przez traveller » środa, 7 czerwca 2023, 16:55
KRL ja sie zajmuje forami wiec moge CI tutaj wkelić, beda jeszcze na na FB , Niestety Layout na PWM sie rozlewa ale chwile jak sie skupic nad tym to mozna odczytac :-)
AR JUNIOR WIEK
GUSTAW GIZA 6LB.GUN M-1 1:35 AR - Artyleria bez napędu, skala dowolna JUNIOR (J) Zwycięzca
GROMOSŁAW GIZA GERMAN 7,5 cm PaK 40 & SOLIDERS 1:72 AR - Artyleria bez napędu, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
AR SENIOR
Piotr Bogusławski German Rocket Launcher with 28 cm 1:35 AR - Artyleria bez napędu, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
MIROSŁAW PROŚNIAK DZIAŁON 75 mm SCNEIDER mle 1897 1:35 AR - Artyleria bez napędu, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
Adam Kubiś Haubica polowa 100mm wz.14/19 na kołach DS 1:72 AR - Artyleria bez napędu, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
DO1 JUNIOR
GUSTAW GIZA KATYŃ -1940 1:35 DO1 - Dioramy, skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Zwycięzca
Wiktoria, Alicja Makarska, Wożniak Ostatni obrońca Lisiczańska 1:35 DO1 - Dioramy, skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
D01 SENIOR
Wojtek Styrna Ruskij mir 1944-2023 1:35 DO1 - Dioramy, skala 1:35 i większe SENIOR (S) I Miejsce
Paweł Haba Drive-in cinema 1:24 DO1 - Dioramy, skala 1:35 i większe SENIOR (S) II Miejsce
Marek Siadkowski T-34/85 Rudy 102 1 Bryg.Panc. im. Bohaterów Westerplatte 1:35 DO1 - Dioramy, skala 1:35 i większe SENIOR (S) III Miejsce
DO2 Junior
Dennis Kędzior TKD (1939) 1:72 DO2 - Dioramy, skala 1:48 i mniejsze JUNIOR (J) Zwycięzca
Adam Brzozowski Zis-3 1:56 DO2 - Dioramy, skala 1:48 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
DO2 Senior
Wojciech Kołodziejczyk Poranek na froncie 1:48 DO2 - Dioramy, skala 1:48 i mniejsze SENIOR (S) I Miejsce
Andrzej TOMCZYK DIORAMA PAROWOZOWNI 1:87 DO2 - Dioramy, skala 1:48 i mniejsze SENIOR (S) III Miejsce
Kacper Gaber f6f5 Wetcat 1:48 DO2 - Dioramy, skala 1:48 i mniejsze SENIOR (S) II Miejsce
FI1 JUNIOR
GUSTAW GIZA OFICER 10 BRYGADY KAWALERII (ZMOT) 1:35 FI1 - Figurki piesze, skala dowolna JUNIOR (J) Zwycięzca
GUSTAW GIZA POLSKI CZOŁGISTA 1939 1:35 FI1 - Figurki piesze, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
FI1 SENIOR
Henryk Siuda Patton 75mm FI1 - Figurki piesze, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
Piotr Kiełbiowski Oficer kawalerii Chocim 1:32 FI1 - Figurki piesze, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
FI2 SENIOR
Wojtek Styrna Zama 202BC 1:32 FI2 - Figurki konne, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
Henryk Siuda Husarz 75mm FI1 - Figurki piesze, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
FI3 SENIOR
Paweł Haba The Chef 1:12 FI3 - Figurki - popiersia, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
Wojtek Styrna Gal 1:9 FI3 - Figurki - popiersia, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
FI4 JUNIOR
Natalia Matejko Triceratops 1:35 FI4 - Figurki - winiety, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
FI4 SENIOR
Paweł Haba Rat Killer 1:35 FI4 - Figurki - winiety, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
Wojtek Styrna Westerplatte 1939 1:35 FI4 - Figurki - winiety, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
FI5 SENIOR
Łukasz Hajnrych T-60 Power Armor 1:16 FI5 - Figurki SF i Fantasy, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
Paweł Haba The Mask 1:24 FI5 - Figurki SF i Fantasy, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Wojciech Kołodziejczyk B-1 battle droid 1:16 FI5 - Figurki SF i Fantasy, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Marcin Matejko HULK 1:16 FI5 - Figurki SF i Fantasy, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
Jakub Szkutnik Age of Sigmar Warcry Untamed Beasts Heart-Eater 28mm heroic FI5 - Figurki SF i Fantasy, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
KT1 SENIOR
Michał Buczyński Messerschmitt 109G-2/trop (Kartonowa Kolekcja) 1:33 KT1 - Samoloty śmigłowe jednosilnikowe, skala 1:33 i większe SENIOR (S) II Miejsce
Daniel Kruczała Hawker Hurricane Mk IIC 1:33 KT1 - Samoloty śmigłowe jednosilnikowe, skala 1:33 i większe SENIOR (S) III Miejsce
Piotr Niemiec PZL P.11c 1:33 KT1 - Samoloty śmigłowe jednosilnikowe, skala 1:33 i większe SENIOR (S) I Miejsce
KT10 JUNIOR
Marcelina Abram Dworzec w Gołębiu 1:200 KT10 - Budowle, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
Hanna Abram Latarnia morska na Helu 1:200 KT10 - Budowle, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
Michał Błażewicz Pewex 1:72 KT10 - Budowle, skala dowolna JUNIOR (J) Zwycięzca
KT10 SENIOR
Marek Werner Domek Inna KT10 - Budowle, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
KT11 SENIOR
Daniel Kruczała KRZYŻAK 1:9 KT11 - Figurki, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
KT2 SENIOR
Łukasz Wdowiak Supermarine Walrus II 1:48 KT2 - Samoloty śmigłowe jednosilnikowe, skala 1:50 i mniejsze SENIOR (S) Wyróżnienie
KT3 SENIOR
Stanisław Śliwiński Hansa-Brandenburg G.I 1:33 KT3 - Samoloty śmigłowe wielosilnikowe, skala 1:33 i większe SENIOR (S) Zwycięzca
KT4 JUNIOR
Abigejl Traczyńska Mig 21 1:72 KT4 - Samoloty odrzutowe, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
KT4 SENIOR
Marcin Dąbski MiG 15 (Lim 2) 1:33 KT4 - Samoloty odrzutowe, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
Mirosław Stawiak MGM-29 SERGEANT 1:25 KT4 - Samoloty odrzutowe, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
KT6 SENIOR
Łukasz Wdowiak Orp Garland 1:200 KT6 - Statki i okręty, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
Mirosław Stawiak HMS LONDON 1:200 KT6 - Statki i okręty, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Tomasz Guz NORTH CAROLINA 1:200 KT6 - Statki i okręty, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
Tomasz Guz OP 202 1:100 KT6 - Statki i okręty, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
KT7 SENIOR
Tomasz Król HMS Granado 1:96 KT7 - Żaglowce, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
Stanisław Śliwiński Annika 1:100 KT7 - Żaglowce, skala dowolna SENIOR (S) Wyróżnienie
KT8 SENIOR
Łukasz Wdowiak Ford gpa 1:25 KT8 - Pojazdy militarne, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
KT9 JUNIOR
Szymon Abram Straż pożarna 1:32 KT9 - Pojazdy cywilne i techniczne, skala dowolna JUNIOR (J) II Miejsce
Laura Iwanek Fiat125p 1:24 KT9 - Pojazdy cywilne i techniczne, skala dowolna JUNIOR (J) III Miejsce
Michał Błażewicz Jelcz 420s 1:25 KT9 - Pojazdy cywilne i techniczne, skala dowolna JUNIOR (J) I Miiejsce
KT9 SENIOR
Eugeniusz Krzemiński WSK Gil , firma Modelik 1:9 KT9 - Pojazdy cywilne i techniczne, skala dowolna SENIOR (S) Zwycięzca
OK1 JUNIOR
Emi;ia KowalskaDa Starożytny okręt 1:144 OK1 - Okręty i statki, skala 1:400 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
OK2 JUNIOR
Szymon Abram MS Batory 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
Abigeil Traczyńska Cutty Sark 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
Michał Błażewicz USS Arizona BB-39 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze JUNIOR (J) Zwycięzca
OK1 SENIOR
Andrzej Marchwicki IJN Nagato 1:350 OK1 - Okręty i statki, skala 1:400 i większe SENIOR (S) I Miejsce
Marek Filzek Pancernik szkolny Schleswig Holstein 1:350 OK1 - Okręty i statki, skala 1:400 i większe SENIOR (S) III Miejsce
Artur Hamerling Piereswiet, pancernik 1:350 OK1 - Okręty i statki, skala 1:400 i większe SENIOR (S) II Miejsce
Adam Wolak HMS Argyll 1:96 OK1 - Okręty i statki, skala 1:400 i większe SENIOR (S) Wyróżnienie
OK2 SENIOR
Marcin Wawrzynkowski Kanadyjski okręt desantowy HMCS "Prince David" 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze SENIOR (S) II Miejsce
Marek Filzek Krążownik pomocniczy Esperance Bay 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze SENIOR (S) I Miejsce
Artur Hamerling HMS Lion 1:700 OK2 - Okręty i statki, skala 1:401 i mniejsze SENIOR (S) III Miejsce
PG1 JUNIOR
Aleksander Markowski M4A2 Sherman 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) II Miejsce
Damian Maj Leopard I 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
Karol Dobrowolski Tygrys 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) III Miejsce
Tomasz Miśkiewicz SAM-6 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
Dennis Kędzior TKS 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) I Miejsce
Kamila Czyżo T55 1:35 PK1 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
Przemysław Mróz M113 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
PG1 SENIOR
Łukasz Hajnrych Panther Ausf.A 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe SENIOR (S) III Miejsce
Wojtek Styrna Char 2C 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe SENIOR (S) I Miejsce
Marek Siadkowski T-34/76 Mod. 1942 Factory No 112 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe SENIOR (S) Wyróżnienie
Konrad Ciba T-35 1:35 PG1 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:35 i większe SENIOR (S) II Miejsce
PG2 JUNIOR
Szymon Bartoszek KV 1 1:48 PG2 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:48 JUNIOR (J) Wyróżnienie
Dennis Kędzior Pz.Kpfw III Ausf. L 1:48 PG2 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:48 JUNIOR (J) Zwycięzca
PG2 SENIOR
Jacek Miśkiewicz Pzkpvf 38 t 1:48 PG2 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:48 SENIOR (S) Zwycięzca
Wojciech Kołodziejczyk Sherman M4A2 1:48 PG2 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:48 SENIOR (S) Wyróżnienie
PG3 JUNIOR
Tomasz Miśkiewicz Typ59 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
Dennis Kędzior KV-85 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) I Miejsce
Kacper Grzegorzewski Czołg MKI 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) III Miejsce
Agnieszka Sołtysińska Czołg R-35 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) II Miejsce
Nikola Felińska Nimrod 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
Aleks Woźniak TIGER I 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
PG3 SENIOR
Wojciech Kołodziejczyk Chi- nu 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) I Miejsce
Adam Kubiś Pz.Kpfw 38(t) Ausf. A 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) II Miejsce
Daria Józefczyk Hotchkiss H-35 early version 1:72 PG3 - Pojazdy wojskowe gąsienicowe (z artylerią samobież.), skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) III Miejsce
PK1 JUNIOR
Tomasz Miśkiewicz Zil-131 1:35 PK1 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:35 i większe JUNIOR (J) Zwycięzca
PK1 SENIOR
Wojtek Styrna US Liberty & Renault FT 1:35 PK1 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:35 i większe SENIOR (S) I Miejsce
Marek Siadkowski LAV-III Canadian 1:35 PK1 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:35 i większe SENIOR (S) III Miejsce
Henryk Siuda Sd.Kfz 251/1 1:35 PK1 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:35 i większe SENIOR (S) II Miejsce
PK2 JUNIOR
Wiktor Zawisza Sd.kfz.222 1:56 PK2 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:48 JUNIOR (J) Wyróżnienie
PK2 SENIOR
Jacek Miśkiewicz Staghound 1:48 PK2 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:48 SENIOR (S) Wyróżnienie
MIROSŁAW PROŚNIAK NASH-QUAD m.4017 jaszcz amunicyjny 1:48 PK2 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:48 SENIOR (S) Zwycięzca
PK3 JUNIOR
Dennis Kędzior Sdkfz 231 6-Rad 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Zwycięzca
Dennis Kędzior Pz.Sp.Wg. P204(f) 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
GROMOSŁAW GIZA SD.KFZ.263 NIEMIECKI CIĘŻKI SAMOCHÓD PANCERNY 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze JUNIOR (J) Wyróżnienie
PK3 SENIOR
Sławomir Kusz URAL-375A 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) III Miejsce
Wojciech Kołodziejczyk Tatra wz. 30 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) I Miejsce
Adam Kubiś David Brown Tractor 1:72 PK3 - Pojazdy wojskowe kołowe i półgąsienicowe, skala 1:72 i mniejsze SENIOR (S) II Miejsce
PO JUNIOR
Michał Błażewicz Trabant 601 1:24 PO - Pojazdy cywilne i wyścigowe, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
PO SENIOR
Patryk Bednarz Ford Transit MK2 Italeri 1:24 PO - Pojazdy cywilne i wyścigowe, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Daniel Odziemkowski Nissan XANAVI Skyline Gtr r33 1:24 PO - Pojazdy cywilne i wyścigowe, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
Łukasz Hajnrych Subaru Impreza WRC 1:24 PO - Pojazdy cywilne i wyścigowe, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Sławomir Grębowiec SUZUKI GSX-R 750' 87 1:12 PO - Pojazdy cywilne i wyścigowe, skala dowolna SENIOR (S)
PS JUNIOR
Ksawery Woźniak Scania R730 V8 streamline "Silver Griffin" 1:24 PS - Pojazdy ciężarowe i specjalne, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
PS SENIOR
Daniel Odziemkowski Mercedes Actros Mp4 1:24 PS - Pojazdy ciężarowe i specjalne, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
Wojciech Sokołowski Koparka Waryński KM-602M 1:72 PS - Pojazdy ciężarowe i specjalne, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Paweł Woźniak VOLVO F16 1:24 PS - Pojazdy ciężarowe i specjalne, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
SC JUNIOR
Grażyna Wlizło DHC6 Twin Otter 1:72 SC - Samoloty cywilne i szybowce, skala dowolna JUNIOR (J) Wyróżnienie
SC SENIOR
Przemysław Litewka Bucker Bu131B Jungmann 1:32 SC - Samoloty cywilne i szybowce, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Bartłomiej Jarek Zlin 126 1:48 SC - Samoloty cywilne i szybowce, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Marcin Matejko PZL P.11 III 1:32 SC - Samoloty cywilne i szybowce, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
SM1 JUNIOR
Anna Galicka UH1 1:35 SM1 - Śmigłowce, skala 1:48 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
SM1 SENIOR
Łukasz Hajnrych AH1-F Cobra 1:48 SM1 - Śmigłowce, skala 1:48 i większe SENIOR (S) Zwycięzca
SM2 SENIOR
Tomasz Opaliński MQ-8C Fire-C 1:72 SM2 - Śmigłowce, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) Zwycięzca
Paweł Woźniak EUROCOPTER TIGER UHT 1:72 SM2 - Śmigłowce, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) Wyróżnienie
SO1 SENIOR
Łukasz Hajnrych Junkers Ju EF-126 1:32 SO1 - Samoloty odrzutowe, skala 1:32 i większe SENIOR (S) Zwycięzca
Adam Wolak EA 18 g growler 1:32 SO1 - Samoloty odrzutowe, skala 1:32 i większe SENIOR (S) Wyróżnienie
SO2 JUNIOR
Alicja Czyżo F15 1:48 SO2 - Samoloty odrzutowe, skala 1:48 JUNIOR (J) Zwycięzca
Jakub Antczak F18 1:48 SO2 - Samoloty odrzutowe, skala 1:48 JUNIOR (J) Wyróżnienie
SO2 SENIOR
Łukasz Hajnrych F-117A Nighthawk 1:48 SO2 - Samoloty odrzutowe, skala 1:48 SENIOR (S) Zwycięzca
Tomasz Pacan MiG-25BM 1:48 SO2 - Samoloty odrzutowe, skala 1:48 SENIOR (S) Wyróżnienie
SO3 JUNIOR
Jakub Rafał F80 Sabre 1:72 SO3 - Samoloty odrzutowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) Wyróżnienie
Aleks Woźniak MIG 29 1:72 SO3 - Samoloty odrzutowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) Zwycięzca
SO3 SENIOR
Łukasz Hajnrych B-2 Spirit 1:72 SO3 - Samoloty odrzutowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) II Miejsce
Sławomir Kusz Dassault Rafale B 1:72 SO3 - Samoloty odrzutowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) III Miejsce
Marcin Wawrzynkowski samolot mysliwski MiG-29 1:72 SO3 - Samoloty odrzutowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) I Miejsce
SP SENIOR
Przemysław Litewka Halberstadt Cl.II 1:32 SP - Konstrukcje lotnicze do 1921 roku, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Marcin Matejko Breguet XIX 1:72 SP - Konstrukcje lotnicze do 1921 roku, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Andrzej Marchwicki Caudron G.3 1:32 SP - Konstrukcje lotnicze do 1921 roku, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
ST1 JUNIOR
Michał Pawlak P51D 1:32 ST1 - Samoloty śmigłowe, skala 1:32 i większe JUNIOR (J) Wyróżnienie
Bartłomiej Makura Sopwith Camel 1:32 ST1 - Samoloty śmigłowe, skala 1:32 i większe JUNIOR (J) Zwycięzca
ST1 SENIOR
Stan Cheffey 263 Squadron. Operation "Starkey" 1943 1:32 ST1 - Samoloty śmigłowe, skala 1:32 i większe SENIOR (S) III Miejsce
Przemysław Litewka Lohner Type Tl L75 1:32 ST1 - Samoloty śmigłowe, skala 1:32 i większe SENIOR (S) II Miejsce
Marcin Matejko PZL P.11 V 1:32 ST1 - Samoloty śmigłowe, skala 1:32 i większe SENIOR (S) I Miejsce
ST2 JUNIOR
Tomasz Miśkiewicz Spitfire Mk VIII 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 JUNIOR (J) I Miiejsce
Bartłomiej Siczek P47D 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 JUNIOR (J) III Miejsce
Mateusz Skowronek P38F 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 JUNIOR (J) II Miejsce
ST2 SENIOR
Bartłomiej Jarek Ki 43 II 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 SENIOR (S) I Miejsce
Bogdan Miśkiewicz Tempest Mk II 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 SENIOR (S) II Miejsce
Marcin Wawrzynkowski Samolot szturmowy IA.58A Pucará 1:48 ST2 - Samoloty śmigłowe, skala 1:48 SENIOR (S) III Miejsce
ST3 JUNIOR
Dennis Kędzior PZL. 23b "Karaś" 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) II Miejsce
Martyna Nowakiewicz Spitfire MkI 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) Wyróżnienie
Amelia Pawlak RWD5 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) III Miejsce
Jan Chamera PZL 46 Sum 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 JUNIOR (J) I Miejsce
ST3 SENIOR
Mateusz Zapotoczny PZL P.24g 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) II Miejsce
Przemysław Litewka Lohner Type MkN S30 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) III Miejsce
Marcin Matejko Ki84 Hayate 1:72 ST3 - Samoloty śmigłowe, skala 1:72 do 1:100 SENIOR (S) I Miejsce
SW SENIOR
Sławomir Kusz Lockheed TF-104G Starfighter 1:144 SW - Samoloty i śmigłowce wojskowe, skala 1:144 SENIOR (S) Zwycięzca
VN SENIOR
PAWEŁ SUCHORSKI WESTLAND SEA KING 1:72 VN - Vintage, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Piotr Kiełbiowski Focke Wulf 190 A 1:72 VN - Vintage, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Wojciech Szwagierek BV -138 Super Models 1:72 VN - Vintage, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
WW SENIOR
Marcin Matejko Maniuś i Fokuś karykatura WW - Wszystko inne, skala dowolna SENIOR (S) III Miejsce
Przemysław Litewka Silnik rotacyjny Clerget 9B 1:32 WW - Wszystko inne, skala dowolna SENIOR (S) II Miejsce
Sławomir Kusz Pułaszczaki 1:72 WW - Wszystko inne, skala dowolna SENIOR (S) I Miejsce
KONKURS PUNKTOWANY SK1
Andrzej Marchwicki Kraków Felixstowe F.2a 1:32 SK1 - Samoloty i śmigłowce, skala dowolna I Miejsce
Przemysław Litewka KPM DFW C.V 1:32 SK1 - Samoloty i śmigłowce, skala dowolna II Miejsce
Marcin Matejko IPMS Świdnica PZL P.6 1:32 SK1 - Samoloty i śmigłowce, skala dowolna III Miejsce
KONKURS PUNKTOWANY SK2
Marcin Matejko IPMS Świdnica Sherman "Żądło" 1:16 SK2 - Pojazdy wojskowe, skala dowolna I Miejsce
Jacek Miśkiewicz Ipms świdnica M.P Schwimmwagen 1:48 SK2 - Pojazdy wojskowe, skala dowolna II Miejsce
MIROSŁAW PROŚNIAK LUBIEŃ CZOŁG POŚCIGOWY 10 TP 1:35 SK2 - Pojazdy wojskowe, skala dowolna III Miejsce