Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » niedziela, 1 czerwca 2014, 00:44

Witam
Szanowni Modelarze,
ruszyła nowa promocja, Tamiya, Hobby Boss, AFV Club 5% taniej.....
Dodatkowo wszystkim "stałym Klientom" przesłaliśmy dodatkowy kod rabatowy na 5%.
Stałym Klientem zostaje osoba która w sumie wydała w naszym sklepie 1.000,- status ten jest przyznawany na stałe i sumuje się
z pozostałymi rabatami. Tak więc warto się zarejestrować ! Uruchomiliśmy nowy system newsletera. Będziecie Państwo otrzymywać od nas informacje o nowościach, uzupełnieniach itd.
Już niebawem nowe dostawy min. Hasegawa, Academy oczywiście wszystko w dobrych lub bardzo dobrych cenach.
Zapraszamy na naszą stronę.

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Reklama

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Dorotka » niedziela, 1 czerwca 2014, 09:37

Plastmodel napisał(a):Stałym Klientem zostaje osoba która w sumie wydała w naszym sklepie 1.000,- status ten jest przyznawany na stałe i sumuje się
z pozostałymi rabatami.


Czołem Panie Jacku!

Ja to już nie wiem ile mam rabatu :) Rozumiem, że skoro wydałem ponad 1000 to na stałe mam 5%, natomiast dodatkowe 5% do końca czerwca.... Czy ja dobrze myślę?

Pozdrawiam
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » niedziela, 1 czerwca 2014, 10:30

Witam
Dokładnie, to Pan rozumie......rabaty u nas zawsze sumujemy.....

Pozdrawiam
Zespół Plastmodel.
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Dorotka » niedziela, 1 czerwca 2014, 10:47

:)

No to jestem zadowolony ... Gdybyście jeszcze bardziej dopieścili ofertą "samochodziarzy" to już byłbym bliski szczęścia. No i przestałbym kupować w Czechach, czy na Słowacji. No ale rozumiem, że samochodów sprzedaje się mniej niż samolotów, czy czołgów. Fajnie byłoby jednak kupować w Polsce farby "Zero-Paints" albo drobiazgi T2M ....

Pozdrawiam
;o)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez kashato » niedziela, 1 czerwca 2014, 11:55

Dodatki MSM, HobbyDesign, CrazyModeler, A+Club.. Może się doczekamy :)
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 10:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Dorotka » niedziela, 1 czerwca 2014, 12:57

Trzeba lobbować... Sklep reklamuje się hasłem "Mamy wszystko czego potrzebujesz abyś zbudował swój model" ... I co Szanowny Plastmodelu? Ja swojego zbudować nie mogę... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
;o)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Coppercat » środa, 4 czerwca 2014, 12:29

Jeżeli to coś da, to ja się dopinam do tego lobby 8-)
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2013, 23:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Dorotka » środa, 4 czerwca 2014, 12:33

Coppercat napisał(a):Jeżeli to coś da, to ja się dopinam do tego lobby 8-)


No to teraz czekamy na reakcję sklepu ... :P
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » piątek, 20 czerwca 2014, 23:30

Witam
Szanowni Modelarze
Z wielką przyjemnością wprowadzilibyśmy dodatki o które pytacie.....
Jednakże póki co sklep do takiego interesu musiał by dołożyć i to sporo.... autek sprzedaje się mało albo bardzo mało.....
a dodatków pewnie jeszcze mniej..... więc póki co niestety odpuszczamy....ale może w niedalekiej przyszłości.....
Dzisiaj nowe towary (czytaj uzupełnienia w większości) marki Tamiya, Hobby Boss, Hasegawa, Trumpeter i Academy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą....

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » piątek, 20 czerwca 2014, 23:39

A ja mam taką małą uwagę do Was, może weźmiecie ją pod rozwagę.
Fajnie, że macie w ofercie dodatki np. Eduarda czy Airesa.
Często jest jednak tak, że gdy chcę kupić sobie komplet interesujących mnie dodatków, wówczas okazuje się, że macie ich tylko część, a to dlatego że sprzedajecie tylko to co macie w magazynie.
Rozumiem taką politykę, ale tu jest pewnego rodzaju problem.
W takim np. MojeHobby.pl, mogę kupić zarówno to co jest na stanie, jak i to czego nie ma, dzięki opcji rezerwacji.
U Was tego nie ma i w sytuacji gdy chcę kupić za jednym razem wszystko co mnie interesuje, muszę zrezygnować, bo kupując u Was część interesujących mnie dodatków, zmuszony jestem resztę kupować gdzie indziej, a to z reguły jest nieopłacalne.
Takiego problemu nie ma w MojeHobby.pl dzięki temu o czym wspominałem i w efekcie takie większe zakupy robię z reguły u nich, bo tam można wszystko kupić na raz, nawet jeśli trzeba poczekać na zamawiane towary.
Pomyślcie o możliwości rezerwacji, to by było naprawdę bardzo wygodne dla klientów jak sądzę.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » wtorek, 24 czerwca 2014, 19:38

Witam
Propozycję weźmiemy na pewno pod uwagę. Natomiast co do opłacalności to jestem mocno zdziwiony...
gdyż przesyłka za chemię i dodatki to tylko 8,50,- niektóre nasze pozycje są tańsze niż w innych sklepach kilkakrotnie więcej
niż oszczędności na przesyłce.....natomiast co do zamawiania produktów których nie posiadamy na magazynie musimy dobrze się zastanowić.... gdyż wówczas nasza wiarygodność będzie zależała od dostawców... a z nimi bywa bardzo różnie.

Ale na pewno coś wymyślimy. Póki co mamy gro pozycji zupełnie niedostępnych w innych sklepach, a mamy dlatego gdyż prowadzimy własny magazyn.....

Dziękujemy za sugestie, wszystkie bardzo wnikliwie rozważymy

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » wtorek, 24 czerwca 2014, 20:08

Może trochę przesadziłem z tą kwestią opłacalności.
Chodzi bardziej o wygodę, o dostępność towaru w jednym miejscu.
Podam przykład.
Potrzebowałem zamówić dodatki żywiczne do modelu F-14A w skali 1:72: dysze silnika, zestaw foteli, rakiety AIM-54, AIM-7 oraz AIM-9.
Zacząłem szukać w różnych sklepach.
Jedni mieli to, drudzy tamto, trzeci jeszcze mogli sprowadzić, ale tylko niektóre.
W efekcie fotele kupiłem w MojeHobby.pl bo mieli od ręki a ja właśnie realizowałem inne zamówienie, więc dorzucili.
Dysze, AIM-54 i AIM-7 MojeHobby w ogóle mieli niedostępne (nie można było nawet zarezerwować i czekać), więc te rzeczy znalazłem (na zamówienie, czekałem ok. 2 tygodni) w ToraToraTora, natomiast AIM-9 czeka na realizację w MojeHobby (tu akurat jest ok, bo to nowość Eduarda). W sumie zrealizowałem to wszystko (lub zrealizuję) w 3 oddzielnych zamówieniach w dwóch różnych sklepach.
A fajnie byłoby, gdybym te wszystkie rzeczy, mógł kupić w jednym miejscu, nawet gdyby na całe zamówienie trzeba było długo poczekać (to akurat rozumiem), w jednym zamówieniu.

Po prostu, gdy w jednym miejscu mogę kupić wszystko bądź większość z potrzebnych rzeczy, to najprawdopodobniej zrobię zakupy właśnie w tym sklepie.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » wtorek, 24 czerwca 2014, 22:18

Witam
Szanowny Solo
to co piszesz w naszych realiach jest niemożliwe.....
bo albo :
1. sklepy mają puste magazyny i sprzedają wirtualnie z długim lub bardzo długim terminem oczekiwania, takie sklepy większość
Klientów omija szerokim łukiem.... poczytaj wpisy nawet na tym forum co Klient ceni sobie najbardziej....
2. sklepy sprzedają to co mają stokiem i wtedy sądzę że nawet zaangażowanie 5-7 mln pln nie stworzy całkowitej oferty rynku modelarskiego w jednym sklepie....a takich pieniędzy nikt nie wyłoży w tej branży.....
3. na całym sklepie modelarze kupują w różnych sklepach, bo każdy ma troszeczkę inną ofertę.....i z tym trzeba się pogodzić....

Modelarze...nasz rynek rozwinął się w ostatnich latach niebywale, powstało dużo nowych dobrych sklepów....słabe odpadły....
oferta jest coraz szersza a kultura obsługi wzrasta...
Więc może dostrzeżecie te jasne strony handlu art. modelarskimi.....

Proszę pamiętać że nasz rynek jest mały i płytki....rentowność bardzo słaba... więc cudów w najbliższym czasie nie będzie...
po prostu coś za coś....

Pozdrawiam
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » środa, 25 czerwca 2014, 00:44

Ja to rozumiem, ale chodzi mi troszkę o co innego: mówię o w sumie dość podstawowych rzeczach, jak najpopularniejsze blaszki i żywice. Eduard , Quickboost, Aires, nic wymyślnego czy trudno dostępnego.
Kilka sklepów, w tym o ile pamiętam Plastmodel, chwaliło się jakiś czas temu, że wreszcie towar jest dostępny, nie trzeba czekać itp.
I faktycznie, w większości wypadków tak jest.
Jednak zapewnienia a rzeczywistość, to dwie różne sprawy.
Podałem przykład: chciałem kupić popularne dodatki żywiczne Airesa do F-14. W jednym sklepie była część, w drugim tez była część.
W żadnym nie mogłem kupić wszystkiego, a co jest przecież formalnie dostępne na naszym rynku.
I o oto mi tylko chodzi.
Nie oczekuję, że ktoś zainwestuje i wszystko będzie na wyciągnięcie ręki.
Chciałbym po prostu mieć możliwość zamówienia w jednym miejscu wszystkiego co potrzebuję, co jest w ofercie danego sklepu.
A jeśli czegoś chwilowo nie ma, to żebym mógł to zamówić i poczekać.
W tej chwili mniej więcej tak robi MojeHobby, ale też nie w 100%.
Stąd moja propozycja, a raczej myślenie życzeniowe.
Żeby można sobie coś zamówić, czego nie macie w tej chwili i żeby to za jakiś czas w sklepie było.
To takie trudne?
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » środa, 25 czerwca 2014, 19:16

Witam
Szanowny Solo
nie mogę polemizować z Tobą dalej jak sklep, bo to nie wypada....w myśl porzekadła że Klient ma zawsze rację....
ale pozwolę sobie na małą dygresję.....jako osoba prywatna...
dla mnie wygoda kupowania to
- rzetelność i renoma sklepu
- cena
- czas realizacji zamówienie
więc po cholerę czekać 3 lub więcej tygodni na produkt skoro można go kupić od ręki gdzie indziej, przecież masz na wyciągnięcie dłoni 15 innych sklepów, wystarczy wpisać odpowiedni adres.... jeszcze raz powtarzam każdy sklep jest inny i bardzo dobrze dla kupującego, który może przebierać w ofertach....jeżeli powstanie sklep który będzie miał wszystko w ofercie i magazynie reszta stawki może się pakować.... i będziesz narzekał dalej że jest tylko jeden sklep....
Więc lepiej zamieść nowy warsztat bo miło się ogląda.... masz Chłopie potencjał.... a sklepom daj robić swoje.
Tak jak pisałem, z roku na rok rośnie oferta i dostępność w naszym kraju, a ceny są jedne z lepszych w europie.
Wiem bo kupują u nas Klienci i z południa i zachodu europy chwaląc właśnie polskie dobre ceny.
Więc myślę że wbrew wszystkiemu nasz rynek sklepów modelarskich rośnie w siłę i jakość, a tego chyba wszyscy modelarze oczekują od nas sprzedających. Trend ten na pewno będzie się jeszcze długo utrzymywał bo jeszcze dużo musimy zrobić żeby dogonić czołówkę światową. Ale to już temat na odrębny wątek.

Mamy świetnych modelarzy naprawdę to elita światowa, serce mi rośnie jak oglądam prace polaków w światowych pismach branżowych i forach europejskich. Więc czekam na Twój nowy wątek lotniczy, może tym razem skala 1:32, może jakaś Tamka ?

Pozdrawiam
Jacek

Ps. Jacek bo to moja prywatna opinia.
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości