Aerograf TG-180

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Aerograf TG-180

Postprzez KFS-miniatures » czwartek, 18 października 2012, 23:09

Jiloo napisał(a):Masz dużo większe doświadczenie w malowaniu odemnie, więc jestem jak najbardziej za Twoją wersją wydarzeń.


ja tylko zgaduję. ale nie zmienia t faktu, że twoje spostrzeżenie apropos groteskowej kontroli jakosci produktów z kitaju jest całkowicie słuszne. ja miałem farta. na nowszy aerograf przesiadłem sie po około czterystu modelach, kolejna prawieiwatą wymalowałem natepnych dwieście i wciąż obie działaja. choć tej pierwszej wyłącznie do pogmentów już używam. a 'nowszej' rzeczonymi nie brukam
Obrazek
Avatar użytkownika
KFS-miniatures
 
Posty: 572
Dołączył(a): środa, 5 października 2011, 23:12

Reklama

Re: Aerograf TG-180

Postprzez Abaddon89 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 22:09

Część,
mam pytanie dotyczące aerografu.
Wczoraj podczas czyszczenia przez nieuwagę/gapiostwo/głupotę/nieodpowiedzialność - wybrać dowolne. Ukręciłem dysze w aerografie TG-130. Będę próbował to jakoś odratować. Macie może jakiś pomysł?
Przechodząc do zasadniczego pytania.
Postanowiłem zamówić nową piwatę - nie dorosłem do prawdziwego aerografu.
Czy któryś z kolegów modelarzy może mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma aerografami?
AB-203 i TG-180. Poza dodawanymi dyszami.
https://magma.sklep.pl/product-pol-2440 ... brush.html
https://magma.sklep.pl/product-pol-1499 ... G-180.html
Avatar użytkownika
Abaddon89
 
Posty: 48
Dołączył(a): wtorek, 22 lutego 2011, 23:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aerograf TG-180

Postprzez dewertus » środa, 23 sierpnia 2017, 12:55

Abaddon89 napisał(a):Czy któryś z kolegów modelarzy może mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma aerografami?

Zbiornik jest inny :D :D :D
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości