T-34 Flakpanzer 1/35 OPEN

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 12 grudnia 2009, 21:36

pierwszy! :>
t-34, zdobyty w pierwszych dniach barbarossy, przekazany do jakiejś panzerlehschule lub na poligon doświadczalny; w końcowym etapie wojny w obronie rzeszy dość prowizorycznie uzbrojony w działo flak-18 88mm i posłany na front; plotka głosi, że pojazd w takiej konfiguracji był na stanie kampfgruppe “kienast” operującej we wschodniej saksonii w '45 roku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

indzoj..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Jaho63 » sobota, 12 grudnia 2009, 22:27

Skoro demokracja to ja powiem tak. Pojazd fantastyczny niemiaszki z resztą też. Domek, czy też to, co z niego zostało zrobiony, chciałem napisać na szybko, ale Ty robisz wszystko szybko. Więc zrobiony na bardzo szybko. Cegła zbyt jednolicie czerwona, szyby fajny pomysł, ale za dużo tych kawałków. Ale i tak, tylko siadać i podziwiać.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 00:39

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez mart72 » sobota, 12 grudnia 2009, 22:31

Podziwiam tempo i wykonanie. Szczególną uwagę zwróciłem na figurki, bo zacząłem się zmagać ze swoimi właśnie.

A to pod lewą gąsienicą, to biustonosz, czy pantalony?
Avatar użytkownika
mart72
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 22 lutego 2009, 08:33
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Krzysiek » sobota, 12 grudnia 2009, 22:34

"Cenka opada"!
Pozdrawiam, Krzysiek
Avatar użytkownika
Krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 12:31
Lokalizacja: Lublin

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 12 grudnia 2009, 23:51

no nie dogodzisz.. zrobię kolorowe kamyki czy cegły- za pstroksto; ograniczę się do trzech tonów- za małe zróznicowanie.. a szyb to one chyba nie tłukły, skoro sie czepiajo..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Marek Naja » niedziela, 13 grudnia 2009, 01:34

A mnie się chałupka podoba, szczególnie duży plus za tą fakturę tynku. Tank w trakcie malowania do mnie nie przemawiał ale na koniec wygląda fajnie. Ten styl Kamila zapewne dobrze się sprawdza w oglądzie na żywo, niestety tu wiele bardziej oszczędnych manier się nie sprawdza. Zazdroszczę tempa pracy szczególnie przy kukiełkach i chałupce oraz wielu fajnych smaczków.
vel Baldigozz
Avatar użytkownika
Marek Naja

rpm3
 
Posty: 872
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:40

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Jaho63 » niedziela, 13 grudnia 2009, 01:48

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a): szyb to one chyba nie tłukły, skoro się czepiajo..

He, he. Tłukły, tłukły. Widać jednak, że przeniosłeś swoje doświadczenia z wybijania szyb kamieniami na winietkę. Ja pomyślałem zaraz, że jakby tam cos pirdyknęło tak, że ostał się kawałek apteki, to i szyb by nie było, no może jeden kawalątek. A tak faktycznie wygląda jakby "rzucaly kamieniamy". A tak całkiem w ogóle:
Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):skoro się czepiajo

Jaho63 napisał(a):tylko siadać i podziwiać

???
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 00:39

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez rollingstones » niedziela, 13 grudnia 2009, 10:02

Kolejny raz lepsze zdjęcia już są ;o)
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 09:29
Lokalizacja: KIelce

Re: T-35 Flakpanzer 1/35 OPEN

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 13 grudnia 2009, 10:52

Jaho63 napisał(a):Ja pomyślałem zaraz, że jakby tam cos pirdyknęło tak, że ostał się kawałek apteki, to i szyb by nie było, no może jeden kawalątek.


wiesz.. kiedy podczas nieumiejętnego demontażu wypadło mi z rąk okienko i gruchnęło o ziemię z wysokości 2 piętra, to szyba rospadła się kompletnie, lecz większość jej kawałków wciąż trzymało się na solidnym, przedwojennym kicie..
a tak na poważnie..
podchodząc do sprawy akademicko, to przy takim zniszczeniu budynku, gruz, dechy i pył walały by się w ogormnych ilościch po całej ulicy, w oknach nie było by skrawka szkła itd.. tyle że wszechobecny. jednobarwny pył uroku by podstawce nie dodał, jak bym nie zrobił resztek szyb w oknie, to były by narzekania 'gdzie szyby', jak bym kawałków nie rzucił na chodnik- to pytały by 'czemu resztek z wybitego okna nie ma' itd.- na podstawce wszystko jest umowne..
Kamil Feliks Sztarbała
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron