Sklep mojehobby.pl

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Sklep mojehobby.pl

Postprzez [Kacper] » środa, 13 czerwca 2018, 20:20

Cześć.

Czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem, bo tam są punkty, za które można kupować produkty i moje pytanie ile trzeba mieć takich punktów, żeby kupić coś. Ktoś się orientuje?

(Jak coś to dopiero zakładam konto, a w regulaminie nic dokładnie nie ma)
Avatar użytkownika
[Kacper]
 
Posty: 92
Dołączył(a): poniedziałek, 1 stycznia 2018, 20:11

Reklama

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez KR77 » środa, 13 czerwca 2018, 20:36

Siema Ziom :mrgreen:

Większość miała styczność z tym sklepem, i jest godny polecenia.

Co do sposobu naliczania punktów, wszystkie informacje masz na stronie sklepu :arrow: https://www.mojehobby.pl/index.php?sbl=1212230

PS Na wszelki wypadek wyciąg z regulaminu sklepu ;o) w postaci fotki (gdyby inne metody zawiodły - ręce, głowa...)

Obrazek
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez krzy65siek » środa, 13 czerwca 2018, 21:32

To jest rzeczywiście chyba jeden z lepszych sklepów w chwili obecnej. I rzeczywiście kupowanie za punkty działa.

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
 
Posty: 188
Dołączył(a): niedziela, 6 października 2013, 12:52

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez arhtus » środa, 13 czerwca 2018, 22:22

MH mogę polecić z czystym sumieniem, masę dostępnych produktów, świetny kontakt i ogólnie obsługa klienta.
Wiele razy u Nich robiłem zakupy i nie mam nawet jednego najmniejszego zastrzeżenia.
Dodatkowo codziennie nowe promocje cenowe wg firm...
Zakup za punkty działa, sprawdzone, co prawda trzeba tych punktów trochę nazbierać i nie są naliczane za towar kupiony w promocji, ale to bardzo miłe gdy co jakiś czas można sobie dorzucić do koszyka coś za free :D
arhtus
 
Posty: 553
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2014, 23:03

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez boberm1 » środa, 13 czerwca 2018, 22:47

Drugi rok korzystam z Ich usług. Polecam!
boberm1
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lutego 2016, 22:21

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez Łukasz_K » czwartek, 14 czerwca 2018, 07:12

:) z tymi punktami to jak na orlenie, ja sobie co jakiś czas kupie hot doga :P
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez Atlis » czwartek, 14 czerwca 2018, 07:37

astarott napisał(a)::) z tymi punktami to jak na orlenie, ja sobie co jakiś czas kupie hot doga :P


Jakie zakupy takie korzyści ;-)
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez iras67 » czwartek, 14 czerwca 2018, 14:11

Najlepszy sklep Online w PL i pewnie nie tylko. Bardzo sprawnie zorganizowany system szybkich płatności i wysyłki. A system punktowy daje się odczuć przy większych zakupach. Ceny znośne. Polecam sklep innym kupującym i sprzedwcom niech się uczą od nich jak się obsługuje klienta online :lol: .
ps.Prosty przykład z dzisiaj.Zamówiłem dwa kolory bo mam coś skończyć w weekend a nie miałem tych farb. Kupiłem o 13, zapłaciłem od razu pogardzanym przez inne polskie sklepy Paypalem i przed 15 mam info że towar wysłany tanim Inpostem .(Wpłaty przez polskie banki tez realizują natychmiast)...Jutro odbiór z skrytki. A nie czekanie pod adresem przez pół dnia na wkurzonego na cały świat młodego kuriera. W podobnej sytuacji w innym dużym sklepie farbki dostałbym pewnie po Niedzieli bo najpierw wpłata, zaakceptowanie przez bank na drugi dzień i dopiero po tym wysyłka kurierem jeśli właściciel sklepu ma na stanie albo kurier był przed uznaniem przelewu :) . To jest drobiazg , ale robi różnicę...
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 00:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez [Kacper] » czwartek, 14 czerwca 2018, 15:32

Już robiłem zakupy, ale bez konta. Czyli jednak trochę tych punktów trzeba mieć... :D
No, ale nie ma nic za darmo.
Avatar użytkownika
[Kacper]
 
Posty: 92
Dołączył(a): poniedziałek, 1 stycznia 2018, 20:11

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez Atlis » czwartek, 14 czerwca 2018, 17:16

A co myślałeś, że kupisz farpkę za 5 zeta i od razu wpadną punkty na F-14 Tamki?
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez krzy65siek » czwartek, 14 czerwca 2018, 17:24

Fajny jest też system rezerwacji. Kilka razy korzystałem i naprawdę to działa. W zależności od wielkości zakupów, można sobie wrzucić coś do rezerwacji i wysłać przy najbliższej wysyłce.

Oprócz genialnych, szybkich wysyłek, fajna jest też strona, przejrzysta i w miarę prosta do ogarnięcia.

Szkoda tylko, że nie mają MRP i Friuli...

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
 
Posty: 188
Dołączył(a): niedziela, 6 października 2013, 12:52

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez FightTheFuture » sobota, 23 czerwca 2018, 19:21

Tysiące złotych tam zostawiłem i uważam, że sklep jesy dobry. Nie znaczy to jednak, że nie ma potknięć. Ostatnio zostałem nieuprzejmie potraktowany przy próbie wyjaśnienia pomyłki dot. produktu (komplet 3 zestawów zamiast pojedynczego zestawu). Zdarza się też, że produkty zapowiadane nigdy nie wchodzą do oferty. Ale są to wyjątki na tle bardzo dobrej ogólnie współpracy.
Pozdrawiam,

FtF

Na warsztacie:
Obrazek
Avatar użytkownika
FightTheFuture
 
Posty: 116
Dołączył(a): piątek, 9 stycznia 2015, 13:13
Lokalizacja: Puszcza Kampinoska

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez KR77 » sobota, 23 czerwca 2018, 19:51

FightTheFuture napisał(a):Ostatnio zostałem nieuprzejmie potraktowany przy próbie wyjaśnienia pomyłki dot. produktu (komplet 3 zestawów zamiast pojedynczego zestawu).


Miliony klientów zadowolonych na całym świecie, a Tobie przytrafił się pech. Jesteś szczęściarzem - w TOTOLOTKA już nie wygrasz :mrgreen:
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez Atlis » sobota, 23 czerwca 2018, 20:16

Pomyłki zdarzają się wszędzie. Mi ze trzy miechy temu wysłali z MojeHobby zamiast hakenkrojców Techmod kalki do polskich Mustangów (numery bardzo blisko po sobie, ktoś się machnął), napisałem do nich, przeprosili, wysłali poprawny zestaw z następnym zamówieniem (miałem do wyboru czy od razu lub z następnym). Kalki mogłem sobie zostawić (dodam, że to kalki w 1/32 czyli nie warte 5 zeta). W podobny sposób otrzymałem nową tankietkę Type 94 IBG zamiast nowego TKS - tym razem pomylił się niemiecki MBK. Type 94 za free, w cenie TKS bon na następne zakupy (znów miałem na wybór - zwrot na PayPala lub bon). TKS ostatecznie zamówiłem taniej w MH i bon jest.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Sklep mojehobby.pl

Postprzez Tornado » poniedziałek, 30 lipca 2018, 19:12

Ja za te punkty kupuje pędzelki. A takto stwierdzam że jest to jeden z lepszych sklepów modelarskich w Polsce. Fajne jest też to że ludzie komentują i piszą swoje opinie o modelach w tym sklepie.
Tornado
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 9 maja 2018, 10:25

Następna strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości