Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez K.Y.Czart » czwartek, 11 lutego 2010, 16:49

Zgodnie z obietnicą zamieszczam nowe zdjęcia Meteora. Mam nadzieję, że odbiór będzie przyjemniejszy.Na pewno można lepiej. Ale cóż, nowy aparat (Nikon D3000) wymaga nieco nauki, ale myślę że różnica jest już widoczna. Ostatnie zdjęcie pokazuje, czemu pomału przesiadam się na 1/32. Różnica wielkości. :shock:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam

Krzysiek
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Reklama

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez xenomorph » czwartek, 11 lutego 2010, 19:05

K.Y.Czart napisał(a):Ostatnie zdjęcie pokazuje, czemu pomału przesiadam się na 1/32. Różnica wielkości. :shock:


Spodziewałem się porównania, do modelu nie pudełka. Równie dobrze, można na tle wieżowca robić zdjęcia.
Ale fajny szkrab.

Pozdrawiam 8-)
Obrazek
Jarosław Rzemiński
Avatar użytkownika
xenomorph
 
Posty: 1640
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 12:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez piotr dmitruk » czwartek, 11 lutego 2010, 20:55

Życzę Ci takiej półki modeli w 1:32 :mrgreen:
Obrazek
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez dewertus » czwartek, 11 lutego 2010, 21:04

No proszę... nowe foty i nie ten sam model. Czyli moje podejrzenia się sprawdziły - model cacy, fotki były słabiutkie.
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez K.Y.Czart » czwartek, 11 lutego 2010, 21:19

piotr dmitruk napisał(a):Życzę Ci takiej półki modeli w 1:32 :mrgreen:


Piotrze dzięki, żona by się z mną rozwiodła :mrgreen: W 1/72 też mam już trochę. No, nie aż tyle co ty ;o) Pokazałem swój regalik, tam gdzie wszyscy pokazują "warstaty" :lol: Trzydziestka dwójka do trochę skok w bok, bo na ten rok mam w planach "tylko" 5 modeli.

dewertus napisał(a):No proszę... nowe foty i nie ten sam model. Czyli moje podejrzenia się sprawdziły - model cacy, fotki były słabiutkie.


No właśnie - w końcu zainwestowałem w nowy aparat. :) Miałem już dość tej nierównej walki ze starym. Dzięki Hubert.
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez donalyah00 » piątek, 12 lutego 2010, 09:48

Świetny temat i wykonanie. Podoba mi się malowanie srebrnego zbiornika paliwa i te wszystkie klamoty widoczne we wlotach powietrza do silników. Zdjęcia o wiele lepsze niż poprzednio.
Może jednak warto coś znowu zrobić w 72-ce (po uporaniu się z Wielkim ImPherialistycznym Odrzutowcem)? ;o)
Pozdrawiam, Marek
--
La tête américaine.
Avatar użytkownika
donalyah00
 
Posty: 898
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2009, 14:54
Lokalizacja: WRO

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez K.Y.Czart » piątek, 12 lutego 2010, 10:14

donalyah00 napisał(a):Świetny temat i wykonanie. Podoba mi się malowanie srebrnego zbiornika paliwa i te wszystkie klamoty widoczne we wlotach powietrza do silników. Zdjęcia o wiele lepsze niż poprzednio.
Może jednak warto coś znowu zrobić w 72-ce (po uporaniu się z Wielkim ImPherialistycznym Odrzutowcem)? ;o)


Dzięki :D Bez wątpienia nie zdradzam na zawsze 1/72, mam ich w magazynie jeszcze baaardzo dużo :lol: Na pewno inspiracją do tej częściowej przesiadki na 1/32 była IX Tamki, ale jak zobaczyłem F-4, to też nie mogłem się oprzeć. Duża skala daje z pewnością inny "look", nie ma tych specyficznych ograniczeń. Ale na pewno w tym roku jeszcze parę maluchów popełnię. Już niedługo skończę P-39 i P-47, oba z RAF-u. I mam w planach na rocznicę BoB, zrobienie jednocześnie dwóch Spitów Mk.Ia - w 1/32 i 1/72. Oba z otwartymi silnikami i oba Tamki.
Ostatnio edytowano piątek, 12 lutego 2010, 15:29 przez K.Y.Czart, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Re: Gloster Meteor Mk.III - 1/72 MPM/Airfix

Postprzez lejgo_inc » piątek, 12 lutego 2010, 13:06

Mmmm, po obejrzeniu nowych fotek moge wycofać uwagi które zgłosiłem wcześniej. Fachowy meteor.
Poprzednio wogóle nie było widać tych szczegółów które dzieją się w otwartych panelach silników. Podobnie teraz pojawiły się subtelne zacieki na spodach gondol. Miodzio. Tylko oponom conieco brakuje ugięcia.
pozdrawiam, Leszek
http://www.shelfoddity.com
[Mankind has a perfect record in aviation; we never left one up there]
Avatar użytkownika
lejgo_inc
 
Posty: 1238
Dołączył(a): wtorek, 16 grudnia 2008, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości