Złośnice Malkontenta w siedem-dwa z MTO

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Złośnice Malkontenta w siedem-dwa z MTO

Postprzez Dominik » niedziela, 6 listopada 2016, 22:56

No dobra. Pierwszy malkontent Rzeczypospolitej produktów Eduarda rozpoczyna warsztat. W planach jest budowa Spitfire'ów używanych na Śródziemnomorskim Teatrze Działań Wojennych. Zacznę od Dziewiątek.
Jakiś czas temu rozpocząłem pracę nad Dziewiątką ale popełniłem kilka drobnych błędów, które zdecydowanie wysłały model do pudełka z nieudanymi projektami. Będę jednak na nim ćwiczył zamkniętą kabinę. Już wiem w czym leży problem dzięki wskazówkom jednego z naszych kolegów z tego Forum.
Prace nad tym projektem będą wolne, a nawet bardzo wolne, ze względu na brak czasu i warunków.

Na razie zacząłem powoli dłubać przy skrzydłach wczesnej Dziewiątki (tak, wziąłem kredyt i kupiłem RC). Wypraski wyglądają normalnie.
Części pasują bezproblemowo, ale dużo do uzupełniania w komorach podwozia na łączeniach elementów. Nic strasznego ale dwa dni dłubania (by dać czas szpachli na wyschnięcie i usunięcie nadmiaru).
Przy najbliższej okazji zrobię zdjęcia.
Pozdrawiam
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Reklama

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości