PZL-11c 1:32 Silver Wings

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Georg01 » czwartek, 12 listopada 2015, 09:33

Artur Domański napisał(a):Obowiązkowa pozycja - sprzedam nerkę :)


Nie wystarczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Georg01
 
Posty: 1034
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 13:03

Reklama

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez net_sailor » czwartek, 12 listopada 2015, 10:01

Zrzućcie się na zakup grupowy. Hurtem taniej:
http://www.silverwings.pl/how-to-buy.html
Przy okazji kolejka pacjentów oczekujących na organy znacznie się zmniejszy. Same dobre strony. :lol:
Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:01
Lokalizacja: Elbląg

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Artur Domański » czwartek, 12 listopada 2015, 10:25

Georg01 napisał(a):
Artur Domański napisał(a):Obowiązkowa pozycja - sprzedam nerkę :)


Nie wystarczy :mrgreen:

Dodam płuca
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 20:39
Lokalizacja: Włocławek

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Aleksander011 » czwartek, 12 listopada 2015, 12:10

No nie jest aż tak źle- 525zł za P-11c 1/32 to poziom ceny za Trumpetera z wyższej półki (np ich A6 Intruder1/32 tyle kosztuje plus/minus), a każdy wie co za dziadostwo od chińczyków dostanie i jednak wielu decyduje się na ten szaleńczy wybór..
Model PZL-P11c wygląda obiecująco na tyle, że go sobie kupię bo i tak nie ma alternatywy.
Co do modeli z żywicy to są one wymagające i trudne w obróbce...zobaczymy jak wypadnie to z produktem Silver Wings :idea:
Modelarza poznać po tym jak kończy ,a nie zaczyna
Obrazek
Avatar użytkownika
Aleksander011
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 13:02
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Aleksander » piątek, 13 listopada 2015, 09:37

Aleksander011 napisał(a):No nie jest aż tak źle- 525zł za P-11c 1/32 to poziom ceny za Trumpetera z wyższej półki

To i tak taniej niż niektóre kremy do twarzy :P
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7975
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez HubertKendziorek » piątek, 13 listopada 2015, 11:22

Aleksander napisał(a):To i tak taniej niż niektóre kremy do twarzy :P

... zwłaszcza, że takie kremy i tak nic nie dają, a P-11 w 32 jest potrzebna jak chleb, jak woda, jak powietrze

Pozdrawiam
Hubert

Na warsztacie: Bf-109 G-6 1:32 Revell Regia Aeronautica 75%, I-16 typ 24 Eduard 1:48 65%, Bf-109K-4 Fujimi 1:48 40%, Bf-109 G-6 Eduard 1:4? 80%, PZL-46 Sum Ardpol 1:72 85%, NAA P-51D Mustang Tamiya 1:48 55%, EBR-10 French Wheeled Reconnaissance Vehicle Hobby Boss 1:35 75%
Zapraszam na mój blog modelarski: Kendzior's Way
Avatar użytkownika
HubertKendziorek

Ukraina
 
Posty: 2125
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2008, 09:23
Lokalizacja: Kraków

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez otori » sobota, 14 listopada 2015, 18:42

A może któryś z kolegów poświęci się cały na organy to dla wszystkich starczy :) Ja nie mogę bo mam cukrzycę typu 1 :)
Avatar użytkownika
otori
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2013, 01:11

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez radoslaw6363 » sobota, 14 listopada 2015, 19:36

To jeszcze nic ja mam typu drugiego :lol: A nerki i tak nie sprzedam bo za bardzo spracowana :-/
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2545
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Tenzan » sobota, 14 listopada 2015, 19:58

otori napisał(a):A może któryś z kolegów poświęci się cały na organy to dla wszystkich starczy :) Ja nie mogę bo mam cukrzycę typu 1 :)


Niesamowita "ściemia" :lol: . Patrząc na wypasione stanowisko pracy - zapewne tworzone kilka miesięcy (warte Cyfra + kilka 0 :shock: ), a uzupełniane na bieżąco w nowości rynku modelarskiego, mógłby Cytowany - bez naruszania organów wewnętrznych - wspomóc Kolegów wypłakujących się na Forum.
Z niecierpliwością czekam no konstruktywny warsztat z budowy P.11-tki, oczywiście z nutką romantyzmu z epoki.

Pozdrawiam serdecznie,
Avatar użytkownika
Tenzan
 
Posty: 262
Dołączył(a): sobota, 24 lipca 2010, 21:32

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez otori » niedziela, 15 listopada 2015, 00:11

Tenzan napisał(a):Niesamowita "ściemia" :lol: . Patrząc na wypasione stanowisko pracy - zapewne tworzone kilka miesięcy (warte Cyfra + kilka 0 :shock: ), a uzupełniane na bieżąco w nowości rynku modelarskiego, mógłby Cytowany - bez naruszania organów wewnętrznych - wspomóc Kolegów wypłakujących się na Forum.
Z niecierpliwością czekam no konstruktywny warsztat z budowy P.11-tki, oczywiście z nutką romantyzmu z epoki.


Może nie powinienem, ale czuję się wywołany do tablicy, więc odpowiem. Stanowisko pracy jest takie jak sobie wymarzyłem przez 8 lat mieszkania w poprzednim M2, gdzie udało mi się kupić kompresor i na tym zakończyć przygodę z modelarstwem, gdzie więcej było rozkładania i składania warsztatu niż pracy. Mebel robiłem sam - podobnie jak szafę na ciuchy i półki na książki ( taki mam skill, że mi wychodzi :) ). Półeczka na farby, która robi niezły "lans" ( jak widać :D ) powstała z odpadów i puszki farby. Aero dostałem od całej rodziny pod choinkę. Jeśli chodzi o farby, kleje itp., to chyba każdego kto pracuje ( zaraz się dowiem, że nie każdego ) stać na zakup tego i owego raz w miesiącu. Tak więc wypasu nie ma - jest szara rzeczywistość. Staram się zebrać doświadczenie i tyle na razie. Jak by był "wypas" to bym seriami psuł wypusty Arma Hobby itp., a tak strach się brać za model kosztujący 500 stówek, jak się ma jeszcze problemy i stresy :) ze sklejaniem połówek kadłuba. Warsztat nie czyni modelarza i nie podnosi umiejętności - niestety.
PS. cukrzyca jest realna i ma się dobrze :)
PS. 2 kolegi Tenzana "wypas" trudno mi ocenić, bo znalazłem tylko 2 jego modele ( chyba, że źle szukam) w tym w jednym fotki się nie wyświetlają :mrgreen:
Avatar użytkownika
otori
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2013, 01:11

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez otori » niedziela, 15 listopada 2015, 00:40

nie_rotpol13 napisał(a):Otori, nie ściemniaj tylko kupuj wszystkim pejedenastki!
Jak moja będzie gotowa do wysyłki daj znak.


Dobra. Podawajcie adresy na priv. 8-)
Avatar użytkownika
otori
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2013, 01:11

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 15 listopada 2015, 00:57

nie_rotpol13 napisał(a):Otori, nie ściemniaj tylko kupuj wszystkim pejedenastki!
Jak moja będzie gotowa do wysyłki daj znak.

nierotpolu a po co Ci model za 5 stów ;o) Kup sobie najpierw ,,czaplę'' za 10 zł. a jak Ci się uda poprawnie coś z niej wystrugać to zainwestuj w pędzelek i farbkę i spróbuj to coś pomalować ;o)
Następnie kup aparat (Zorka 5) i wykonaj kilka zdjęć . Zamieść wreszcie jakieś fotki swojej pracy na forum :)
Ps.
Na zakup pędzelka dla Ciebie możemy się z kolegami z forum złożyć :P
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2545
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez nobie1973 » niedziela, 15 listopada 2015, 01:52

Żal was słuchać... PZL-11c to ikona historii polskiego lotnictwa !
Producenci tego modelu z tego co widać włożyli masę pracy w jego wydanie, a wy marudzicie jak przekupy na jarmarku...
Jak cię nie stać to nie kupuj i nie marudź... wystrugaj sobie sam :mrgreen: !
I nie zaśmiecaj tego forum głupotami...
Avatar użytkownika
nobie1973
 
Posty: 560
Dołączył(a): czwartek, 25 września 2008, 19:46
Lokalizacja: Londyn

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez otori » niedziela, 15 listopada 2015, 02:22

nobie1973 napisał(a):Żal was słuchać... PZL-11c to ikona historii polskiego lotnictwa !
Producenci tego modelu z tego co widać włożyli masę pracy w jego wydanie, a wy marudzicie jak przekupy na jarmarku...
Jak cię nie stać to nie kupuj i nie marudź... wystrugaj sobie sam :mrgreen: !
I nie zaśmiecaj tego forum głupotami...


OK - ale 5 setek to jednak sporo. A ja głupi myślałem, że modele z Arma są drogie ( oczywiście pamiętam o skali ). Tak na marginesie to trochę nie pomyśleli marketingowo. Oczywiście trudno prześledzić kalkulację ceny ( materiał, inwestycje, opracowanie itp. ) ale te 3 / 3.5 setki to by jeszcze wielu wysupłało - a 5.5 to już niekoniecznie. Taka bariera psychologiczna. Ostatnio sprzedałem na tzw. "znanym portalu aukcyjnym" :) stare Małe Modelarze i za pozyskane środki zrobiłem większe zakupy modelarskie. Jak żona zobaczyła paragon, który wypadł z paczki i "se leżał" na 150 pln to TAAKIEE oczy zrobiła. I to też jest bariera psychologiczna :) . oczywiście to są jałowe pola dywagacji ;o)
Avatar użytkownika
otori
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2013, 01:11

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 15 listopada 2015, 09:16

Czym jest dla nas ,,jedenastka'' każdy wie ! Cena jaka jest każdy widzi. Zasadniczą sprawą jest to co za tą cenę możemy otrzymać. Za takie pieniądze mamy prawo wiele wymagać ! Mam nadzieję że ktoś podzieli się swoimi wrażeniami z budowy i pokaże gotowy model.
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2545
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PZL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość