Farby MR. Paint Test.

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Komandor » niedziela, 8 maja 2016, 10:27

Witajcie.
Napisałem ten tekst o teście, dla zobrazowania swoich wrażeń na temat produktu z którym nie miałem dotąd styczności, a niepotrzebnie wzbudził on emocje. No cóż tak bywa. Nie było to moim zamiarem. Ze swej strony przepraszam Wszystkich uczestników tej debaty, jeśli uraziłem kogoś swoja wypowiedzią. Szczególnie Kolegę Arka poteza. Wybacz Arku. Tak czasem mam, że staje się "bez sensu " złośliwy. Przepraszam raz jeszcze.
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 10:40
Lokalizacja: Z Domu

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez CzarekB » niedziela, 8 maja 2016, 16:21

Bzdura normalnie.
Ja osobiście bardzo doceniam twój post, nosze się z zamiarem zakupu kilku farb tego producenta i wszelkie na ten temat informacje są mile widziane.
Czapka z głowy, dziękuje i proszę o więcej relacji z testów.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 22:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez MadYarpen » sobota, 14 maja 2016, 20:52

Modelarstwo, takie spokojne hobby (do czasu aż antena nie spadnie pod biurko), a tu często taaakie nerwy. Piwko sobie strzelcie panowie;)
Avatar użytkownika
MadYarpen
 
Posty: 379
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 16:53

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Seweryn » sobota, 14 maja 2016, 21:01

Wymyślają farby takie owakie hataki mr.painty, na końcu i tak gunze z tamiyą się używa. Kilku modelarskich celebrytów podlansuje i już się kręci.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2067
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 19:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Atlis » niedziela, 15 maja 2016, 08:23

Wszystkie problemy Komandora (Hamilkara) z tymi farbami wynikają z nieumiejętności pracy z farbami. Tak jak już napisałem na MW, testy trzeba umieć robić...
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Komandor » niedziela, 15 maja 2016, 18:38

Atlis napisał(a):Wszystkie problemy Komandora (Hamilkara) z tymi farbami wynikają z nieumiejętności pracy z farbami. Tak jak już napisałem na MW, testy trzeba umieć robić...


ATLIS : "Nie porównuj się z Innymi, bo zawsze znajdą się lepsi i gorsi od Ciebie". Pamiętaj o tym zanim obrazisz drugiego człowieka, a nie wiesz co robił i jak robił.
Napisałeś co napisałeś i wiedziałeś jakie to może mieć konsekwencje bo ja nie mam już o czym z Tobą dyskutować. Temat zamknięty.
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 10:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Atlis » niedziela, 15 maja 2016, 19:10

Ja się z nikim nie porównuje.

Po prostu uważam, że te twoje testy mają zerową wartość merytoryczną.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Komandor » niedziela, 15 maja 2016, 19:19

Atlis napisał(a):Ja się z nikim nie porównuje.

Po prostu uważam, że te twoje testy mają zerową wartość merytoryczną.


Hmmmmm... :P A tu taka niespodzianki, nie po myśli Kolegi ATLISA, cos nie tak z Kolegami Sewerynem i CzarkiemB :

CzarekB napisał(a):Ja osobiście bardzo doceniam twój post, nosze się z zamiarem zakupu kilku farb tego producenta i wszelkie na ten temat informacje są mile widziane.
Czapka z głowy, dziękuje i proszę o więcej relacji z testów.


Seweryn napisał(a):Wymyślają farby takie owakie hataki mr.painty, na końcu i tak gunze z tamiyą się używa. Kilku modelarskich celebrytów podlansuje i już się kręci.
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 10:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Atlis » niedziela, 15 maja 2016, 19:34

Zwykły attaboyism.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Seweryn » niedziela, 15 maja 2016, 20:16

Co ze mną nie tak? to że pozwoliłem sobie skrytykować te wszystkie nowe wynalazki? Czy może trzeba się zawsze z Tobą zgadzać?
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2067
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 19:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez CzarekB » niedziela, 15 maja 2016, 20:32

Co ze mną jest nie tak to wiadomo, nie idę z tłumem, ot i tyle.
A testy i porównania są zawsze mile widziane.
Jedyne problemy z farba Mr.Paint jakie widzę to to, ze są mało wydajne ( bo od razu rozcieńczone ) drogie i trudno dostępne tu gdzie mieszkam.
Ale i tak kupie kilka bo nikt inny nie robi tych kolorów gotowych co oni.

A tak na boku, to się bardzo dziwie jak to prosty post o testach wywołuje takie wielkie zamieszania. Jad i wredne wyjazdy.
Po co to i o co ?
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 22:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Atlis » niedziela, 15 maja 2016, 21:01

Post wywołuje wielkie zamieszanie, ponieważ Komandor nie robi testy. :-) Nawet ostatecznie nie wie ile farby użył do pomalowania łyżki. Raz to było 3ml, potem 0.6ml...

A jak są te łyżki pomalowane nawet nie skomentuję.

Ja jestem za każdym testem. Ale to co tu wrzucił Komandor nie ma z testami nic wspólnego. Przykro mi. Ja nie będę udawać, że to jest fajne, skoro nie jest.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez CzarekB » poniedziałek, 16 maja 2016, 00:36

Tak się grzecznie i pokornie zapytam, to co robi Komandor jeśli nie testy ?
Jak na mój chłopski rozum to są testy farb.
Zbyt chłopski mam ten rozum ?
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 22:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez Komandor » poniedziałek, 23 maja 2016, 23:31

Witam Kolegów.
Z ostatnich informacji: słowacki przedstawiciel firmy Mr.Paint, Kolega Atlis zamieścił taką informację obrazującą brak produktów farb Mr.Paint na polskim rynku modelarskim :

[producent] " Wybiera przeważnie sklepy prawdziwych modelarzy, niekoniecznie duże. Poza tym mając własny sklep = 100 procent marży dla niego. Żaden sklep (o ile wiem) nie sprzedaje jego farb po takiej cenie jak on."

Czyli Polska nie posiada prawdziwych sklepów modelarskich, bo tylko takie mają( w/g kolegi ATLISA ) prawdziwe produkty modelarskie, prawdziwego, modelarskiego producenta, tylko prawdziwych produktów modelarskich, produkty Mr.Paint !

Koledzy chciałem, na prawdę chciałem, by produkty Mr.Paint były w Polsce ( po to mój test tych farb ) i nawet wzięliśmy w Koprivnicy wizytówkę na stoisku tej firmy.
Niestety przedstawiciel tej firmy ATLIS, nie uznał polskiego sklepu modelarskiego w Bielsku-Białej, jako prawdziwego. Co więcej - próby kontaktu z właścicielem firmy spełzły na niczym, bo posługuje się On jedynie prawdziwym, dla prawdziwych producentów farb modelarskich, dla prawdziwych modelarzy językiem słowackim i żadnym innym. Cóż próbowaliśmy i jako nie modelarze próbować więcej nie zamierzamy i nie polecamy.
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 10:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Farby MR. Paint Test.

Postprzez MIRO » poniedziałek, 23 maja 2016, 23:53

Komandor napisał(a): Co więcej - próby kontaktu z właścicielem firmy spełzły na niczym, bo posługuje się On jedynie prawdziwym, dla prawdziwych producentów farb modelarskich, dla prawdziwych modelarzy językiem słowackim i żadnym innym. Cóż próbowaliśmy i jako nie modelarze próbować więcej nie zamierzamy i nie polecamy.


Ale po cóż tak się napinasz? Masz anse do Atlisa (według mnie bezpodstawne zresztą) a przy okazji walisz na odlew na lewo i prawo, przez co dostało się niewinnemu gościowi, który robi bardzo porządne farby. I dlaczego dziwisz się, że Słowak mówi po słowacku? Może o czymś nie wiem, ale nie ma chyba jeszcze obowiązku mówienia w innym, niż ojczysty język. Chociaż ja tam z Rene pisałem po polsku.
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 09:36
Lokalizacja: Opole

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości