Gloucester regiment - Maurice Corry - 120mm - standard

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Gloucester regiment - Maurice Corry - 120mm - standard

Postprzez Xar » środa, 30 września 2009, 22:44

Tym razem znów na ostatnią chwilę. Warsztat

Tak troszkę od strony technicznej. Do malowania użyłem głównie farb Vallejo, Model Master i Gunze. Ja jestem zadowolony z efektów pracy. Nauczyłem się kilku rzeczy. Mam nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości. Niestety zdjęcia mają troszkę przekłamane kolory, ale pomimo wielu różnych kombinacji nie udało mi się opanować aparatu pod tym względem. Została mi tylko zmiana oświetlenia. Ale to dopiero za jakiś czas :mrgreen:

Poniżej zdjęcia gotowej figurki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Eksperymentalnie zrobiłem zdjęcie przy użyciu lampy błyskowej przesłoniętej białą kartką. Ale kolory też takie sobie.

Obrazek

I na koniec zdjęcie czarno białe :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 października 2009, 21:46 przez Xar, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam
Jarek Słaby
Avatar użytkownika
Xar
 
Posty: 225
Dołączył(a): czwartek, 1 listopada 2007, 00:44
Lokalizacja: Nowy Sącz/Mystków

Reklama

Re: Gloucester regiment - Maurice Corry - 120mm - standard

Postprzez Ave » czwartek, 1 października 2009, 01:30

Hej, fajnie, że zdążyłeś :)

W malowaniu widać lekki postęp, jest całkiem nieźle. Szkoda jedak, że przed cieniowaniem nie wypłowiłeś bardziej muduru jakimś filtrem - kolory "pożeniłyby" się ze sobą, całość wyglądałaby naturalniej. Twarz całkiem fajna, choć może odpuściłbym sobie tak duże powiększenia.
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: Gloucester regiment - Maurice Corry - 120mm - standard

Postprzez Xar » piątek, 2 października 2009, 19:26

Przy malowaniu troszkę przeszkadzał mi brak kilku odcieni farb. Nad filtrami nawet nie pomyślałem. W sumie to ten kamuflaż jest chyba troszkę zbyt ciemny. Przy następnej figurce będę pamiętał.
Pozdrawiam
Jarek Słaby
Avatar użytkownika
Xar
 
Posty: 225
Dołączył(a): czwartek, 1 listopada 2007, 00:44
Lokalizacja: Nowy Sącz/Mystków


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości