VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Postprzez Mecenas » czwartek, 14 września 2017, 07:00

Gratuluję organizatorom fajnej imprezy. Pierwszy raz w życiu byłem w Łasku, i mieście i na festiwalu. Miejsce tegorocznej imprezy było super - zobaczyć bazę od środka, chociaż w tak małej części, to dla mnie niezapomniane wrażenie.

Tradycyjne pytanie po imprezowe - czyj to model? W odrzutowcach 1/72 był bardzo fajny model F-101 Voodoo. Czy można go gdzieś w necie zobaczyć z różnych stron? Bałem się wtykać nochal do kokpitu dlatego może na upublicznionych zdjęciach makro autor pokazał coś więcej i z różnych perspektyw. Oczywiście była cała masa innych fajnych modeli, ale ten jakoś szczególnie mi utkwił w pamięci.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

modele polskich samolotów

Re: VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Postprzez net_sailor » czwartek, 14 września 2017, 07:09

Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:01
Lokalizacja: Elbląg

Re: VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Postprzez Mecenas » czwartek, 14 września 2017, 16:23

Dzięki!
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Postprzez Kermit Żaba » sobota, 23 września 2017, 11:31

Witam wszystkich!
Odespaliśmy, odpoczęliśmy, więc z kronikarskiego obowiązku zamieszczamy wyniki. Można je znaleźć na dole TEJ strony.

A teraz lista odpowiedzi:

Aleksander - rozkład jazdy mieliśmy na stronie, częściowo został nam narzucony, częściowo wynikał z naszych doświadczeń, Modelarze z daleką drogą do domu chcą mieć zakończenie jak najszybciej za sobą.

kasprzyk - dzięki za foty! Mieliśmy drobne problemy techniczne, dlatego lista nagrodzonych spadła w priorytecie... Za rok takich problemów nie przewidujemy :)

Arcturus - Z racji tego, że po sąsiedzku mieliśmy Święto Bazy odpuściliśmy zaplecze gastronomiczno - sanitarne. W przyszłym roku wracamy do starych nawyków, Festiwal na hali, sami ogarniamy strefę gastro ;)

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Sponsorom, bez których Festiwal by się nie odbył, albo byłby zdecydowanie mniejszy. Gratulujemy Zwycięzcom i do zobaczenia na VIII edycji!
Pozdrawiam Kuba Pionko
Avatar użytkownika
Kermit Żaba
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 15:41
Lokalizacja: Zgierz

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości