modelarstwo z pasją
Start Kalendarium
Kalendarium help
Flat View
Widok roku
Widok miesiąc
Widok miesiąca
Weekly View
Widok tygodnia
Daily View
Zobacz dzisiejsze
Categories
Widok kategorii
Search
Szukaj
Łódź na horyzoncie" 14-16 maja 2010 - Łódź
Z Piątek, 14. Maj 2010
Do Niedziela, 16. Maj 2010
Przez  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy do uczestnictwa w I Łódzkich Dniach Żeglarskich. Chcemy powrócić do łódzkich tradycji spotkań żeglarskich oraz wspomóc integrację środowiska zawodowców, pasjonatów i amatorów żeglarstwa i innych sportów wodnych. W programie I ŁDŻ m.in. spotkania z "wilkami morskimi", profesjonalne szkolenia dla dorosłych oraz żeglarska edukacja młodego pokolenia, prezentacja nowych tendencji i ofert dla miłośników żagli, przegląd dorobku kultury szantowej, atrakcyjne konkursy dla młodych duchem i tych o dojrzałym talencie.

W imieniu Łódzkiej Sjesty Modelarskiej zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich prac na wystawie modelarskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pokazać modele statków, okrętów, żaglowców, dioramy morskie, mile widziane będą budowle jak najściślej powiązane z tematyką morską (latarnie czy artyleria nadbrzeżna) jak i samoloty i śmigłowce lotnictwa morskiego. Materiał wykonywanych modeli dowolny, skala dowolna, wiek od 0 do 199. Organizatorzy zapewniają dla każdego wystawcy wartościowe upominki i dyplomy, ponadto najlepsze (lub najciekawsze) prace zostaną uhonorowane nagrodami specjalnymi.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w terminie do 15.04.2010 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w informacji takiej musi znaleźć się imię i nazwisko wystawcy, adres zamieszkania, nazwa, skala i liczba modeli, mail i nr tel.

Wszyscy wystawcy są zaproszeni na imprezę integracyjną w piątek wieczorem. Osobom spoza Łodzi, które zgłosiły się w wymaganym terminie rganizator gwarantuje nocleg, śniadania i obiady.

Patronaty medialne i partnerzy:

  • Polska Dziennik The Times
  • National Geographic
  • TV TOYA
  • Radio Żak
  • PZŻ
  • ŻAGLE
  • Kubryk
  • Fundacja Gniazdo Piratów


Miejsce wystawy: Klub Wytwórnia. Łódź ul. Łąkowa 29;
Termin: 14-16.05.2010
Opłaty: udział w wystawie jest bezpłatny
Przyjmowanie modeli w czwartek 13.05.2010 od godz. 16.00 do 22.00
Odbiór w niedzielę 16.05.2010 po godz. 16.00
Inne terminy dostarczenia i odbioru modeli po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.

Miejsce : Klub Wytwórnia. Łódź ul. Łąkowa 29
Strona organizatora: http://www.lodznahoryzoncie.pl/

Wróć

Wyróżniona fotografia

Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia tygodnia, autor: ROBERT
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia miesiąca, autor: Ewpiga
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72
Fotografia roku 2014, autor: Mariusz 72

Sponsorzy