F4U-1 Corsair, Tamiya, 1/48

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: F4U-1 Corsair, Tamiya, 1/48

Postprzez Adam Obrębski » czwartek, 23 lipca 2009, 21:03

Fajne latadełko, nie znam się na tym, ale podoba mi się brudzenie, agresywne i takie pancerne... no i nie pisze pochwał głównie dlatego, że mieliśmy razem zajęcia z historii administracji - właśnie się zorientowałem :mrgreen:
Pozdrowienia z pancernego.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: F4U-1 Corsair, Tamiya, 1/48

Postprzez michalp78 » środa, 12 sierpnia 2009, 13:46

trex73 w wątku o Corsairze Ostacha napisał(a):No i zewnętrze pokrywy podwozia przyklejone wg instrukcji czyli błędnie.

A tam wgłębieniem do przodu. O to chodzi? Mają być zamienione?

Widzę wreszcie finał. Zostało jeszcze parę dupereli, coś tam jeszcze brudzenie i obijanie poprawię i będzie galeria. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić jakieś sensowniejsze fotki.
Muszę przyznać, że znów straciłem cały zapał do skończenia go. Połamałem główny maszt, pod wiatrochronem rozegrała się mała tragedia, która bardzo negatywnie wpłynęła na całość. Ogólnie nie podoba mi się efekt, ale co tam - nauczyłem się czegoś o drapaniu, malowaniu, brudzeniu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziękuję Wam za wiele cennych merytorycznych uwag i ożywioną dyskusję o szczegółach technicznych. Może ktoś, kto ma lepszą technikę skorzysta z tych ustaleń w pełniejszy sposób. Jeśli nasuwa Wam się coś jeszcze, co możnaby poprawić nie zmywając/rozklejając całości, dajcie znać.
Pozdrawiam. Michał
Avatar użytkownika
michalp78
 
Posty: 377
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2009, 20:30

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości