Zakończenie i wyniki Konkursu Panzer Master

Re: Zakończenie i wyniki Konkursu Panzer Master

Postprzez Marek Naja » niedziela, 1 lutego 2009, 19:21

Ja też czuję się zaszczycony udziałem w tym konkursie i w sumie zaskoczony tym trzecim miejscem. Ech chłopaki, nie pokończyliście modeli, to i do finałowej trójki mogłem się załapać! Z werdyktem Kolegów z jury zgadzam się jak najbardziej, szczególnie tam gdzie wytknęli mi słabe strony. Gratuluję Ewpidze i Marcinowi ale czekam też na pozostałe modele bo tam przecież też świetne model się budują.
vel Baldigozz
Avatar użytkownika
Marek Naja

rpm3
 
Posty: 872
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:40

Reklama

Re: Zakończenie i wyniki Konkursu Panzer Master

Postprzez ewpiga » niedziela, 1 lutego 2009, 23:13

Cześć,
Ze względu na wygraną, moja ocena konkursu na pewno niebyła by obiektywna jak powinna. Smaczek zwycięstwa sprawił, że konkurs był jednym z ciekawszych w moim życiu i jestem zadowolony, że zdecydowałem się na udział. Był również jedynym konkursem do którego jakoś się zmobilizowałem. Cieszę się także, że mogłem startować w tak wyśmienitym towarzystwie doskonałych modelarzy. Chciałbym polecić administracji forum takiego typu wydarzenia co roku, konkurs był inny niż wszystkie. Mi dał możliwość sprawdzenia się w nowych warunkach i z przyjemnością wezmę udział w następnej edycji.
Chciałbym przy okazji podziękować Krzysztofowi-Vis13 za pełne, profesjonalne wyjaśnienia niektórych szczegółów budowy modelu jak i za wszelkie materiały prasowe etc.
Pozdrawiam Piotrek
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Zakończenie i wyniki Konkursu Panzer Master

Postprzez Vis13 » wtorek, 3 lutego 2009, 00:30

Serdeczne gratulacje dla Kolegów, było co podziwiać, wiele inspiracji na przyszłość :!:
Vis13
 
Posty: 705
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 21:49
Lokalizacja: 3miasto/Tczew

Poprzednia strona

Powrót do Konkurs Panzer Master 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość