modelarstwo z pasją
Start Aktualności Organizator XXIV Ogólnopolskiego Przeglądu MR informuje:
Organizator XXIV Ogólnopolskiego Przeglądu MR informuje: Drukuj Email
Wpisany przez Michał Słonczyński   

Muzeum Techniki oraz Klub Miłośników Modelarstwa Redukcyjnego „Pancelot” uprzejmie informują, że ekspozycja modeli uczestniczących w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Modelarstwa Redukcyjnego zostanie zakończona w dniu 18 kwietnia 2010 r. (niedziela). Koledzy wystawiający swoje modele będą mogli je odbierać od 19 kwietnia (poniedziałek) do 25 kwietnia (niedziela) w godzinach od 10:00 do 16:00.

Jednocześnie mamy przyjemność zaprosić Kolegów do udziału w tegorocznym jubileuszowym XXV Przeglądzie, którego otwarcie nastąpi na przełomie listopada i grudnia br.

W związku z jubileuszowym charakterem Przeglądu pragniemy zaprezentować wszystkie Kluby i środowiska modelarskie, które brały udział w naszych wystawach. Zapraszamy również wszystkie Kluby i Kolegów którzy do tej pory nie wystawiały modeli w Muzeum Techniki. Chcielibyśmy zaprezentować jak najszersze spektrum życia modelarskiego w naszym kraju. Zapewniamy poszczególnym klubom gabloty autorskie w których będzie można zaprezentować modele, informacje o Klubach oraz modelarzach oraz materiał historyczno ilustracyjny.

W związku z upływającymi w bieżącym roku rocznicami: 60 wybuchu wojny w Korei, 70 inwazji hitlerowskich Niemiec na Europę Zachodnią, 70 Bitwy o Anglię, 90 Bitwy Warszawskiej – Cudu nad Wisłą, 400 bitwy pod Kłuszynem (wojna polsko moskiewska 1609 – 1618) oraz 600 bitwy pod Grunwaldem – Tanenbergiem, bardzo prosilibyśmy o ujęciu w zgłaszanych propozycjach również modeli związanych z tymi rocznicami.

Ze względu na potrzebę przygotowania bardzo obszernego materiału informacyjnego prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie udziału w wystawie i kontakt z jej organizatorami w celu uzgodnienia sposobu ekspozycji modeli oraz opracowania niezbędnych materiałów informacyjnych, które zostaną wykorzystane w katalogu z XXV OPMR, który zostanie wydrukowany z okazji jubileuszowego Przeglądu. Liczymy także na współpracę jak najliczniejszej grupy Kolegów w organizacji XXV OPMR Korespondencję w sprawie propozycji współpracy oraz zgłoszenia modeli prosimy kierować na adres:  

Muzeum Techniki Klub Miłośników Modelarstwa Redukcyjnego „Pancelot”
Pałac Kultury i Nauki
00 901 Warszawa

lub pocztą elektroniczną:

  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. '; document.write( '' ); document.write( addy_text32298 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • krzysztof_wagner@ poczta.onet.pl
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Krzysztofem Cieślakiem (tel. (22) 498 01 22) oraz z Krzysztofem Wagnerem (tel. mobilny 0 601 354 167 stacjonarne: praca (22) 345 12 03 800 – 1300, domowy (22) 815 24 02 po godz. 1900.

Jerzy Jasiuk - Dyrektor Muzeum Techniki
Krzysztof Cieślak - Prezes KMMR Pancelot

 

Wyróżniona fotografia

Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72

Sponsorzy