Dylemat - czy zdążę skleić wszystko co mam ?

Wszystkie inicjatywy grupowe mające miejsce na forum.

Re: Dylemat - czy zdążę skleić wszystko co mam ?

Postprzez Darek62 » wtorek, 21 grudnia 2021, 10:08

Koko spoko - będzie jeszcze weselej. Patrząc na "logikę" współczesnych wydarzeń, najpierw odwiedzi Cię zielona komisja by Cię komisyjnie uwolnić od plastiku (czytaj : wrzucić jak leci do plastikowych worów), potem komisyjnie się to spali i obciąży Cię kosztami emisji toksycznego czarnego dymu ze skwierczących Spitfirów…
Nie będziesz miał nic i nie będziesz szczęśliwy..
Amen
Darek62

Reklama

Re: Dylemat - czy zdążę skleić wszystko co mam ?

Postprzez dk1970 » środa, 22 grudnia 2021, 00:09

Cytat: "komisyjnie się to spali". Czyli trafi na którąś platformę sprzedaży. Czarny dym tym razem ze skwierczących messerów mogliby wykorzystać w nowej filmowej wersji Battle of Britain. A tak pół żartem pół serio: rozpuścić i stworzyć klej modelarski z odzysku ale pewnie przy tych ilościach będzie tego trochę i gdzie ten produkt potem bezpiecznie przechowywać by nikt się nie czepiał ? Czy zakwalifikują to jako użytek własny ? Czy to jest już recykling i czy będzie można z tego sfinansować zakup nowych modeli ; ) ? Dodatkowo odpada znany wielu z nas problem braku miejsca, forma płynna modeli chyba zajmie mniej przestrzeni na półkach.
dk1970

Poprzednia strona

Powrót do Projekty grupowe PWM'u