PZL? "MEDUZA", 1:48 Model KZL RH

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

PZL? "MEDUZA", 1:48 Model KZL RH

Postprzez RH » środa, 2 lutego 2011, 17:08

I jeszcze cos z SF
Będąc pod wrażeniem konstrukcji podwojnego Spita kolegi na jednym z forum .postanowilem że coś sklece w tym stylu.Aby nie małpowac konstrukcji "kropka w kropkę " wykonałem model jako wodnoplatowiec do walki z wroga flotą dla lotnictwa morskiego w PUCKU .Czyli seria "Co by bylo gdyby......" Jako półfabrykaty wykorzystałem 3szt modelu Spita z Academy.+ badziewie z innych modeli. Konstrukcja wlasna czyli z Krakowskiej Wytworni Samolotów RH :D Wiem że model ma bledy konstrukcyjne i tym podobne ,ale jako usprawiedliwienie może byc fakt ze to przecież SF więc wszystkie chwyty dozwolone
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 10:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

modele polskich samolotów

Re: PZL? "MEDUZA" 1:48 Model KZL RH

Postprzez Frosty » środa, 2 lutego 2011, 17:34

Klimiatem przypomina mi maszyny ze "Sky Captain and the World of Tomorrow". Takie moje subiektywne wrażenie. Całkiem fajny projekt.
"Deliberty planned fighter sweep went just as we hoped. The Mig's came up. The Mig's were aggressive. We tangled. They lost"
- Col. Robin Olds, shortly after operation "Bolo", Ubon, Thailand
Avatar użytkownika
Frosty
 
Posty: 578
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 22:11
Lokalizacja: Kraków

Re: PZL? "MEDUZA" 1:48 Model KZL RH

Postprzez Grzegorz2107 » środa, 2 lutego 2011, 17:48

Frosty napisał(a):Klimiatem przypomina mi maszyny ze "Sky Captain and the World of Tomorrow". Takie moje subiektywne wrażenie. Całkiem fajny projekt.



Projekt z bardzo ograniczoną widocznością na boki i do dołu z kabiny pilota. Kabina wysunięta do przodu i układ średniopłata byłyby korzystniejsze. Te zewnętrzne stateczniki to też chyba nadmiar.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:19

Re: PZL? "MEDUZA" 1:48 Model KZL RH

Postprzez crustian » środa, 2 lutego 2011, 18:05

No ale ładniejszy od "sztukokarasia" czy jak mu tam temu brzydkiemu 8-) .
Nigdy nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy.
Obrazek Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych
Avatar użytkownika
crustian
 
Posty: 389
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 14:29
Lokalizacja: Inowrocław-Hohensalza/Arrasate-Mondragon

Re: PZL? "MEDUZA" 1:48 Model KZL RH

Postprzez Frosty » środa, 2 lutego 2011, 18:20

Grzegorz2107 napisał(a):
Frosty napisał(a):Klimiatem przypomina mi maszyny ze "Sky Captain and the World of Tomorrow". Takie moje subiektywne wrażenie. Całkiem fajny projekt.



Projekt z bardzo ograniczoną widocznością na boki i do dołu z kabiny pilota. Kabina wysunięta do przodu i układ średniopłata byłyby korzystniejsze. Te zewnętrzne stateczniki to też chyba nadmiar.


Cóż - jak wspominałem chodziło mi jedynie o "klimat" modelu a nie merytoryczne uzasadnienie zastosowanych rozwiązań :)
"Deliberty planned fighter sweep went just as we hoped. The Mig's came up. The Mig's were aggressive. We tangled. They lost"
- Col. Robin Olds, shortly after operation "Bolo", Ubon, Thailand
Avatar użytkownika
Frosty
 
Posty: 578
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 22:11
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości