Model Boss

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Model Boss

Postprzez 5tev0 » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:09

Ostatnio zobaczyłem w sklepie modele firmy Hobby Boss (chyba chiński albo japoński producent :-| ). I z tym faktem wiąże się moje pytanie. Otóż co sądzicie o tej firmie, jakie mają modele (chodzi mi o jakość wyprasek i odwzorowanie detali) i czy w ogóle opłaca się kupować z ich kolekcji (a mają tam nawet całkiem ciekawe pozycje). Nie chcę wywalać pieniędzy w błoto więc wolę się najpierw rozeznać. Z góry dziękuję :mrgreen:
Avatar użytkownika
5tev0
 
Posty: 91
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 19:21
Lokalizacja: Syrynia/Silesia

Reklama

Re: Model Boss

Postprzez Seweryn » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:19

Ciężko znależć cokolwiek w sieci, firma dopiero raczkuje. Musisz kupować na czuja ;)
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2074
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Model Boss

Postprzez Mac Eyka » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:59

Może na początku to napisz co ciebie interesuje, bo Hobby Boss to produkuje modele lotnicze, pojazdy, statki i pewnie coś jeszcze.
Później wpisz w wyszukiwarkę Hobby Boss, nieco poczytaj i sam znajdziesz zapewne odpowiedź.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3032
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Model Boss

Postprzez 5tev0 » niedziela, 25 kwietnia 2010, 14:47

interesują mnie głównie modele samolotów i pancerka ale z tego co widziałem w sklepie to tylko samoloty mają
Avatar użytkownika
5tev0
 
Posty: 91
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 19:21
Lokalizacja: Syrynia/Silesia

Re: Model Boss

Postprzez Tomasz Mańkowski » niedziela, 25 kwietnia 2010, 15:03

5tev0 napisał(a):... ale z tego co widziałem w sklepie to tylko samoloty mają

To albo kiepsko patrzyłeś, albo w kiepskim sklepie...

Hobby Boss to samoloty w skali 1/72 (zarówno z serii Easy Kit jak i klasyczne modele), samoloty w skali 1/48, śmigłowce w skali 1/72, pancerka w skali 1/35, pancerka w skali 1/48, pancerka (dość specyficzna - bo jak narazie jedynie Karl i Leopold plus lokomotywa) w skali 1/72, okręty w skali 1/700, okręty (a raczej tylko barka desantowa) w skali 1/48...

5tev0 napisał(a):...co sądzicie o tej firmie, jakie mają modele (chodzi mi o jakość wyprasek i odwzorowanie detali) i czy w ogóle opłaca się kupować z ich kolekcji

Pytaj raczej o konkretne modele - bo to tak samo jak i u innych, jedne modele są dobre inne gorsze.
Np. teciak w skali 1/48 jest super wypas ( z wnętrzem !) a Sherman M4 w tej samej skali nawet nie jest do siebie podobny...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 00:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości