Super Model numer 20

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Super Model numer 20

Postprzez portalus » niedziela, 11 stycznia 2009, 19:01

Do dzisiaj nie udało mi się kupić SM – już się przyzwyczaiłem, że mieszkam na prowincji ale nie wiedziałem, że na końcu świata.
W sklepie modelarskim nie mają bo im się nie opłaca bo szybciej jest w Empiku i ludzie nie kupują i im zostaje i zalega – ręce opadają.
W Empiku w Swarzędzu nie mieli wcale, w Empiku obok mojej pracy najpierw nie mieli a jak przyszedł to skończył się drugiego dnia, podobno jest jeszcze w Empiku w centrum Poznania ale aby tam jechać to muszę mieć czas i płacić za postój.
Dziwna to polityka wydawcy. Inna prasa modelarska jest w wystarczających ilościach a SM nie ma?
Jak to jest, że w Wa-wie jest w zwykłym kiosku a u nas nie ma w największej chyba sieci prasowej?
W Swarzędzu w kiosku nie ma nawet możliwości zamówienia bo siniorita tam zasiadająca twierdzi, że nie ma takiego pisma na wykazie.
Poddaję się.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Reklama

Re: Super Model numer 20

Postprzez bartek piękoś » niedziela, 11 stycznia 2009, 19:14

Ja próbowałem kilka razy i też się poddałem.
Teraz olewka. Będzie to będzie, nie to nie. Kupiłem za to Mini Replikę. Myślę, że nie po raz ostatni.
..."a gdzie będziesz trzymał ten embrion, w pudełku?!"...
Avatar użytkownika
bartek piękoś
 
Posty: 800
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2008, 21:20
Lokalizacja: Radom

Re: Super Model numer 20

Postprzez robmario » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 10:10

Slash napisał(a):
Maciek_66 napisał(a):Właśnie sobie kupiłem i oglądam(...) Ale mam uwagę: ja rozumiem, że podczas robienia zdjęć próbuje się różne ustawienia, sam tak robię. Ale potem trzeba zrobić jakąś selekcję i wywalić te złe!


Też już mam i spostrzegłem coś jeszcze. Rozumiem, że można wrzucić przypadkiem fotki jak lecą. Ale po co celowo je rozmywać?

Przed:
Obrazek


Po:
Obrazek


Slash wrzuciłeś fotki konkursowe, które z definicji nie są przez Nas w żaden sposób dotykane oprócz dopasowania rozmiaru. Nie kadrujemy ich, nie poprawiamy w żaden sposób ani nawet nie sortujemy i nie wyrzucamy przy słabszej jakości. To zdjęcia konkursowe i oprócz samego modelu ich jakość też ma udział w rozdzielaniu miejsc konkursowych. Co do dystrybucji SM to mogę wszystkich zapewnić, że nie mamy wpływu na dostępność magazynu w poszczególnych miejscach. Współpraca z sieciami sprzedaży, to niestety walka z wiatrakami. Możecie przesyłać sygnały o kłopotach z kupnem na maile redakcyjne i może to mieć wpływ na sprzedaż w przyszłości, ale cudów też nie obiecuję. Pozostaje jeszcze prenumerata i zakup u źródeł.
Jak zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Avatar użytkownika
robmario
 
Posty: 270
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 14:40
Lokalizacja: Lublin

Re: Super Model numer 20

Postprzez Slash » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 18:05

robmario napisał(a):Slash wrzuciłeś fotki konkursowe, które z definicji nie są przez Nas w żaden sposób dotykane oprócz dopasowania rozmiaru.

I bardzo dobrze, ale myślę, że następnym razem warto było by podać ewentualnym zainteresowanym odpowiedni rozmiar. Łatwiej byłoby kombinować nad prezentacją modelu. Co oczywiście nie oznaczało by wykluczenia fotek nie podlegających zaproponowanemu formatowi, lecz ich dopasowanie.
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Super Model numer 20

Postprzez wacus47 » środa, 4 marca 2009, 21:33

"Żenada", to źle to nie dobrze, ciągle to samo, tamto lepsze, same narzekania... jak zawsze :) az dziw bierze ze komukolwiek chce sie jeszcze tego typu pisma wydawać :)
wacus47
 
Posty: 315
Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2008, 11:14
Lokalizacja: Zgierz

Poprzednia strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości