Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Tutaj możecie rozwijać swój pomysł na projekt grupowy. Kiedy 'dojrzeje', Redakcja utworzy dla niego osobny dział projektowy, taki jak te poniżej.

Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Ankieta wygasła niedziela, 1 lipca 2012, 13:03

Afryka 1 do Torch
9
30%
Afryka 2 od Torch
4
13%
Afryka cała (o nie)
17
57%
 
Liczba głosów : 30

Re: Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Postprzez skusz » piątek, 6 lipca 2012, 20:09

dewertus napisał(a):Zapał w narodzie osłabł? 30 głosów oddanych, a warsztatu żadnego?


Jak tylko się ostudzę po tych upałach, to tak jak postowałem wcześniej kończę Ju 88 Hasegawy i jednocześnie coś nowego, może jakiś P-40 francuski.

P.S.
Akurat byłem w tych 4%, ale jak się nie ma co się lubi...
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : viewtopic.php?f=207&t=20734
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3142
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 16:27
Lokalizacja: Roztocze

Reklama

Re: Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Postprzez Czarny » piątek, 6 lipca 2012, 23:31

dewertus napisał(a):Zapał w narodzie osłabł? 30 głosów oddanych, a warsztatu żadnego?


Ja uważam, że osłabł a niektóre działania w tym pomogły chociaż Jurek przekonuje mnie usilnie na PW że nie mam racji. Jurku zdania nie zmienie i nie chce mi się tłumaczyć w koło macieju tego samego. Wiem że jesteś odpowrny na moje argumenty a okopałes się na swoich pozycjach tak mocno, że zdania nie mienisz.

Dodam tylko, że model z którym chciałem wystartować jest już powoli na ukończeniu, wybaczcie ale miałem dość czekania na jakąś decyzję i te wszystkie gloswania.
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 13:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Postprzez marco2607 » sobota, 7 lipca 2012, 14:01

Czarny napisał(a):Zapał w narodzie osłabł? 30 głosów oddanych, a warsztatu żadnego?


To jest racja, ale z 2 strony medalu czasu do skończenia modelu pozostało dużo. Pomimo że nie glosowałem ( inny projekcik w postaci nocnych myśliwców ) to u mnie strzał w 10 , jakąś 109e lub f dołączę do zabawy. ;o)
W grupie raźniej . :!:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Co po MidWay? Ankieta dogrywka.

Postprzez karolkonw » sobota, 7 lipca 2012, 17:23

Ja jak tylko skończe to co mam na warsztacie chętnie wskoczę z Ju 87 lub Storchem :)
W grupie raźniej!
Żołnierze zziębnięci cześc ich pamięci
karolkonw
 
Posty: 1091
Dołączył(a): środa, 23 lutego 2011, 08:38

Poprzednia strona

Powrót do * INKUBATOR PROJEKTÓW *

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości