Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Plastmodel » sobota, 29 listopada 2014, 17:15

Witam
Szanowni Klienci
Jesteśmy już trzeci rok na rynku modelarskim.
Prosimy o opinie, spostrzeżenia i sugestie dotyczące naszej działalności.

Dziękujemy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Reklama

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Solo » niedziela, 30 listopada 2014, 00:58

Napiszę czego mi u Was brakuje, przez co częściej zakupy robię u konkurencji niż w Plastmodelu.

1. Wybór modeli - podejście że sprzedajecie tylko to co macie w magazynie to naturalnie dobra rzecz, ale przydałaby się większa elastyczność. Wiele modeli jest u dystrybutorów, więc fajnie byłoby gdyby można zamówić coś czego akurat nie macie, a co za kilka dni moglibyście sprowadzić.

2. Dodatki - macie np. Eduarda, ale już nie Airesa. Szkoda, bo gdy kupuję dodatki do modelu, to najczęściej w jednym miejscu, czyli w tym sklepie który ma wszystko co potrzebuję (i nie mam tu na myśli jakiś mniej popularnych producentów).
Tak więc przynajmniej wszystko z oferty Eduarda i Airesa chętnie bym u Was widział, choćby trzeba było na to poczekać przy zamówieniu.

3. Wydaje mi się, że macie dość uboga ofertę jeśli chodzi o narzędzia, materiały itp. na tle konkurencji.

Generalnie sklep jest fajny, miło się kupuje, dostawy są superszybkie, ale brakuje trochę różnych rzeczy w ofercie.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Plastmodel » niedziela, 30 listopada 2014, 02:03

Witam
Dziękujemy za rzeczową opinię, ale proszę o konkrety jeżeli chodzi o narzędzia….
sam jestem modelarzem i naprawdę w dziale narzędzia nie widzę braków….
Miło by wymienić kilka brakujących u nas rzeczy a na pewno w najbliższym czasie trafią do oferty….
Cały Aires będzie po nowym roku….
Co do modeli też za bardzo nie rozumiem o co chodzi proszę o przykłady, marki których nie prowadzimy itd.
Chętnie skorzystamy z każdej sugestii…

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez HK1885 » niedziela, 30 listopada 2014, 09:46

Solo napisał(a):1. Wybór modeli - podejście że sprzedajecie tylko to co macie w magazynie to naturalnie dobra rzecz, ale przydałaby się większa elastyczność. Wiele modeli jest u dystrybutorów, więc fajnie byłoby gdyby można zamówić coś czego akurat nie macie, a co za kilka dni moglibyście sprowadzić.


Już widzę te wpisy później - Ku***waaaa!!!! Zamówiłem u was model i okazało się, że nie macie na stoku tylko jest u dystrybutora i trzeba sprowadzić...... A ja chcę JUSZ!!!....

:lol:
Avatar użytkownika
HK1885
 
Posty: 1912
Dołączył(a): wtorek, 25 czerwca 2013, 12:14

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Tomasz Porosiło » niedziela, 30 listopada 2014, 14:07

Solo widzę że jesteś w fantastycznej formie :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz Porosiło
 
Posty: 458
Dołączył(a): środa, 15 lipca 2009, 13:01

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Solo » niedziela, 30 listopada 2014, 14:18

Plastmodel napisał(a):Witam
Dziękujemy za rzeczową opinię, ale proszę o konkrety jeżeli chodzi o narzędzia….
sam jestem modelarzem i naprawdę w dziale narzędzia nie widzę braków….


Nie twierdzę że są braki, tylko że oferta mogłaby być szersza.
Proste sprawy, jak choćby profile Evergreen czy Plastrucka których nie macie.
A takich braków znalazłbym więcej.

Plastmodel napisał(a):Co do modeli też za bardzo nie rozumiem o co chodzi proszę o przykłady, marki których nie prowadzimy itd.


Nie chodziło mi o jakieś trudno dostępne modele, tylko to co normalnie jest w sprzedaży, ale u Was akurat brakuje w danej chwili i nie mogę zamówić.
Przykład?
Proszę bardzo: ostatnio chciałem kupić J35 Drakena Hasegawy w skali 1:48.
Był jeden w MojeHobby.pl, ale pech chciał że ktoś mi go zwinął sprzed nosa.
Sprawdzam w innych sklepach, w tym w Plastmodelu - nie ma.
Zagaduję do Exito - Exito mówi, że nie ma sprawy, sprowadzą mi, choć to potrwa.
I kupiłem w Exito.
Podobnie jest w MojeHobby.pl, gdzie istnieje opcja preorderu (choć to trochę co innego niż w opisanym przypadku), na który trochę się czeka, ale jest to wyraźnie zaznaczone.
Doceniam że to co jest w ofercie macie dostępne od ręki, ale w sytuacjach jak podana wyżej po prostu kupuję gdzie indziej, bo wolę sobie zaklepać i czekać choćby i miesiąc czy dwa, niż mieć nadzieję że poszukiwany Towar kiedyś u Was będzie (albo i nie).
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez rotpol13 » niedziela, 30 listopada 2014, 14:24

Solo napisał(a):Nie twierdzę że są braki, tylko że oferta mogłaby być szersza.
Proste sprawy, jak choćby profile Evergreen czy Plastrucka których nie macie.
A takich braków znalazłbym więcej.



Bardzo logiczna wypowiedź :mrgreen:
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Patterson » piątek, 23 stycznia 2015, 14:45

Korzystam czasem i ogólnie jestem bardzo zadowolony z asortymentu, obsługi i cen. Zwłaszcza oferta w Pancerce, można dostać modele trudno dostępne gdzie indziej.
Co do uwag, to dla mnie dużym brakiem jest wysyłka tylko przy pomocy usług Poczty Polskiej. Przydałaby się możliwość wysyłki kurierem.
Dlaczego? Ano dlatego, że jeśli chodzi o paczki pocztowe to poczta leci sobie po prostu w kule i w ogóle ich nie dostarcza tylko od razu wrzuca awizo. Jest to norma w mojej dzielnicy z którą żadną siłą się nie wygra.
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez dewertus » piątek, 23 stycznia 2015, 18:27

Patterson napisał(a):dla mnie dużym brakiem jest wysyłka tylko przy pomocy usług Poczty Polskiej.

Owszem, w dodatku cena za wysyłkę lekko przesadzona (+40%) i nie wiedzieć czemu awersja do paczkomatów...
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez rotpol13 » piątek, 23 stycznia 2015, 18:57

dewertus napisał(a):...nie wiedzieć czemu awersja do paczkomatów...


To zostało już kiedyś wyjaśnione:

Plastmodel napisał(a):Witamy


Z paczkomatami totalna lipa.... musielibyśmy wozić paczki codziennie 50 km w jedną stronę więc temat zupełnie nieopłacalny
pod każdym względem. Niestety nadawać i odbierać paczuszki można tylko w większych miastach.... w naszym województwie
(opolskie) paczkomaty mają tylko.... w Opolu.... Więc pozostaje Pocztex, troszeczkę drożej ale działają naprawdę szybko i solidnie. Najważniejsze że dbają o przesyłki, żadnych reklamacji dotyczących uszkodzenia paczuszki... I przynoszą prosto do rąk odbiorcy...

Pozdrawiamy
Zespół Plastmodel


viewtopic.php?f=7&t=20089&hilit=plastmodel&start=105#p575691
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Plastmodel- 3-ci rok na rynku modelarskim

Postprzez Dorotka » sobota, 24 stycznia 2015, 18:34

Panie Jacku!

Pogratulować trzylecia istnienia... Jak Pan wie kupuje u Was dość często i nie widzę powodów do narzekania. Praktycznie zawsze mam pewność, że jeżeli coś zamówię przed południem to następnego dnia mam to w domu. O to chodzi! Tak trzymać!

Pozdrawiam i kolejnych lat życzę :D

P.S. Gwiazdkowym telefonem w sprawie obniżek też byłem mile zaskoczony!
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31


Powrót do polskie sklepy internetowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości