Junkers Ju-88 G-6 1/48 Dragon + dodatki

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Junkers Ju-88 G-6 1/48 Dragon + dodatki

Postprzez 45Tomi » wtorek, 25 października 2022, 00:37

Po pierwsze - " barokowanie" nieużywanych, nowych/prawie nowych samolotów jest li tylko dziwaczną modą w modelarstwie, mającą mało wspólnego z próbą możliwie bliskiego zbliżenia miniatury do oryginału. Po drugie - tak - warto sprawdzić, kiedy samolot był wyprodukowany i ile godzin wylatał i ile wystał, być może narażony na wpływ warunków atmosferycznych. Wtedy można by podyskutować bardziej merytorycznie. Proponuję przy okazji coś chłodnego....
45Tomi
 
Posty: 248
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 16:08

Reklama

Re: Junkers Ju-88 G-6 1/48 Dragon + dodatki

Postprzez Murek » wtorek, 25 października 2022, 16:30

Jakie barokowanie, człowieku? Czy ja o czymś takim pisałem? Pisałem o cieniowaniu, jeśli to dla ciebie tożsame pojęcia to już twój problem. Z tym czymś chłodnym też nie wiem o co chodzi, może i dobrze bo zupełnie się nie rozumiemy. EOT.
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3017
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Junkers Ju-88 G-6 1/48 Dragon + dodatki

Postprzez 45Tomi » wtorek, 25 października 2022, 20:32

EOT - bo Pan Hrabia tak zadecydował? Każdy ma prawo do swojej opinii, taka jest istota forum. Ponawiam propozycję skorzystania z jakiegoś chłodnego napoju - szkoda zdrowia - tym bardziej, że z całą pewnością się nie dogadamy. Ja nie mam z tym żadnego problemu....
45Tomi
 
Posty: 248
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 16:08

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości