I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Adkotech » wtorek, 23 listopada 2010, 21:53

Kasier88 - DZIĘKI
piotr dmitruk napisał(a):Myślę, że sprawa jest już jasna, i nie ma o co bić piany. Organizatorzy sami na własnej skórze przekonają się o słuszności swoich założeń.

THX

OFF-TOPIC - Fajne portfolio Piotr
Adkotech
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Bond » wtorek, 23 listopada 2010, 21:55

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):
Adkotech napisał(a):Chcemy aby zwycięzca był zadowolony z nagród i miło imprezę wspominał - ot co.


Ośmu zwycięzców.. szaleństwo.....


Znaczy się Kamil jedziesz ? :mrgreen:
na warsztacie:



IMAM (Romeo) Ro.371, 1/48, Special Hobby 30%
Avatar użytkownika
Bond
 
Posty: 452
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 16:27
Lokalizacja: Top Secret

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 23 listopada 2010, 22:05

Nie mam po co, naraziłem się organizatorowi. A giełda mnie nie kusi, taniej w internecie
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Bond » wtorek, 23 listopada 2010, 22:11

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):Nie mam po co, naraziłem się organizatorowi. A giełda mnie nie kusi, taniej w internecie



No to czekamy na ciebie w Bytomiu, mam nadzieję, że Jakub, czołowy focke-wulf-olog RP też będzie. ;o)
Tylko załóż jakiś fajny mundur jak dwa lata temu. :)
na warsztacie:



IMAM (Romeo) Ro.371, 1/48, Special Hobby 30%
Avatar użytkownika
Bond
 
Posty: 452
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 16:27
Lokalizacja: Top Secret

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 23 listopada 2010, 22:16

Bytom nawiedzę obowiązkowo! Nie można nie być.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez merlin_PL » wtorek, 23 listopada 2010, 22:38

Napiszę Ci tak.

Robisz imprezę twoja wola, robisz swój regulamin twoja wola. Przyjąłeś takie a nie inne zasady. Twoje małpy, twój cyrk. Niby po co mam się ja, Kamil, czy inni odzywać ?

Jest jednak kilka małych "ale" :

- skutkiem każdej imprezy, która jest źle zorganizowana i ma kulawy regulamin jest wcześniej, czy później pewna grupa sfrustrowanych/niezadowolonych modelarzy, którzy przez następne kilka lat nie można namówić na wystawienie modeli na wystawach. W Łodzi też tak było. Stąd moje obiekcje co do twoich pomysłów. Pierwszy raz modelarze przyjdą, drugi raz może, trzeci raz już nie.

- ogłaszasz regulamin na forum to musisz być przygotowany, że ktoś na niego krytycznie spojrzy. Tym bardziej jak są osoby, które wystawiają modele na wystawach lub biorą udział w ich organizacji. Na tym forum jest x osób które parę imprez zaliczyło.

- piszesz o darmowym wstępie i robisz z tego niepotrzebny fetysz. Uważasz , że w Polsce wpisowe pobiera się żeby organizator zarobił ? Są lepsze sposoby na zarabianie kasy, nawet w biednej Łodzi. Chyba mylisz wystawy modelarskie z płatnymi imprezami zwanymi "festiwalami modelarstwa", gdzie wystawa jest dodatkiem do handlu. Czy naprawdę wpisowe 10 zeta jest twoim zadaniem zaporą nie do przebycia, a darmowy wstęp nieprawdopodobną atrakcją dla modelarza ? Co do sponsorowania takich imprez jak twoje to napiszę Ci tak. Żeby sponsoring był korzystny dla obu stron. Musi być dobry sponsor i dobra ( dobrze zorganizowana impreza ) by sponsor z tego sponsorowania coś miał. Co sponsorowi z Łodzi da sponsorowanie lokalnej imprezy w innym mieście która odbywa się po raz pierwszy ?

I tyle. I raczej się nie dogadamy.
Ostatnio edytowano środa, 24 listopada 2010, 10:56 przez merlin_PL, łącznie edytowano 1 raz
Robią się różne rzeczy
merlin_PL
 
Posty: 889
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 22:34
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez kapral » wtorek, 23 listopada 2010, 23:35

Dajcie spokój panowie. ten kolega z Częstochowy to jeden z tych co wiedzą najlepiej. Z jednej strony twierdzi, że zbiera doświadczenia, a z drugiej totalnie ignoruje podpowiedzi ludzi którzy trochę Polski i nie tylko zjeździli.
Jedno wiemy na pewno, nie on będzie oceniał. Ciekawe kto?
kapral
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez imek46 » środa, 24 listopada 2010, 17:39

Ja już na innym forum się wypowiadałem na temat tej imprezy. Szczerze życzę kolegom z Częstochowy aby ta impreza im wyszła, ale powiem szczerze że czarno to widzę. Potwierdzam to co mówi kapral, do tego kolegi nic- żadne argumenty nie docierają.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Adkotech » wtorek, 30 listopada 2010, 09:48

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń ADKOTECH jako organizator ma przyjemność
poinformować iż dla wystawców zostanie otwarta druga aula wystawiennicza.
Druga aula pozwoli na przyjęcie wszystkich zgłoszeń.

Ponadto z uwagi na pojawienie się dodatkowych sponsorów (BARDZO DZIĘKUJEMY !)
Nagrody rzeczowe zostaną przyznane za pierwsze 3 miejsca w każdej z klas.

Klasy konkursu pozostają bez zmian. Zasada najlepszy z najlepszych.
Nie wprowadzamy podziału na skale czy materiał.
Niech wygra najlepszy z najlepszych.

Serdecznie dziękujemy p. Andrzejowi Ziober za słowa wsparcia.

Na stronie ADKOTECH.PL do ściągnięcia plakaty promujące wydarzenie w
wersji do druku w dwóch wersjach
kolorystycznych.

Do zobaczenia 18 grudnia w Częstochowie
Adkotech
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Adkotech » wtorek, 14 grudnia 2010, 14:15

Przypominamy,

że już w sobotę (18.12.2010r) startuje I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania!!!

Od godziny 8.00 rozpocznie się rejestracja uczestników biorących udział w konkursie

a od od godziny 10.00 zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzania lub udziału w giełdzie modelarskiej.

Do zobaczenia w Częstochowie :D
Adkotech
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez adammedalik » sobota, 18 grudnia 2010, 20:51

Ludzie ogarnijcie się , po co te napinki. Najlepiej jest usiąść przed monitorem i krytykować, ilu z Was adwersarzy zorganizowało pierwszy raz zawody-konkurs? Byłem i widziałem, nie były to mistrzostwa świata ale widziałem i rozmawiałem z ludźmi obecnymi na imprezie którzy byli w zasadzie zadowoleni. I nie mówię tu tylko o miejscowych. Fakt - regulamin i kategorie były trochę do bani, ale nikt nie jest doskonały. Mam nadzieję że następny konkurs po dzisiejszym doświadczeniu będzie bardziej dopracowany.
Pozdro z czewy.
adammedalik
 

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez imek46 » sobota, 18 grudnia 2010, 21:14

adammedalik napisał(a):Ludzie ogarnijcie się , po co te napinki. Najlepiej jest usiąść przed monitorem i krytykować, ilu z Was adwersarzy zorganizowało pierwszy raz zawody-konkurs? Byłem i widziałem, nie były to mistrzostwa świata ale widziałem i rozmawiałem z ludźmi obecnymi na imprezie którzy byli w zasadzie zadowoleni. I nie mówię tu tylko o miejscowych. Fakt - regulamin i kategorie były trochę do bani, ale nikt nie jest doskonały. Mam nadzieję że następny konkurs po dzisiejszym doświadczeniu będzie bardziej dopracowany.
Pozdro z czewy.
Kolego ja np. po raz piąty w tym roku organizowałem Lubelskie Spotkania Modelarskie i co nie co wiem o organizowaniu takich imprez. Podzieliłem się sowimi uwagami w tym temacie, ale do tego kolegi nic nie docierało. Sam napisałeś że regulamin i kategorie są trochę do bani. Ale każdy konkurs obojętnie jak jest organizowany to najbardziej opiera się na regulaminie i który jest jasny i przejrzysty dla wszystkich oraz kategoriach konkursowych, w których wiadomo co i gdzie ma wystawić. Mam nadzieję, że impreza się uda mimo wszystko, a ludzie będą zadowoleni. Czekam na zdjęcia modeli.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Paweł Leszczyński » sobota, 18 grudnia 2010, 21:40

Byłem dziś z kolegami na konkursie, mnie się podobało jeśli chodzi o organizację i salę (dobre oświetlenie) dobra ekspozycja modeli - dość bezpieczna, niestety modeli mało, myślę że organizator przez ten dziwny podział klas pozbawił się części modelarzy którzy nie mieli zamiaru pojawiać się właśnie ze względu na niecodzienną klasyfikację.
Mam nadzieję że w przyszłym roku impreza znów się odbędzie ale bardziej dopracowana w regulaminie klas.
Były dwa stoiska z modelami i narzędziami, pojawiła się jakaś TV i prasa :)
Fotki niebawem.
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Olesno

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez Paweł Leszczyński » sobota, 18 grudnia 2010, 23:46

Cieszę się że poznałem parę osób z forum.
Furorę robiły modele JR (Sherman Firefly i podstawka Rezun 44) i świetna diorama Marcina/Fazzy bez humoru (I Wojna Światowa).
Przepraszam za jakość fotek – tym bardziej że nawet dobre fotki nie oddają wyglądu modeli na żywo!

Fotki:
http://s692.photobucket.com/albums/vv281/Leszczu23/Czestochowa/?start=all
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Olesno

Re: I Otwarty Konkurs Modelarski Model-Mania

Postprzez skala72 » niedziela, 19 grudnia 2010, 17:25

A kiedy relacje i więcej fotek.
Masz rację Pawle, diorama Fazziego jest rewelacyjna, ale trochę za dużo fotek (powtarzających się) poświęconych praktycznie tej dioramie :lol:
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości