Aerografy Fine-art czy Amazing Art?

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Aerografy Fine-art czy Amazing Art?

Postprzez cooper69 » niedziela, 27 stycznia 2019, 16:34

Przeglądaj ogłoszenia bo ludzie z różnych względów kończą z hobby i można fajny markowy aerograf dostać w atrakcyjnej cenie.
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 862
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 10:47
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: Aerografy Fine-art czy Amazing Art?

Postprzez cris » niedziela, 27 stycznia 2019, 16:56

Nie za bardzo znam się na aerografach ,tz. nie sprawdziłem osobiście ,,X-dziesiątków'' :P firm i ich modeli ,jak niektórzy moi przedmówcy ,ale faktycznie na narzędziach lepiej nie oszczędzać ,choć czasami różnica między markowym a budżetowym sprzętem bywa niewielka .
Nie wiem ile w tym prawdy ,ale czasem można usłyszeć i takie opinie ,pewnie kwestia szczęścia do jakości wykonania ,,chińczyka " .
Coś jednak musi być na rzeczy, bo i bardziej doświadczeni modelarze używają takich ,,Pseudo Iwat" .Tu np Adlera 7790
https://www.youtube.com/watch?v=fylPFUP ... e=youtu.be
A tu masz namiary na sklep firmowy odnośnie Fine-Art FA-180X
https://www.fine-art.com.pl/category/aerografy-s-brush
A ze swojej strony dodam, że dobry aerograf to jedno (przynajmniej wiesz ,że błędy to nie sprzęt tylko ty :P ),ale nie mniej ważne(jak nie ważniejsze) jest źródło powietrza ,czyli dobry kompresor ,a o tym (mam wrażenie ) się jakoś zapomina.
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 848
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 19:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Aerografy Fine-art czy Amazing Art?

Postprzez cooper69 » niedziela, 27 stycznia 2019, 17:13

Pisałem mu Cris na ten temat :)
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 862
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 10:47
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości