Etrich A.II Taube, Copper State Models 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Etrich A.II Taube, Copper State Models 1:48

Postprzez RH » środa, 2 lutego 2011, 20:00

Strasznie mnie dzisiaj poniosło z tymi prezentacjami ,niemogę siępowstrzymac ;o) to jeszcze dorzuce pare modeli W tym jeden cywilny (Myśle ze moderatorzy mnie nie zlinczują :oops:
I tak na początek Etrih Taube wresja żywiczna 1:48
Przyznam się (bez obrazy) że już trochę nudne się staje pokazywanie na okragło jak nie Spita to Thunderbolta lub mig 21 albo Phantom i od nowa Thunderbolt ,Spit :twisted: .A przecież na tych samolotach nie kończy sie historia lotnictwa . Przecież sa bardzo ciekawe konstrukcje z okresu pionierskiego a także z lat 20,30-tych. (tak na marginesie to jest mój ulubiony okres czyli wiek drewna ,szmaty i strun fortepianowych :)
Mysle że te samoloty mają więcej wspolnego z magią latania niż wspolczesne "rury "ktore tylko smigną i tyle ich widzieli :) .
No ale koniec tych rozważań i czas pokazać nowy wymeczony wytwór ze stajni Krakowski Zakladów Lotniczych RH :oops:
Model ten to Etrich A.II Taube w skali 1:48 .Model żywiczny+ blachy z amerykańskiej firmy Copper State Models (Firma która mogą raczej kojarzyć tylko nieliczni modelarze bo nie jest tak znana i popularna wjak np.Eduard)
I to tyle :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Etrich A.II Taube 1:48

Postprzez crustian » środa, 2 lutego 2011, 21:19

Ty weź mnie w kompleksy nie wpędzaj z tym olinowaniem. Pierw Staken a teraz to... 8-) .
Nigdy nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy.
Obrazek Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych
Avatar użytkownika
crustian
 
Posty: 389
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Inowrocław-Hohensalza/Arrasate-Mondragon

Re: Etrich A.II Taube 1:48

Postprzez ZIO BY NAITT » czwartek, 3 lutego 2011, 10:23

Zapewne większość się ze mną nie zgodzi, ale model piękniejszy od Staakena - Taube jest bardziej "rzeczywisty" ;o)

Dodatkowo podoba mi się iż samolot nosi barwy KuK, do któego mam pewien sentyment.

PZDR
Pozdrawiam - Konrad Kozioł
WARSZTAT :
Dzieci + dom rodzinny w skali 1/1
Avatar użytkownika
ZIO BY NAITT
 
Posty: 1239
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:15
Lokalizacja: Warthenau

Re: Etrich A.II Taube 1:48

Postprzez Adam » czwartek, 3 lutego 2011, 10:35

Jeszcze jeden zakompleksiony szmatopłatowiec składa gratulacje.
Pozdrawiam
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam
 
Posty: 2929
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2009, 11:12
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 50 gości