modelarstwo z pasją
Start Aktualności Fotorelacja - VI Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych - Rzeszów 2009
Fotorelacja - VI Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych - Rzeszów 2009 Drukuj Email
Wpisany przez Michał Słonczyński   
Spis treści
Fotorelacja - VI Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych - Rzeszów 2009
Fotorelacja
Podsumowanie
Wszystkie strony

VI edycja konkursu modelarskiego odbywała się w dniach 25- 27 września 2009 r. w Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie. W porównaniu do ubiegłego roku, w tym mogliśmy podziwiać ponad 260 modeli. Sędziowie stwierdzili, iż z roku na rok podnosi się poziom prac wystawianych na konkursie. Szczególnie silna rywalizacja miała miejsce w modelach kartonowych samolotów, kategoria ta od początku cieszy się dużą popularnością.

Dzięki hojności wielu sponsorów, udało się nam wynagrodzić wyjątkowo dużą grupę zawodników, w tym najmłodszych, którzy oprócz nagród, otrzymywali upominki modelarskie. Dodatkowo zwiedzająca pokonkursową wystawę publiczność, mogła zobaczyć obrazy pana Tomasza Króla z Przemyśla, który para się nie tylko tematyką militarną. Oglądając jego obrazy możemy się tylko cieszyć, iż w naszym środowisku, wyrasta godny następca Adama Werki.

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych jest bardzo ważny dla środowiska rzeszowskiego i okolic, gdyż pozwala wystawiać swoje dzieła wielu miłośnikom tego pięknego hobby oraz daje możliwość spotkania najmłodszym z tymi, którzy na świecie zdobywają najwyższe laury (jak np. P. Mirosław Stawiak) i pozwala wymienić poglądy, kształtować własny warsztat, a ponadto jest cennym uzupełnienie oferty kulturalnej dla Rzeszowa. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do wystawienia prac i oglądania ich w przyszłym roku w dniach 24- 26 września!

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji i przeczytania podsumowania organizatora. 

Wyróżniona fotografia

Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72

Na forum

Sponsorzy