Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez dewertus » poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 23:38

Plastmodel napisał(a):- paczkomaty niestety nie, dlatego że przesyłki paczkomatowe są nierejestrowane i nieubezpieczone....więc ze względów bezpieczeństwa Państwa towaru chcemy unikać takich usług. /.../ Więc w trosce o jakość usługi doręczenia świadomie wyeliminowaliśmy potencjalnie niepewne.

Może zanim publicznie wypiszą Państwo takie bzdury warto by wejść na stronę "Paczkomatów" i poczytać co nie co o usłudze?
Jakim cudem miałyby być dostarczane przesyłki, skoro sam mechanizm nadania wymusza rejestrację każdej z nich?
Co do ubezpieczenia to nadający może dobrowolnie ubezpieczyć przesyłkę do kwoty 20.000PLN - sądzę, że na potrzeby modelarskie kwota jest wystarczająca...

Jak dla mnie większym ryzykiem (potwierdzonym empirycznie) jest nadawanie przesyłek via Poczta Polska lub korzystanie z usług co po niektórych operatorów "kurierskich"...
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Sherman » środa, 21 sierpnia 2013, 16:30

Plastmodel napisał(a):Gro produktów to tzw. czarne kruki od dawna nie dokupienia w naszych sklepach modelarskich

Wiem że to archeologia wątkowa le ubawiłem się setnie.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Akahoshi » wtorek, 27 sierpnia 2013, 09:39

Plastmodel napisał(a):(...)
- paczkomaty niestety nie, dlatego że przesyłki paczkomatowe są nierejestrowane i nieubezpieczone....więc ze względów bezpieczeństwa Państwa towaru chcemy unikać takich usług. Przesyłki jakie proponujemy może nie należą do najtańszych ale w ciągu przeszło dwóch lat nie mieliśmy żadnej reklamacji.... że coś zagineło lub zostało uszkodzone. Więc w trosce o jakość usługi doręczenia świadomie wyeliminowaliśmy potencjalnie niepewne.(...)


Muszę przyznać, że nie pamiętam, kiedy ostatnio zamawiałem coś kurierem. Zawsze Paczkomatem i jak do tej pory nie było z tym żadnych problemów.
A widzę że coraz więcej sklepów modelarskich (i nie tylko) korzysta z tej usługi.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » piątek, 30 sierpnia 2013, 13:24

Witamy
Miło nam poinformować iż od dzisiaj można dokonywać płatności kartą płatniczą, poprzez system "Przelewy24"
System ten obsługuje prawie wszystkie rodzaje kart płatniczych.

Nadal pracujemy nad uruchomieniem systemu "Paczkomaty"

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » sobota, 31 sierpnia 2013, 14:28

Witamy
Od dnia dzisiejszego ustanowiliśmy duże promocje. Promocje w zależności od marki wynoszą od 5% do 10%.
Promocja trwa do końca roku. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cenami. Gro cen jest naprawdę bezkonkurencyjna.

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez beeper » wtorek, 3 września 2013, 10:28

Witam,
Czy moglibyście udostępnić opcję ukrycia asortymentu, który nie jest dostępny w danym momencie?
beeper
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 12:13

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Robert P. » poniedziałek, 16 września 2013, 11:39

Zrobiłem mały eksperyment: zamówiłem około 25 fantów i wysyłka za pobraniem. Zamówienie złożyłem w poniedziałek wieczorem, a w środę miałem już paczkę (właściwie awizo). To lubię ;o)

Jednej rzeczy mi brakuje w asortymencie: wszelkiego rodzaju i kształtu profile.
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » poniedziałek, 16 września 2013, 12:20

Podpisuję się.
Ostatnio robiłem naprawdę spore zamówienie i chciałem zrobić to w Plastmodelu, ale nie mieli profili.
Większość sklepów to ma.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » niedziela, 22 września 2013, 21:31

Witam
Profile i deseczki plastikowe zamówione, do 2 tygodni w naszej ofercie i w naszym magazynie.
Jeżeli maja Państwo jeszcze jakieś sugestie co do uzupełnienia proszę pisać.

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » niedziela, 22 września 2013, 21:33

A można wiedzieć kiedy będzie asortyment na stronie?
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Jiloo » poniedziałek, 23 września 2013, 08:50

Solo napisał(a):A można wiedzieć kiedy będzie asortyment na stronie?

a nie tak, że...
Plastmodel napisał(a):(...) do 2 tygodni w naszej ofercie i w naszym magazynie.(...)
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » poniedziałek, 23 września 2013, 09:22

Liczyłem, że trochę wcześniej.
No i fajnie byłoby, gdyby sklep mnie przyjemnie zaskoczył.
Podpowiem: ostatnio w Hobby Easy zamówiłem sobie arkusze polistyrenowe przezroczyste.
Marzą mi się też takie profile okrągłe, byłby idealne do robienia różnych światełek.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » wtorek, 24 września 2013, 21:39

Witam
Solo, Twoje "marzenie" deseczki plastikowe wkrótce się spełni, zamówione !
profile i deseczki będą z Tamiya, wszystkie kształty jakie są możliwe, każdy w 3 różnych wymiarach cena będzie oscylować w granicach 1,20 pln za 1 szt o długości 40cm, deseczki troszeczkę droższe różne wymiary i grubości w tym PRZEŹROCZYSTE.
Na stronie produkty pojawią się w tym tygodniu a towar wjedzie w przyszłym.
Przy okazji jeszcze w tym tygodniu duża dostawa Tamiya ! W przyszłym bardzo duża dostawa Hasegawa,Trumpeter, Hobby Boss modele, narzędzia.

Od wczoraj każdy nasz klient który dokonał na przestrzeni 3 lat działalności sklepu zamówienia na kwotę 1.000 pln łącznie został zakwalifikowany do grupy :"stali klienci" i otrzymał na stałe (bezterminowo i niezależnie od wielkości zamówienia) RABAT w wysokości 5%. Rabat zostaje automatycznie naliczany podczas zakupów, należy tylko zalogować się na swoje konto założone w naszym sklepie.
Ten rabat oczywiście sumuje się z pozostałymi rabatami sklepu !
Jeżeli ktoś z Państwa został pominięty prosimy o maila.

Chętnie wysłuchamy dalszych Państwa propozycji, sugestii dotyczących działania naszego sklepu.

Przypominamy iż jako jeden z nielicznych sklepów modelarskich dysponujemy własnym magazynem w którym znajdują się w 100% produkty oznaczone "dostępny" przez co żadna pozycja z zamówienia nigdy nie jest pominięta a czas realizacji to 24h !!!

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 03:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » wtorek, 24 września 2013, 21:43

Ooo, to zaczynacie mnie zachęcać coraz bardziej.
Świetnie, że są te profile i "deseczki" (cokolwiek to znaczy, domyślam się że chodzi o arkusze), ale ja pisałem o okrągłych profilach przezroczystych.
Nie wiem czy takie w ogóle są na rynku.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez pawel700 » czwartek, 26 września 2013, 20:35

Solo, wpisz na "portalu aukcyjnym" w wyszukiwarce: pręt pleksi... czy o takie coś chodzi ?
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości