Ka-50 "Черная акула" vel. Hokum, Revell, 1/144

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Ka-50 "Черная акула" vel. Hokum, Revell, 1/144

Postprzez m.gala » wtorek, 4 marca 2014, 21:56

Witam wszystkich.
"Sztartna z gruby ruły" jak to mawia jeden z moich znajomych z roboty, znaczy pierwszy mój warsztat i od razu konkursowy, ale jak kraść to od razu miliony :mrgreen:
Na warsztacie ląduje Revell-owski Ka-50 Black Shark znany również pod kodową nazwą NATO jako Hokum. Skala 1/144, jak się można domyślić ;o) . Model planuję zrobić "spudła", jako że w tej skali o blaszki itp. raczej trudno, malowanie też "pudłowe" bo i tutaj alternatyw jeśli o kalki chodzi - brak.
Model jak na 1/144 dość dobrze zdetalowany
Aha, żeby było jasne, model zaczęty tydzien temu tj. 25.02, ale jakoś czasu brakło żeby warsztat założyc, aż do dziś.
Lecim zatem z fotkami:
Box:
Obrazek

Inbox:
Obrazek

I pierwsze fotki z postępu prac. Na razie maluję co tylko można jeszcze w ramkach, przynajmniej jest jak złapać.
Biorąc pod uwagę ilość czasu który mogę poświęcić na modelarstwo raczej nie spodziewajcie się częstych update'ów, ale przed terminem mam nadzieję się wyrobić. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

I jeszcze na koniec link do fotki na której można się dopoatrzyć daty 25 luty na komórce - to żeby rozwiać ew. wątpliwości.
https://farm4.staticflickr.com/3669/12932085785_bd375ed5aa_o.jpg
Pozdrawiam
Marcin Gala
Obrazek
m.gala
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 11 stycznia 2012, 12:40

Reklama

Re: Ka-50 "Черная акула" vel. Hokum, Revell, 1/144

Postprzez m.gala » wtorek, 11 marca 2014, 23:23

Ciąg dalszy nastąpił. Kokpit pomalowany, poskładany i wklejony w połówkę kadłuba + jakieś drobiazgi.

Kokpit, początki wirnika, działko 2A72, zasobniki z npr
Obrazek

Kokpit x2
Obrazek

Obrazek

Wklejony w kadłub
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na razie tyle, następne fotki pewnie jak zamknę kadłub.
P.S. Sorki za jakośc zdjęć ale moja małpa lepiej nie umie :(
Pozdrawiam
Marcin Gala
Obrazek
m.gala
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 11 stycznia 2012, 12:40


Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 77 gości