1/48 XA2D-1 Skyshark - Clear Prop Models

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: 1/48 XA2D-1 Skyshark - Clear Prop Models

Postprzez Recenzjemodeli.pl » czwartek, 2 marca 2023, 12:17

Marcin_Matejko napisał(a):Ale skoro już prezentujesz jego model w jego imieniu to w moim imieniu oraz w imieniu osób tu zaglądających, pogratuluj mu pięknej pracy tam gdzie autor ten zagląda


Naprawdę nie rozumiem tych wygibasów - skoro zapoznałeś się z linkowanym artykułem, to co cię powstrzymało przed pozostawieniem pod nim stosownego komentarza (o którym to fakcie autor dostałby mailowne powiadomienie i zapewne się nawet do niego odniósł). Przy okazji, zajęłoby to mniej czasu, niż pisanie o sprawie tutaj, kolejny już raz.

Marcin_Matejko napisał(a):A ty jako nasz krajowy "Guru" modelarstwa znasz temat lepiej niż my wszyscy i bardzo dziękuję ci za to że z nami dzielisz się ta wiedzą, szacun


No więc właśnie dobrze, że zwróciłeś uwagę na ten drobny fakt, że owszem, dzielimy się (bo przecież nie tylko ja, ale i moi współpracownicy - jak choćby Kuba, którego artykuł tutaj omawiamy) wiedzą, w sposób usystematyzowany i konsekwentny i profesjonalny, od ponad pół dekady. A czy jako 'Guru'? Nie wiem jak pozostali autorzy, ale ja to raczej jako redaktor prowadzący. 'Guru' to ja moge być dla tych moich uczniów, którzy zdobywali czarne diamenty lub inne ponoć prestiżowe w tej branży wyróżnienia. Ale i oni raczej zwracają się do mnie 'Rebe'
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1428
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 13:08

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości