Pasy 2-punktowe KA-Models

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Pasy 2-punktowe KA-Models

Postprzez wuen » piątek, 7 grudnia 2007, 09:27

Sądziłem, że stałem się szczęśliwym posiadaczem a okazuje się, że jest ciut inaczej...
Nie ma żadnej instrukcji co należy zrobić z zaznaczonych na fotce elementów :roll: :evil:
Obrazek

HELP !!
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Reklama

Re: Pasy 2-punktowe KA-Models

Postprzez draz » piątek, 7 grudnia 2007, 11:31

Prawdopodobnie jest to miejsce w które wtyka się zapięcie pasa w przypadku tego większego elementu. Ten mniejszy to nie mam pojęcia. Od dołu popatrz, a powinieneś tam znaleźć podtrawione linie zagięcia. Te już powinny wskazać na to co powinno z tego wyjść.
A na stronie Abera (po ang.) już są wymienione nowe produkty. I do pasów są instrukcje :P
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Pasy 2-punktowe KA-Models

Postprzez MAG » piątek, 7 grudnia 2007, 12:51

Wydaje mi się, że te mniejsze to również gniazda do zapięcia pasów - tyle, że te duże trzeba sobie pozaginać, a te małe hmn... nie? Ktoś chyba uznał, że grubości tego elementu i tak nie będzie widać jeżeli będzie leżał odpowiednio za szybą samochodu.
Avatar użytkownika
MAG
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota, 29 września 2007, 01:21
Lokalizacja: Londyn/Wrocław

Re: Pasy 2-punktowe KA-Models

Postprzez Pietrek » wtorek, 11 grudnia 2007, 21:44

To duże to moim zdaniem napinacz pasa, Trzeba chyba najpierw zgiąć ten mały element a potem dookoła niego jakby zawinąć ten prostokąt, powstanie wtedy skrzynka napinacza.
Tak mi się wydaje ...
Pietrek
 


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości