MIG-23 MF Italieri 1/48

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: MIG-23 MF Italieri 1/48

Postprzez marekredzikowo » sobota, 1 sierpnia 2009, 10:24

No to dobrze wiedzieć takie rzeczy na temat KAZANA bo szczerze mówiąc byłem do tej pory bardzo napalony na ten zestawik zwłaszcza za statecznik pionowy i kilka innych elementów.Podobno był znakomity zestaw firmy MIKU przeznaczony dla MiGa-23BN ale jest on bardzo trudno dostępny.A szkoda bo zawierał m.in.żywiczne skrzydła,stateczniki poziome i pionowy.Osobiście jestem w posiadaniu kilku dodatków takich jak:żywiczny kokpit firmy NeOmega,Gumowe koła firmy Equipage,żywiczny zbiornik PTB-800 firmy Ciro,żywiczne rakiety R-60 i koła od TallyHo!,fotele KM-1M od Airesa oraz BiGEduard,który przygotował piękny zestaw balszek i maski.Aha no i jestem dodatkowo w posiadaniu kalek do MiGów o numerach 149,115 oraz 012 także mały wybór mam :) .Chyba trzeba się zabierać za mojego MiGusia.Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości w budowaniu.
marekredzikowo
 

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości