modelarstwo z pasją
Start Aktualności Kingsajz na czasie
Kingsajz na czasie Drukuj Email
Wpisany przez Michał Słonczyński   

Świat krasnoludków dla wszystkich! – do tego dążyli bohaterowie filmu „Kingsajz” Juliusza Machulskiego. Już w ten weekend to możliwe. Wolność, beztroska i dobra zabawa w miniaturowym świecie to wszystko podczas Salonu Modelarstwa Hobby.

Salon Modelarstwa to gwarantowana zabawa dla małych i dużych. To połączenie pasji i dziecięcych marzeń z wiedzą, precyzją i dużymi umiejętnościami manualnymi.

W programie emocje toru rajdowego podczas Eliminacji do Halowych Mistrzostw Polski Modeli Samochodów RC. Dla nieco młodszych od lat 3 do 15, zawody samochodów zdalnie sterowanych. Dla uczestników zabawy profesjonalny zdalnie sterowany samochód wyścigowy– wystarczy tylko spełnić 2 warunki – wziąć udział w zabawie i uczestniczyć w losowaniu nagród.

Oczywiście, nie zapominamy o naprawdę małych hobbystach. Maluchy będą mieć tylko dla siebie specjalne place zabaw, a tam mnóstwo samochodów, koparek, wywrotek i kolejek.

Na Hobby nie może zabraknąć kolei, w  tym roku ok. 40 modelarzy z całej Polski połączy moduły makiety i stworzy kilkudziesięciometrową modułową makietę kolejową w skali HO. Niemałą atrakcją okaże się również pokazywana po raz pierwszy w Poznaniu makieta kolei amerykańskich. A podczas Akademii Modelarstwa chętne osoby mogą zapoznać się z warsztatem modelarza od kuchni. W tajniki modelarskiego know-how wszystkich chętnych wprowadzać będą doświadczeni instruktorzy - pod ich fachowym okiem będzie można spróbować swoich sił przy tworzeniu modeli.

Szczegółowy program na www.pwm.org.pl i www.hobby.mtp.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowanie konkursu dotyczącego Hobby prosimy o kontakt.

 

Wyróżniona fotografia

Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72

Na forum

Sponsorzy