MODELARSTWO CERAMICZNE

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

MODELARSTWO CERAMICZNE

Postprzez ASLAN » niedziela, 10 września 2017, 00:04

Witam .
Chciałbym Wam przedstawić nową formę modelarstwa. Jestem właścicielem firmy ASLAN. Zajmuję się produkcją i sprzedażą klocków ceramicznych. Stworzyłem linię produktów, które swoimi kształtami nawiązują do wyrobów powszechnie stosowanych w budownictwie. Posiadam bardzo duży asortyment elementów, dzięki czemu macie nieograniczone możliwości tworzenia realistycznych modeli.


Obrazek

Klocki są wykonane dokładnie tak samo jak cegły stosowane w budownictwie. Uformowana glina została wypalona w temperaturze około 850 stopni Celsjusza.

Nadszedł czas na prawdziwe wyzwania, zbuduj coś niepowtarzalnego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pod spodem macie podstawowe elementy. Więcej elementów znajdziecie na stronie www:ceramika-modelarska.pl

Obrazek

Oczywiście nie są to wszystkie elementy. Jak widzicie większość profili służy do ozdobnego wykończania krawędzi ścian. Mam także dachówki i gąsiory. Jeżeli ktoś potrzebuje inne profile lub elementy w innej skali, to istnieje taka możliwość aby je zrobić.
Zainteresowanych zapraszam na moją stronę www:ceramika-modelarska.pl oraz na Facebooka na profil modelarstwo ceramiczne tel 600 023 487.
ASLAN
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 05:43

Reklama

modele polskich samolotów

Re: MODELARSTWO CERAMICZNE

Postprzez skarga » niedziela, 10 września 2017, 09:23

W jakiej skali zostały wykonane te elementy? W opisie jest tylko to:
"Rozmiar cegieł został tak zaprojektowany, aby najlepszy efekt uzyskać przy grubości spoiny wynoszącej 1mm." czyli co wyjdzie to będzie.
Jak tylko zobaczyłem to pomyślałem że kupię i wykonam model Gdańskiej Bazyliki Mariackiej.
Tylko skąd ja wezmę podstawkę pod ten model?
Natomiast cena np. cegły (30gr za sztukę klocka przy ok. 2PLN za cegłę z allegro) sugeruje że to 1:6-7.
skarga
 
Posty: 340
Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:34

Re: MODELARSTWO CERAMICZNE

Postprzez Jarek Gurgul » niedziela, 10 września 2017, 15:12

skarga napisał(a):W jakiej skali zostały wykonane te elementy?

Jeśli na pierwszym, drugim zdjęciu spoina ma rzeczywiście 1mm, to wychodzi, że cegły są w skali mniej więcej 1:20 - 1:25.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6029
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MODELARSTWO CERAMICZNE

Postprzez skarga » niedziela, 10 września 2017, 16:18

Na tym zdjęciu z profilami są wymiary. Jezeli to K1 to zwykła cegła to wychodzi tak ok 1:11
skarga
 
Posty: 340
Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:34


Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości