HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: HH-60H Rescue Hawk - 1:48

Postprzez spiton » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:04

shivadog napisał(a):Ja też właśnie się zastanawiałem, czy ta platforma sama w sobie nie jest podstawką i czy ta druga drewniana to nie jest za dużo szczęścia na raz. Trochę wygląda jak latająca platforma. Chciałbym zobaczyć te dzienne fotki.

Dokładnie tak.
Też mam ochotę powtórzyć patent Maćka Grucy, bo jest ewidentnie dobry ,-))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Reklama

Re: HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Postprzez adamkijak » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:13

Maciej Gruca napisał(a):Ładna podstawka...skąd ja ją znam?

Srednia kopia swietnego oryginalu.


Wlasnie szukam jakiegos ciekawego pomyslu na mojego AV-8B, jakies sugestie? :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:20 przez adamkijak, łącznie edytowano 1 raz
adamkijak
 
Posty: 64
Dołączył(a): czwartek, 21 października 2010, 22:07

Re: HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Postprzez Ralf_S » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:15

Model bajka - gratulacje!!
Jeden z ładniejszych i ciekawiej zaprezentowanych Hawków, jakie widziałem :P
Podstawka super, ale przyłączam się do wniosku o wyrzucenie dolnej deski :mrgreen:
Jedynie przerysowane są łańcuchy. Nie masz cieńszych? Te wyglądają strasznie pancernie, tak w sam raz do czołgów 1:35....

edit: Na tej fotce z airliners.net bardzo ładnie widać proporcje:

Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:21 przez Ralf_S, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam
Ralf_S
Avatar użytkownika
Ralf_S
 
Posty: 1278
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 01:43
Lokalizacja: Częstochowa

Re: HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Postprzez adamkijak » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:17

shivadog napisał(a):Ja też właśnie się zastanawiałem, czy ta platforma sama w sobie nie jest podstawką i czy ta druga drewniana to nie jest za dużo szczęścia na raz. Trochę wygląda jak latająca platforma. Chciałbym zobaczyć te dzienne fotki.

To ma byc "wycinek" z rzeczywistosci, podstawka i model maja tworzyc calosc, jeden model dlatego stoi na 3 krzywych girach na dodatkowej podstawce
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:20 przez adamkijak, łącznie edytowano 1 raz
adamkijak
 
Posty: 64
Dołączył(a): czwartek, 21 października 2010, 22:07

Re: HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Postprzez adamkijak » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 23:19

Ralf_S napisał(a):Model bajka - gratulacje!!
Jeden z ładniejszych i ciekawiej zaprezentowanych Hawków, jakie widziałem :P
Podstawka super, ale przyłączam się do wniosku o wyrzucenie dolnej deski :mrgreen:
Jedynie przerysowane są łańcuchy. Nie masz cieńszych? Te wyglądają strasznie pancernie, tak w sam raz do czołgów 1:35....

To od zony, pogrzebalem troche w jej duperelach, Zgadzam sie ze sa troche za grube, ale juz sa przyklejone i bym tylko wszystko zrujnowal probujac to zmienic.
adamkijak
 
Posty: 64
Dołączył(a): czwartek, 21 października 2010, 22:07

Re: HH-60H Rescue Hawk Italeri 1:48

Postprzez Maciej Gruca » wtorek, 18 stycznia 2011, 08:15

Adamkijak napisał(a):Zgadzam sie ze sa troche za grube, ale juz sa przyklejone i bym tylko wszystko zrujnowal probujac to zmienic.

Myślę, że nie doszłoby do ruiny. Parę miesiący temu, moja lepsza połówka przypadkiem wpadła na regał gdzie stoi część moich modeli, między innymi wspomniany Harry. Genaralnie nic się nie stało, poza...zerwanymi łańcuchami :twisted: "Trochę" się zdenerwowałem...po paru dniach zebrałem się na naprawę i bez większych problemów poradziłem sobie z tym. Myślę więc Adamie, że mógłbyś z powodzeniem zabawić się w wymianę. Dodam tylko, że na allegro jest całe mnóstwo łańcuszków modelarskich i to różnej maści.

Pomysł na Harrego mam, ale chwilowo pozostawię go dla siebie, gdyż za niedługo mam zamiar w podobnej scenerii zainstalować Skyraidera. Dodam, że też lotniskowiec :)
Hmm...właśnie wpadła mi do głowy inna myśl. A może scenka dynamiczna: Harry na samej krawędzi pokładu startowego. Przednie koło już poza, więc rozprostowane, główne jeszcze na pokładzie ( tam też mocowanie). Pokład oczywiście rozmyty, dla zachowania znamion ruchy...względnego. Trza by było odpowiednio obwiesić samolot, celem uprawdopodobnienia startu z rozbiegiem. Ale to już szczegóły.
Avatar użytkownika
Maciej Gruca
 
Posty: 666
Dołączył(a): wtorek, 16 grudnia 2008, 10:20

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości