[Kraków] wykład i film 11.11.2010 w Muzeum Lotnictwa

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

[Kraków] wykład i film 11.11.2010 w Muzeum Lotnictwa

Postprzez lis3 » środa, 10 listopada 2010, 20:01

Źródło informacji: www.muzeumlotnictwa.pl

11 listopada, o godzinie 12:00, odbędzie się kolejny wykład Pana Jana Hofmana
pt. "Skrzydła Niepodległej" o początkach polskiego lotnictwa.

Również tego samego dnia, o godzine 13:00 w Nowym Gmachu muzeum,
będzie pokazywana pierwsza część dokumentu pt: "Ostatni z nielicznych"
omawiający dzieje polskiego lotnictwa od jego powstania do wybuchu wojny.
lis3
 

Reklama

Re: [Kraków] wykład i film 11.11.2010 w Muzeum Lotnictwa

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 10 listopada 2010, 20:04

Ano własnie, wykłady Jana Hofmanna odbywają się cyklicznie już od dłuższego czasu. Był ktoś? Jak się to prezentuje? Znaczy w elokwencje prelegenta nie wątpie, w zdolności przyciągnięcia uwagi tym bardziej, ale zastanawiam się na ile warto wstawać bladym świtem zeby się wybrać do muzeum i przede wszystkim, w jakiej się to formie odbywa?
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: [Kraków] wykład i film 11.11.2010 w Muzeum Lotnictwa

Postprzez tankmania » środa, 10 listopada 2010, 20:56

Na wykładach nie byłem, ale z Janem Hoffmannem rozmawiałem niejednokrotnie i wiem, że jest erudytą, a swoją wiedzę potrafi "sprzedać" w bardzo ciekawy sposób. Jest też bardzo uczynny, wiele razy poświęcił mi swój cenny czas i wgląd do biblioteki muzeum, za co przy okazji dziękuję.
Ostatnio edytowano środa, 10 listopada 2010, 21:46 przez tankmania, łącznie edytowano 1 raz
tankmania
 
Posty: 1074
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2009, 04:53

Re: [Kraków] wykład i film 11.11.2010 w Muzeum Lotnictwa

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 10 listopada 2010, 21:23

A to ja wiem, że Hoffman potrafi mówic godzinami, przy czym bez przerwy ciekawie. Że w miare możliwości nieba, lub jak kto woli zbiorów (bywa, ze uznać te rzeczy można za tożsame) zawsze potrafi uchylić też miałem szczęscie doświadczyć.
Pytajac o sposób organizacji miałem raczej na myśli to, jakie są okoliczności przyrody :>
Kamil Feliks Sztarbała
 


Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości