modelarstwo z pasją
Start Aktualności Otwieramy portal pwm.org.pl !
Otwieramy portal pwm.org.pl ! Drukuj Email
Wpisany przez Michał Słonczyński   

Dziś uruchamiamy portal pwm.org.pl, będzie on uzupełnieniem dla forum. Już od dawna brakowało nam funkcjonalności, jaką daje "dodatkowa strona", działająca na silniku umożliwiającym publikację typowych artykułów.
Jak się w tym wszystkim teraz odnaleźć ?

 

Główna nawigacja po portalu odbywa się poprzez poziome menu główne, opiszę w kilku słowach każdy z działów:

  • Start - tutaj znajdziecie zajawki wszystkich artykułów, które zostały opublikowane na portalu. Możecie śmiało subskrybować kanał RSS tej strony, tym sposobem zostaniecie poinformowani o każdym nowym artykule.
  • Aktualności - wszystko, co ważne w życiu pwm.org.pl, podsumowania konkursów, fotorelacje z imprez, czy też inne aktualne sprawy.
  • Kalendarium - zastępujemy nim kalendarium, które do tej pory funkcjonowało na forum. Zorganizowaliśmy je w formie kalendarza, przez co łatwo będziecie mogli odnaleźć informację o nadchodzących imprezach modelarskich.
  • Artykuły - ten dział podzieliliśmy dodatkowo na: recenzje, techniki modelarskie i narzędzia modelarskie. Znajdziecie tutaj recenzje modeli, książek, narzędzi modelarskich oraz dowiecie się, jak krok po kroku zastosować konkretną technikę modelarską, czy też np. zbudować własny kompresor za kilka złotych.
  • Warsztat Mistrzów - zamieścimy w nim najciekawsze relacje z budowy modeli, przedstawionych do tej pory na forum i nie tylko.
  • FAQ - skierowane do najmłodszych stażem modelarzy, każdy, kto rozpoczyna przygodę z modelarstwem, powinien w pierwszej kolejności przeczytać artykuły w nim zawarte.
  • Galerie - spośród modeli zaprezentowanych na forum wybieramy te najlepsze, by świat o nich nie zapomniał. Galeria oczywiście będzie na bieżąco uzupełniania i rozbudowywana.
  • Forum - link do naszego forum.

Jak pewnie już zauważyliście na portalu wyświetlają się wyróżnione fotografie tygodnia, miesiąca, roku. Oznacza to, że od tego momentu będą one wyświetlane tylko i wyłącznie w tym miejscu na portalu - panel wyróżnień z forum zniknie.

Poniżej wyróżnionych fotografii zobaczycie kilka najnowszych postów z forum, a jeszcze niżej wykaz najbliższych imprez modelarskich, czy to stacjonarnych, czy tych u nas na forum.

Jeszcze niżej znalazło się miejsce dla naszych sponsorów, to dzięki nim w każdym konkursie możecie wygrać nagrody, nie zapominajcie o tym.

Na portalu nie można komentować artykułów, zrobiliśmy to celowo. Pod każdym artykułem znajdzie się link prowadzący do odpowiedniego tematu na forum, gdzie możecie podyskutować o danym temacie.

Obecny wygląd portalu jest ostateczny. Jedyne, co się może zmienić, to organizacja działów. Z czasem na pewno zapełni się przeróżnymi treściami i będzie wymagał dodatkowych pozycji w menu, czy też podziałów.

Mamy nadzieje, że przypadnie Wam do gustu i będziecie z przyjemnością z niego korzystać.

 

Wyróżniona fotografia

Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72

Sponsorzy