F4U-1 Corsair - Academy 1:48 - kilka pytań

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: F4U-1 Corsair - Academy - kilka pytań

Postprzez Grzegorz2107 » wtorek, 22 lipca 2008, 14:17

Dominik napisał(a):Dziś Korsazr został przygotowany do malowania wnęk podwozia na interior green. Może dziś pomaluję, ale to zależy od tego jak mi wyjdzie malowanie osłon podwozia na biało...choć wszystko, na razie, na dobrej drodze by model w końcu skończyć.


Uczeni w piśmie dowiedli, że wnęki były też białe...
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Reklama

Re: F4U-1 Corsair - Academy - kilka pytań

Postprzez Dominik » wtorek, 22 lipca 2008, 20:02

Cholera jasna. Chyba zapatrzyłem się na zdjęcie sklejonego modelu na pudełku Academy. Znów na biało malować...dobre, że maskowanie już nie będzie potrzebne. No nic, model dziś pomalowałem Interiorem i nieźle wyszło...Miałem jutro już lakierem bezbarwnym psikać...
A czy takie malowanie tyczy się także wnęki podwozia tylnego?
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Re: F4U-1 Corsair - Academy - kilka pytań

Postprzez Jurek » wtorek, 22 lipca 2008, 21:32

Wygląda milusio. Zresztą w ogóle Korsarz ładnym samolotem jest. Takie P.24 do góry nogami :D
Jurek
 
Posty: 149
Dołączył(a): niedziela, 1 czerwca 2008, 16:04

Re: F4U-1 Corsair - Academy - kilka pytań

Postprzez Dominik » środa, 23 lipca 2008, 16:33

Wnęki poprawione, czytaj przywróciłem im biały kolor. Jak ktoś mi teraz napisze, że mają jednak być Interior Green to ..... i tak nie będę przemalowywał. Dziś nałożyłem też lakier błyszczący Top Coat (a propos to ma całkiem przyjemny zapach). Niestety zrobił mi się w jednym miejscu mały zaciek. Wezmę spróbuję polerki za pomocą papieru do polerowania paznokci (szary). Zobaczę może dziś już część kalek nałożę. Z szafki wyciągnięte i do użycia gotowe Mr Setter i Mr. Softer. Oby poradziły sobie z kalkami Academy...na wszelki niewypadek mam zapas w postaci kalek Techmodu.
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości