Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez CzarekB » czwartek, 7 lutego 2008, 01:35

Piekna dubeltowka, nic dodac, nic ujac.
Brawo ...
Czarek.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 23:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez mr.jaro » czwartek, 7 lutego 2008, 09:48

Takze mnie sie bardzo podoba, zarowno pod wzgledem wyboru tematu, jak wykonania. Takze zdjecia bardzo udane.
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez jaros » czwartek, 7 lutego 2008, 18:23

Dzięki wszystkim za dobre przyjęcie modelu.

Jacek Bzunek napisał(a):...To pochwal się co będzie następne?

Następny będzie I-16 typ 24 od Edka.

mr.jaro napisał(a):...Także zdjęcia bardzo udane.

To pierwsza próba nowego nabytku - zainwestowałem w zestaw: statyw oświetleniowy+żarówka energooszczędna 6500K + oprawka + parasolka biała (2 kpl.). Ze zdjęć też jestem zadowolony, więc chyba tego będę się trzymał. Może z czasem dokupię 3 źródło światła aby poprawić trochę cienie od dołu.
pozdrawiam Jarek
Avatar użytkownika
jaros
 
Posty: 281
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez Dominik » czwartek, 7 lutego 2008, 21:39

Bardzo ładne...jak na suszarkę...Naprawdę bardzo ładne. Może kiedyś i ja tę suszarkę popełnię. W końcu latała podczas DWŚ.
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2616
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez mr.jaro » czwartek, 7 lutego 2008, 22:02

J. Latalski napisał(a):Może z czasem dokupię 3 źródło światła aby poprawić trochę cienie od dołu.

Taki wydatek nie jest wprawdzie zbyt wielki, ale z powodzeniem mozna z niego calkiem zrezygnowac. Najczesciej wystarczy cos w rodzaju niewielkiego ekranu rozjasniajacego (folia aluminowa, styropian, papier, zwykle lusterko...). Ale to juz odbiega od tematu. Przepraszam.
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez wojtek_fajga » niedziela, 10 lutego 2008, 14:01

Oprócz tego, że zdjęcia bardzo dobre technicznie, co już zostało wcześniej zauważone, dodam, że mi osobiście podoba się bardzo perspektywa, szczególnie na pierwszym zdjęciu. Jak widać wcale nie trzeba zawodowego sprzętu, aby zrobić przyzwoite zdjęcie.
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:22
Lokalizacja: EPBY

Re: Gloster Meteor Mk I (1:48 Tamiya)

Postprzez jaros » niedziela, 10 lutego 2008, 19:32

wojtek_fajga napisał(a):...podoba się bardzo perspektywa, szczególnie na pierwszym zdjęciu. ..

Zauważyłem, że najbardziej podobają mi się te ujęcia gotowych modeli, na których jest on przedstawiony w podobnej perspektywie w jakiej najczęściej patrzy się na prawdziwe samoloty. Dlatego np. znacznie ciekawsze są dla mnie ujęcia lekko z dołu (obojętnie od frontu, boku czy z tyłu) niż np. z przewyższenia - z tej perspektywy prawie nigdy nie ogląda się rzeczywistych samolotów. Pomijam oczywiście zdjęcia detali no i ujęcia spodu (ale te mają raczej charakter dokumentacyjno-techniczny niż "artystyczny")
pozdrawiam Jarek
Avatar użytkownika
jaros
 
Posty: 281
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:02
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron