele składać się będą z ramek modelu plastikowego, blaszki fototrawionej, dedykowanej do tego modelu, metalowego podwozia, masek oraz kalkomanii. Wszystkie modele będą wydawane w serii limitowanej 200 szt. Abyście nie pomyśleli że to ściema, każde pudełko będzie miało swój indywidualny nr. Oczywiście jeżeli będzie takie zapotrzebowanie będziemy wydawali reprinty, ale każde pudełko będzie miało i tak swój indywidualny nr. Na tą chwilę współpracujemy z Eastern Express, ICM, Revellem, ale związku z tym, że w przyszłym tygodniu zaczynają się targi w Norymberdze mam nadzieję że uda się ofertę powiększyć o kolejnych wielkich graczy jak Zvezda, Minicraft, Hasegawa i innych. Bedziemy starać sie wydawać przede wszystkim modele z ładnymi kalkomaniami, których nie ma na rynku (chociaż przeglądając internet to chyba wszystko już było). Nie zapomnimy oczywiście o polskich modelarzach i wydawaniu modeli w polskich barwach. Na początek pójdzie 7 modeli EE a mianowicie:
1. Li-2
2. An-24
3. An-26
4. IŁ-18
5. IŁ-14
6. Jak-40
7. Boeing 737-300
Wszystkie z wymienionych modeli będą wydane także z polskimi kalkami. Będą też modele z kalkami firmy Boadecals, z którą to firmą także współpracujemy. Blaszki będą robione przez Parta i Haulera, w/g naszych projektów. Metalowe podwozia jak i maski oraz część kalkomanii, są naszymi produktami. Modele dostępne będą na początku lutego o czym nie omieszkam poinformować. Dla informacji strona internetowa www.bigmodel.eu na której będzie znajdował się także sklep, przez który będzie można nabyć modele (jeszcze pusta). Na jesień bieżącego roku planujemy rozpocząć produkcję modeli z serii SET czyli modele dla początkujących z farbami, klejem oraz pędzelkiem w skali 1/72. Skupiamy się raczej na tematyce lotniczej chociaż nie wykluczam wydania modeli okrętów oraz pancerki. To wszystko jeżeli chodzi o bieżące sprawy. W przyszłości - chcemy wydawać także swoje autorskie modele (niestety ze względu na koszty produkcji oraz popyt będą to short runy ale bardzo dobrej jakości) Może pod koniec wakacji uda się wypuścić nasz pierwszy model. Projekt jest już gotowy, teraz przygotowujemy powoli matryce. Mogę zdradzić, że będzie to śmigłowiec w skali 1/35 i będzie w polskich malowaniach. Jesteśmy otwarci także na wasze propozycje co do modeli jakie chcielibyście mieć w swojej kolekcji - może uda się je zrealizować. Zapraszamy także sklepy oraz hurtownie do współpracy co na pewno ułatwi dostęp modeli dla modelarzy. To tyle na pierwszy raz - czekam na komentarze z waszej strony.
Pozdrowionka dla całego forum.
Avatar użytkownika
BIG-MODEL
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 27 stycznia 2018, 22:23

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez bigtank » niedziela, 28 stycznia 2018, 12:14

Nazwa firmy mocno znajoma, plagiat??
Sie wydłubał TKS 1:15
http://bigtank120.blogspot.com
Avatar użytkownika
bigtank
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez BIG-MODEL » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:04

Proszę o podanie konkretów.
Avatar użytkownika
BIG-MODEL
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 27 stycznia 2018, 22:23

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez bigtank » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:45

Proszę uprzejmie...

a choćby tutaj, na tym forum od ponad 10 lat....

search.php?keywords=bigmodel

tutaj od około 15 lat

http://www.kartonwork.pl/forum/memberli ... file&u=366

Tudzież na wielu forumach zagranicznych - oby nie było zamieszania w przyszłości...
Sie wydłubał TKS 1:15
http://bigtank120.blogspot.com
Avatar użytkownika
bigtank
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez BIG-MODEL » niedziela, 28 stycznia 2018, 23:26

Ten Bigmodel to po prostu czyjś Nick. Mój Bigmodel to firma. Znaczek masz na awatarze. Zresztą zobacz tamten to Bigmodel mój nick ze względu na to że tamten był już zajęty to Big-model. Ale jak komuś nie pasuje mogę zmienić na inny. Może jakieś propozycje?
Avatar użytkownika
BIG-MODEL
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 27 stycznia 2018, 22:23

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez GrzeM » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:06

BIG-MODEL napisał(a):Ten Bigmodel to po prostu czyjś Nick. Mój Bigmodel to firma. Znaczek masz na awatarze. Zresztą zobacz tamten to Bigmodel mój nick ze względu na to że tamten był już zajęty to Big-model. Ale jak komuś nie pasuje mogę zmienić na inny. Może jakieś propozycje?

Nie przejmuj się :)
Avatar użytkownika
GrzeM
 
Posty: 3101
Dołączył(a): poniedziałek, 19 stycznia 2009, 22:39

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez Wojciech Perkowski » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 20:20

Powodzenia; 1/48 proszę; 1/35 - za duże, 1/72 i mniejsze - za małe :D .
BIG-MODEL napisał(a):.......... Metalowe podwozia .......
- odlewane?
Wojtek
Wojciech Perkowski
 
Posty: 704
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 13:07
Lokalizacja: okolice Białegostoku

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez Andzin » wtorek, 30 stycznia 2018, 13:03

Cieszy powstanie nowej polskiej firmy - życzę powodzenia :-)
I taki pomysł - skoro nawiązujecie współpracę z różnymi firmami, to może pomyślicie o polskiej - AEROPLAST. Ma gotową formę do PZL Kania w 1:48, a jakoś kilka lat po wydaniu Mi-2 nie chce wypuścić Kani. Może sprzeda wam te 200 ramek?
Andzin
 
Posty: 151
Dołączył(a): środa, 24 maja 2017, 14:50

Re: Bigmodel wita forumowiczów.

Postprzez BIG-MODEL » niedziela, 18 marca 2018, 00:36

To, że mają Kanię to wiem. I tyle w tym temacie. Na tą chwilę wydaliśmy IŁa-18 w 5 wersjach malowania. W zapowiedziach jest 737-300 - można podejrzeć i skomentować.
Avatar użytkownika
BIG-MODEL
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 27 stycznia 2018, 22:23


Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości