IPMS Polska/Poland

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: IPMS Polska/Poland

Postprzez Hajnel » niedziela, 30 stycznia 2011, 21:49

Janusz pisałem tylko i wyłącznie o "hadzi" nie wiesz tego co ja wiem,publicznie nie powinien pisać takich rzeczy,a moje odpowiedzi były tylko i wyłącznie do niego (to z tą pianą)a innych przepraszam że musieli to czytać
Pozdrawiam
Henryk"Hajnel"Głodek
Avatar użytkownika
Hajnel
 
Posty: 130
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2007, 14:40
Lokalizacja: Siem-ce

Reklama

Re: IPMS Polska/Poland

Postprzez Jaho63 » niedziela, 30 stycznia 2011, 21:57

Dobra, pomijając jakieś tam wewnętrzne sprawy, dlaczego jest problemem pogadać tutaj? Tak po wojskowemu. Co, jak, kiedy, jakie plany. Po co ta... ta karkołomna intryga.
To oczywiste, że trafią się tacy, co tylko i wyłącznie będą truć, ale takich się ignoruje, albo wykazuje ich jednokierunkowe myślenie. Natomiast cała reszta (no tzn, domyślam się) zamiast zainteresowania czuje coraz większy niesmak. Żeby nie napisać absmak! ;o)
Jak widać potrafisz wpleść całkiem "przemiłe" historyjki więc w takiej forumowej "debacie", też dasz sobie radę! :)
Biorąc jeszcze pod uwagę deklarację dobrej woli kilku osób to naprawdę watro by było TYM RAZEM posłuchać Hadziego i od kreski zacząć wszystko jeszcze raz!
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: IPMS Polska/Poland

Postprzez Jarek Gurgul » niedziela, 30 stycznia 2011, 22:06

Panowie inicjatorzy.

Przyszliście do użytkowników forum z ofertą, propozycją, której jednak nie byliście w stanie dokładnie określić. Na dodatek zaczęliście (niektórzy z Was) traktować niezbyt miło tubylców - okazało się, że dopytujący się o szczegóły to jacyś wichrzyciele, wywrotowcy i aspołeczne mendy.

Teraz przenosicie się z Waszymi przepychankami z forum IPMS'u tutaj.

W takiej sytuacji nie widzę w tej chwili możliwości prowadzenia dalszej merytorycznej dyskusji.

Kiedy odbędzie się spotkanie w Bytomiu, postanowicie coś konkretnego, będziecie mieli do zaproponowania ukształtowaną w jakimś stopniu ofertę, zapraszam ponownie.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6055
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości