Brno 2011

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: Brno 2011

Postprzez S.G » środa, 22 czerwca 2011, 22:52

Chciałbym jeszcze dodać że Mosquito ma kompletne wnętrze, czego nie widać jedynie na fotkach z produkcji które Damian prezentuje z modelem, a Ty Jasiu nie marudź ;o) , bo jakbyś zobaczył ramę z tego oszklenia to by Ci dopiero :shock: :shock:
szymon grzywocz
IPMS SILESIA
S.G
 
Posty: 87
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2007, 23:35

Reklama

Re: Brno 2011

Postprzez Jaho63 » środa, 22 czerwca 2011, 22:59

...oko zbielało. No przecież już odszczekałem. ;o)
P.S. Ale moja szyba będzie bez ramki! 8-)
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Brno 2011

Postprzez potez » czwartek, 23 czerwca 2011, 00:31

Jahu, ale sie czepiasz :P
Tu masz zbliżenie na kabinkę:
Obrazek
a tu masz wycięte okienko:
Obrazek
A tu jeszcze dla porównania Potez63 Zdenka Sebesty z pięknie wykonaną szklarnią:
Obrazek
też grubo wygląda,prawda? :twisted:
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Brno 2011

Postprzez Jaho63 » czwartek, 23 czerwca 2011, 01:03

Aleście się uczepili. :P
Człowiek powie, że mu się podoba, że jest zachwycony, że jest super, to nie widzą. A powiesz, że CHYBA (bo nie jestem pewien czy we wszystkich wersjach było tak samo) kawałeczek ramki jest źle, to już na człowieka zbiorowy atak. O co chodzi, trzeba udawać, że się czegoś nie widzi?? Jak model się podoba (a podoba się bardzo) to już zakaz nawet najdrobniejszych uchybień wspominać? To jakaś zasada jest? Bo już nie pierwszy raz to obserwuję, tylko myślałem, że to maniera niektórych... kolegów??
Zrozumiałbym, jakbym palnął "byłby fajny gdyby nie zwalone oszklenie". Sam bym, się takim wpisem oburzył.
Ale tego na serio nie rozumiem. To jakaś potrzeba zbiorowej obrony się odzywa? "Chłopy" ja nikogo nie atakuję!
No! Chyba, że nie wiecie o czym mowa???? :mrgreen:
A więc, tego duperelka na zewnątrz nie powinno być, a jedynie POD szybą, patrząc z przodu powinno być widoczne tylko szkło:
Obrazek
Mam jednak wrażenie, że Damian nie odebrał tego jak czepianie.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Brno 2011

Postprzez waran » czwartek, 23 czerwca 2011, 05:55

Jasne że asertywne wypowiadanie się raczej pomaga niż szkodzi.Tylko powiedzmy sobie szczerze, kiedy widzieliśmy na tym forum taaaaaaaaaaki model ? odkąd Wojtek Fajga przestał pokazywać swój warsztat ,nie przypominam sobie.Chodzi mi o waloryzowanie modelu .Raczej sprawy się mają na odwrót -pokazuje się coś nie szczególnego ,a jest mlaskanie :roll:
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 08:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Brno 2011

Postprzez Mecenas » czwartek, 23 czerwca 2011, 09:45

Za Mosquito Damianie WIELKI WIELKI szacun! Chciałbym go na żywo zobaczyć. Czy mógłbyś uraczyć nas jakąś porządną (studyjną) galerią na forum albo jeszcze lepiej wątkiem warsztatowym? Myślę, że nie tylko mnie sprawiłbyś tym sporą radochę. Kto jest ZA? ;)
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Brno 2011

Postprzez shivadog » czwartek, 23 czerwca 2011, 10:04

Mecenas napisał(a):Kto jest ZA?


Ja!
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Brno 2011

Postprzez Jaho63 » czwartek, 23 czerwca 2011, 11:19

Ja bym też prosił.
Mietku, a co ma piernik?
Czyli jak ktoś zrobi model w 99,99999999% odpowiadający oryginałowi, wszystko zrobi nieziemsko perfekcyjnie, ale lusterko przyklei odwrotnie do kierunku lotu, to uważasz nie będzie wypadało o to zapytać? ;o) Luz, ale dla mnie to trochę dziwne. Raczej wygląda mi to na problemy z rozumieniem czytanego tekstu, odbierane to jest błędnie jako krytykę modelu.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Brno 2011

Postprzez Adam Obrębski » czwartek, 23 czerwca 2011, 11:48

5-10-15 - zaraz się zacznie, nanana
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Brno 2011

Postprzez dp » czwartek, 23 czerwca 2011, 11:52

Ojtamojtam, nie ma o co kopii kruszyć, gdybym pokazał fotki z produkcji to okazałoby się, że jest to wyrób mosquitopodobny :lol: Zdjęcia ukazują tylko namiastkę detali modelu, więc za dużo nie widać :P Jak ktoś jest spostrzegawczy i wie jak silnik spalinowy pracuje to zauważy nieprawidłowe ustawienie tłoków, które powinny pracować parami skrajnie, a ponieważ jest porozkręcany można założyć, że rozrząd jest uwalony :lol: Model będzie można zobaczyć na konkursie w Szczawnie Zdroju (myślę że nic nie stanie na przeszkodzie aby się tam stawić) i w przyszłorocznym Bytomiu na stole klubowym IPMS Silesia.
Pozdrawiam Damian Piekarczyk. IPMS Silesia.
Koleżanko, Kolego,
Jeśli pasjonuje cię modelarstwo, jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi, ciekawe miejsca, zapraszamy w szeregi IPMS Polska ! Jest to miejsce dla każdego, i młodego i starego, doświadczonego i nowego. Chcesz dzielić się swoją pasją, chcesz być z nami, masz pytania, spotkaj się z nami napisz lub zadzwoń ? Zapraszamy wszystkich!

http://www.ipmspolska.org.pl/
dp
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 22 listopada 2010, 20:28
Lokalizacja: Bolęcin k/Chrzanowa

Re: Brno 2011

Postprzez Jaho63 » czwartek, 23 czerwca 2011, 12:49

dp napisał(a):i w przyszłorocznym Bytomiu na stole klubowym IPMS Silesia

Szkoda, ale coż, zobaczymy w takim razie dopiero w Bytomiu.
Adam Obrębski napisał(a):nanana

Masz rację, już milczę.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Brno 2011

Postprzez spiton » czwartek, 23 czerwca 2011, 12:56

Ja też jestem za ,-))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Brno 2011

Postprzez Jaho63 » czwartek, 23 czerwca 2011, 13:46

A i tak najważniejsze co chciałem powiedzieć to, że zapomniałem w tym roku o Brnie. I żałuję teraz, bo jak widzę znowu była piękna impreza.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Brno 2011

Postprzez imek46 » czwartek, 23 czerwca 2011, 18:18

Po drodze jest jeszcze Lublin do pokazania tego modelu. A samolot klasa sama w sobie, oglądam te fotki z zapartym tchem
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Brno 2011

Postprzez Mecenas » czwartek, 23 czerwca 2011, 19:52

dp napisał(a):Ojtamojtam, nie ma o co kopii kruszyć, gdybym pokazał fotki z produkcji to okazałoby się, że jest to wyrób mosquitopodobny :lol: Zdjęcia ukazują tylko namiastkę detali modelu, więc za dużo nie widać :P Jak ktoś jest spostrzegawczy i wie jak silnik spalinowy pracuje to zauważy nieprawidłowe ustawienie tłoków, które powinny pracować parami skrajnie, a ponieważ jest porozkręcany można założyć, że rozrząd jest uwalony :lol: Model będzie można zobaczyć na konkursie w Szczawnie Zdroju (myślę że nic nie stanie na przeszkodzie aby się tam stawić) i w przyszłorocznym Bytomiu na stole klubowym IPMS Silesia.


O nie kolego, sianem się tu nie wykręcisz :) Co najmniej 4 osoby by tu chciały ładną galerię zobaczyć. Masz sumienie nas zawieść?
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości