Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez Czesio » wtorek, 7 czerwca 2011, 19:28

Mecenas napisał(a): kuter patrolowy w skali 1:500 (sorry, nie pamiętam nazwy modelu ani autora, nie moja brocha, ale misteria wykonania mnie powaliła)

To był Trałowiec bazowy wykonany od podstaw, dł. około 6 cm :) Autorem jest bodajże Pan Paweł Nogalski ale nie jestem pewny na 100% . Oto link do fotki z bardzo fajnej galerii ISMR :) :
http://szeroka5.pl/galeria-h/displayima ... 45&pos=189
Pozdrawiam
Pozdrawiam Daniel
Avatar użytkownika
Czesio
 
Posty: 1079
Dołączył(a): sobota, 5 stycznia 2008, 22:49
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez Mecenas » środa, 8 czerwca 2011, 10:01

Czesio napisał(a):
Mecenas napisał(a): kuter patrolowy w skali 1:500 (sorry, nie pamiętam nazwy modelu ani autora, nie moja brocha, ale misteria wykonania mnie powaliła)

To był Trałowiec bazowy wykonany od podstaw, dł. około 6 cm :) Autorem jest bodajże Pan Paweł Nogalski ale nie jestem pewny na 100% . Oto link do fotki z bardzo fajnej galerii ISMR :) :
http://szeroka5.pl/galeria-h/displayima ... 45&pos=189
Pozdrawiam



Tak, to był dokładnie ten model. Dzięki za wyjaśnienia.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez adda11 » środa, 8 czerwca 2011, 11:27

gufel napisał(a):Witam! Wpadłem na kilka godzin ale było bardzo sympatycznie dużo modeli i znane "twarze" - przynajmniej mnie :mrgreen: Szkoda, że nie mogłem zostać na noc a może i dobrze :lol: . Mam za to pytanko do modelarza, który wykonał Pz. 38 bodajże w Węgierskim malowaniu. Na tej winietce stała krowa i stąd moje pytanie z czego ona jest?? Plastik, żywica - bardzo mi się spodobała. :) Pzdr. Tymek "Gufel".

Witam !!!
To moja krowa , niestety nie jest z mięsa ,jest z żywicy.
Również chciałbym dołączyć się do pozytywnych opinii na temat Jura Model Festiwalu 2011 , po prostu było super!!!!
adda11
 

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez gufel » czwartek, 9 czerwca 2011, 06:53

Dzięki za info z czego jest skonstruowana krówka :mrgreen: Aczkolwiek bardziej chodziło mi o firmę w której przedmiotowa powstała. Jest to może stary Verlinden?? Pzdr. Gufel.
gufel
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 11:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez adda11 » czwartek, 9 czerwca 2011, 07:51

Tak , zgadza się to Verlinden.
adda11
 

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez Hobby » czwartek, 9 czerwca 2011, 09:47

Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych stawiło się na miejscu w liczbie 3 przedstawicieli. bardzo sympatyczny kontakt telefoniczny kazał nam mieć nadzieje na przyjemną imprezę. Na miejscu musieliśmy zrewidować nasze oczekiwania i stwierdziliśmy, że zorganizowano rewelacyjną imprezę, doskonałe miejsce, doskonała organizacja, doskonali ludzie.

Oto moje fotki [Żółte kartki to modele juniorów !]

Obrazek Obrazek

Na początek nasze modele (nasze, ale nie moje, ja jestem modelarzem wierzącym lecz nie praktykującym).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz powolutku reszta zdjęć a niecierpliwi mogą je obejrzeć w galerii ISMR

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek CDN...
Niech Cię nie zraża myśl moja prosta, smutny efekt reform szkolnictwa.
Obrazek
11 Inowrocławski Konkurs Modelarski 22-23 kwietnia 2017
Avatar użytkownika
Hobby
 
Posty: 291
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2007, 14:27
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez imek46 » czwartek, 9 czerwca 2011, 13:23

Widzę, że nie które pomysły są powielane z naszej lubelskiej imprezy (żółte kartki, grupy rekonstrukcyjne). Myślę, że to dobrze. Gratuluję organizatorom fajnej imprezy. Cieszyć się należy z tego że Częstochowa dołączyła do modelarskich miast. Nasza ekipa niestety w tym roku nie mogła być, ale za to na następnej imprezie postaramy się być. Jeszcze raz gratulacje od ZTS Lublin.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Jura Model Festiwal 2011 - W Przygotowaniu

Postprzez Timi » sobota, 11 czerwca 2011, 11:14

witajcie
Tutaj prezentacja do pobrania , która była wyświetlana w czasie rozdania nagród. Uzupełniona o modele kartonowe.
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości