Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » sobota, 9 listopada 2013, 11:54

Witamy

kashato napisał(a):A kiedy dojdzie opcja z Paczkomatami? :)


Z paczkomatami totalna lipa.... musielibyśmy wozić paczki codziennie 50 km w jedną stronę więc temat zupełnie nieopłacalny
pod każdym względem. Niestety nadawać i odbierać paczuszki można tylko w większych miastach.... w naszym województwie
(opolskie) paczkomaty mają tylko.... w Opolu.... Więc pozostaje Pocztex, troszeczkę drożej ale działają naprawdę szybko i solidnie. Najważniejsze że dbają o przesyłki, żadnych reklamacji dotyczących uszkodzenia paczuszki... I przynoszą prosto do rąk odbiorcy...

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Reklama

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Robert P. » sobota, 9 listopada 2013, 12:01

Plastmodel napisał(a):Więc pozostaje Pocztex, troszeczkę drożej ale działają naprawdę szybko i solidnie. Najważniejsze że dbają o przesyłki, żadnych reklamacji dotyczących uszkodzenia paczuszki... I przynoszą prosto do rąk odbiorcy...

Nawet dzwonią gdy kogoś nie ma w domu :!: Koło 16 był, mnie nie było. Wracam około 17:20 i dzwoni kurier, czy po 18:00 będę w domu :shock: :shock: :shock:
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez kashato » sobota, 9 listopada 2013, 12:06

To może jakiś ruch w tym kierunku, jest opcja napisania na ich stronie propozycji, gdzie może stanąć kolejny paczkomat. Dobrym argumentem będzie napisanie, że Plastmodel to jeden z największych sklepów modelarskich w kraju, a w związku z rosnącą popularnością Paczkomatów inwestycja może się zwrócić. Zawsze warto spróbować :)
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 11:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez rotpol13 » sobota, 9 listopada 2013, 12:12

Przy takiej ilości firm oferujących usługi kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach, moim zdaniem paczkomaty odejdą powoli w niepamięć.
Osobiście wolę gdy kurier przynosi mi przesyłkę do domu niż jeżdżenie samemu do paczkomatu.
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez kashato » sobota, 9 listopada 2013, 13:32

rotpol13 napisał(a):Przy takiej ilości firm oferujących usługi kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach, moim zdaniem paczkomaty odejdą powoli w niepamięć.
Osobiście wolę gdy kurier przynosi mi przesyłkę do domu niż jeżdżenie samemu do paczkomatu.


Paczkomat ma podobny czas dostawy, a kurier nie musi się z Tobą bawić w kotka i myszkę, tylko paczka leży 2 dni w paczkomacie, w którym podajesz nr telefonu i kod z SMS i tyle. Możesz odebrać ją nawet i o 2 w nocy, kiedy chcesz. To jest największy plus. A odkąd jest w moim mieście paczkomat to z usług kurierskich korzystam przy nietypowych paczkach. Ceny również są niższe. :)
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 11:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez karambolis8 » poniedziałek, 11 listopada 2013, 12:22

rotpol13 napisał(a):Przy takiej ilości firm oferujących usługi kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach, moim zdaniem paczkomaty odejdą powoli w niepamięć.
Osobiście wolę gdy kurier przynosi mi przesyłkę do domu niż jeżdżenie samemu do paczkomatu.

Pozwolę się nie zgodzić. Paczkomaty weszły po tym, jak już na tym rynku istniało dużo firm kurierskich. Ja od kuriera 1000 x razy bardziej wolę zwykłą paczkę, bo z 9 na 10 paczkami kurierskimi mam problemy.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez rotpol13 » poniedziałek, 11 listopada 2013, 12:31

Ja wolę kuriera :)
Obrazek
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » poniedziałek, 11 listopada 2013, 12:50

Paczkomaty to marzenie firmy logistycznej: stałe miejsca dostawy/odbioru, stałe trasy przejazdów kurierów, optymalizacja kosztów i terminów dostaw/odbiorów.
A do tego wygoda dla większości klientów tzw. odbiorców prywatnych, których z reguły nie ma w domu kiedy przyjeżdża kurier.
Moim zdaniem paczkomaty to przyszłość logistyki paczkowej.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » poniedziałek, 11 listopada 2013, 12:55

Plastmodel napisał(a):Witamy
Z paczkomatami totalna lipa.... musielibyśmy wozić paczki codziennie 50 km w jedną stronę więc temat zupełnie nieopłacalny
pod każdym względem.


Troszkę to dziwne Panowie.
Z tego co wiem, Exito nadaje przesyłki do paczkomatów, ale do nich kurier przyjeżdża po paczki, nikt tam nie wozi ich i nie nadaje w paczkomatach. Kurier przyjeżdża 3 razy w tygodniu i zabiera paczki. Z całą pewnością firma kurierska robiłaby to dla Was, w końcu sklep internetowy dla firm paczkowych to wymarzony klient. Przyjeżdżają po paczki do fizycznych nadawców, więc tym bardziej przyjadą do hurtowego nadawcy.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Jiloo » poniedziałek, 11 listopada 2013, 17:38

Solo napisał(a):(...) Kurier przyjeżdża 3 razy w tygodniu i zabiera paczki. (...)

Tylko jaki tego jest sens, skoro poczka nadana z Plastmodelu zwykłą pocztą jest u mnie następnego dnia? Rano zamawiam i następnego dnia mam. Jeśli kurier (rozumiem, że paczkomatowy) odbiera 3 razy w tygodniu to jest szansa, że będę czekać 3 dni i jeszcze muszę po paczkę jechać. Bez sensu.
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » poniedziałek, 11 listopada 2013, 18:28

Dla Ciebie bez sensu, a dla mnie z sensem.
W sytuacji gdy mam odbierać paczkę z poczty (a zawsze tak jest gdy zamawiam na adres domowy), to mnie (piiii) bierze.
W sobotę po paczkę z HE stałem na poczcie 40 minut w kolejce.
Zresztą nie jest powiedziane, że kurier In-Post musi przyjeżdżać co drugi dzień, może i codziennie.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Krowa » poniedziałek, 11 listopada 2013, 20:52

Abstrahując od wszystkich wad i zalet, które już wymieniono Paczkomat ma jeszcze jedną - gigantyczną - przewagę nad kurierem/ Pocztą Polską.

Jest dyskretny i jest spora szansa, że żona o niczym się nie dowie! :D
Krowa
 
Posty: 414
Dołączył(a): poniedziałek, 16 marca 2009, 22:11

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » poniedziałek, 11 listopada 2013, 23:00

Solo napisał(a):
Plastmodel napisał(a):Witamy
Z paczkomatami totalna lipa.... musielibyśmy wozić paczki codziennie 50 km w jedną stronę więc temat zupełnie nieopłacalny
pod każdym względem.


Troszkę to dziwne Panowie.
Z tego co wiem, Exito nadaje przesyłki do paczkomatów, ale do nich kurier przyjeżdża po paczki, nikt tam nie wozi ich i nie nadaje w paczkomatach. Kurier przyjeżdża 3 razy w tygodniu i zabiera paczki. Z całą pewnością firma kurierska robiłaby to dla Was, w końcu sklep internetowy dla firm paczkowych to wymarzony klient. Przyjeżdżają po paczki do fizycznych nadawców, więc tym bardziej przyjadą do hurtowego nadawcy.



Witam
Zgadzam się przyjeżdża ale jeżeli dobrze się orientuję ich siedziba jest w Krakowie !
A do nas kurier ma 50 km i za żadne skarby nie dojadą...zażyczyli sobie żebyśmy dostarczali sami do Opola a to 50 dyszek w
jedną stronę...Proszę mi wierzyć że miesiąc z nimi negocjowałem i niestety lipa....

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez MIRO » wtorek, 12 listopada 2013, 18:05

Plastmodel napisał(a):Proszę mi wierzyć że miesiąc z nimi negocjowałem i niestety lipa....


A bo to wygodnickie dziady są. Poczta też może przyjeżdżać po paczki, a jeszcze rabata da.

Solo napisał(a):W sytuacji gdy mam odbierać paczkę z poczty (a zawsze tak jest gdy zamawiam na adres domowy), to mnie (piiii) bierze.
W sobotę po paczkę z HE stałem na poczcie 40 minut w kolejce.


To po cholerę zamawiasz na adres, pod którym Cię nie ma?
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 10:36
Lokalizacja: Opole

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » wtorek, 12 listopada 2013, 18:11

Ty się dobrze czujesz?
Jestem pod tym adresem, tylko listonosz jest uprzejmy wrzucić awizo zamiast przynieść mi paczkę.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości